Menu

Hledani Eldricka

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Cholek » ned 04. lis 2012 11:28:43 » Hledani Eldricka
Zdravim.

Delam Q, kdy mam najit druida Eldricka. Pujcil jsem si teda Jasmininyho vlka a sel s nim hledat. Tady v navodu je napsano, ze jsem mel po ceste pokecat s tim Cyrusem. Ja s nim ale nepokecal a sel porad s vlkem. Nasel jsem druidovu hul a vlk me dovedl az k bariere, ktera vede do nejakyho chramu. Podle navodu tam uz semnou touhle dobou mel byt Cyrus a mel bych se dostat dovnitr. Jenze ja s nim predtim nepokecal, aby sel s nama a tedka kdyz s nim chcu pokecat, tak tam neni na vyber nic jinyho nez Obchodujeme. I kdyz zkusim znova pokecat s vlkem nebo Jasmine, nic nejde. Da se s tim neco udelat?

Diky...
Cholek
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 04. lis 2012 11:35:43 » Re: Hledani Eldricka
kliknul jsi na tu bariéru?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Cholek » ned 04. lis 2012 11:38:37 » Re: Hledani Eldricka
Jej...tak ted si trochu pripadam jak idiot :) Neklikl....diky ;)
Cholek
Nováček