Menu

Povyseni za maga (3 kapitola)

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Jendas5020 » sob 18. srp 2012 23:52:30 » Povyseni za maga (3 kapitola)
Ahoj,
chtel bych se nechat povysit na zacatku 3 kap na vysokeho maga.
Vsechny ukoly z klastera splneny, ale povyseni mi nikdo nenabizi :(
Nevite ke komu zajit? Jsem je obesel vsechny a nikdo nic.
Zdar!
Jendas5020
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 19. srp 2012 7:08:06 » Re: Povyseni za maga (3 kapitola)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jendas5020 » ned 19. srp 2012 9:03:15 » Re: Povyseni za maga (3 kapitola)
Toz to jsem si cetl taky, ale nejsmem si jist zda se to tyka tohodle pripadu. Mě slo o pokyn v navodu uvedeny zde:
"Tip - povýšení

Pokud jste bandité, pomozte Donovi s obsazením přístavního města, abyste byli povýšeni na kapitány. Pokud jste mágové či vojáci, vyčistěte klášter od invaze lizardmanů, čímž budete povýšeni na vysoké mágy respektive velitele. Vyplatí se povýšení vyřídit ihned po začátku 3.kapitoly."
Jendas5020
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 19. srp 2012 9:06:19 » Re: Povyseni za maga (3 kapitola)
tam bude chyba, opravdu to je za mága až ve čtvrté kapitole :wink: já to ještě dodatečně opravím :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jendas5020 » ned 19. srp 2012 9:15:15 » Re: Povyseni za maga (3 kapitola)
Ok, tak to jsem rad, ze jsem neotravoval treba zbytecne! Jinak super navod! Diky a Ahoj
Jendas5020
Nováček