Menu

Kořen many - problém

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Fantomas » ned 29. pro 2019 19:36:11 » Kořen many - problém
Tak jsem po hodně velké době rozjel Risen že si ho užiju ale, vše šlo hladce jenže při levelu 27 to docela nasere že hru prostě nedohrajete :evil:
Bacha na to!!! Pokud nehrajete za banditu, docela průser - když si nenecháte žádný kořen many který jsem prostě spotřeboval na výrobu lektvaru. :cry: Nikde ho totiž není možné sehnat (u obchodníků) a pokud máte vyčištěnou mapu tak máte smůlu NIKDE NENÍ!!! Kdo neví je to ingredience potřebná na výrobu odstranění bariery. By mě zajímalo kterej chytrák tohle vymyslel že je tahle ingredience na to nutná když jich má tolik k dispozici nevyužitých v téhle hře :roll:
Fantomas
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pon 30. pro 2019 15:28:57 » Re: Kořen many - problém
Hmm. A proto Piraně na tyto "nedostatky" mysleli a zabudovali do Gothicu a Risenu (1) cheatovací konzole. Napiš Minsky a pár těch rostlinek nebo svitků na odstranění bariéry si prostě přidej...

viewtopic.php?f=260&t=10310#p269343
Dolero
Templář