Menu

Chrám za vodopádem

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Stefka » ned 17. čer 2012 16:20:04 » Chrám za vodopádem
JSem v tom velkém sále v chrámu za vodopádem, podle návodu bych měla mít jedny dveře otevřené,a le mám je zavřené.... když jsem bojovala s Brontoky, tak jsem měla dojem že ty dveře jsou otevřené ale když jsem pak po boji přišla k těm dveřím, byly zavřené. žádný jiný dave nemám přepisuji pořád jeden a ten samý, doufám že hru nebudu muset hrát odznova :cry: Poradí někdo?
Stefka
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 17. čer 2012 19:29:29 » Re: Chrám za vodopádem
pomoci by ti mohl Milhausův návod, viz:

ale pokud by se opravdu mělo jednat o bug, dá se to vyřešit přes konzoli, popř ti můžeme dát odkaz na save ke stáhnutí :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Stefka » ned 17. čer 2012 22:24:13 » Re: Chrám za vodopádem
tak jsem na to nakonec přišla sama, jde samozřejmě o ten spínač co různě otvírá ty dveře.... Díky za pomoc :-)
Stefka
Nováček

Příspěvekod Jémák » ned 17. čer 2012 22:33:38 » Re: Chrám za vodopádem
super, hlavně že to dopadlo, kdyby něco, tak napiš :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1