Menu

Vlk Rufo

Moderátor: Moderátoři RISEN.CZ fóra

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod zxretrosoft » úte 06. čer 2017 13:13:21 » Vlk Rufo
Rád bych se zeptal, dostal jsem se k Rufovi a potřebuji jeho pomoc. Jasmin tvrdí, že mu mám dát kus syrového masa, mám snad všechny druhy syrového masa, ale Rufo se mnou nějak "nemluví". Není tam nějaký speciální druh syrového masa, co mu musím dát?
zxretrosoft
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 06. čer 2017 16:51:16 » Re: Vlk Rufo
nepamatuju si to přesně, ale myslím, že stačí obyč syrové maso a nakrmit ho můžeš přes nabídku v dialogu ...
Obrázek
Emperor
Templář

Příspěvekod zxretrosoft » stř 07. čer 2017 7:04:51 » Re: Vlk Rufo
To mi právě nejde, nejde ho nijak oslovit. Pamatuji si, že tehdy jsem ho oslovil a neměl jsem ještě maso, to zabralo, i když jsem mu nemohl nic říct. Ale teď už se jen dívá a nezabírá.
zxretrosoft
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » stř 07. čer 2017 8:22:01 » Re: Vlk Rufo
Já myslím, že to jde jen v určitý konkrétní moment v rámci úkolů a pokud ho oslovíš dřív nebo později, tak to nejde.

Určitě musíš mít zadaný úkolů s druidem a jeho nalezením. A určitě nesmíš ještě najít druida a zřejmě ani jeho věci. V tom období mezi těmito dvěma událostmi to jde.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod zxretrosoft » stř 07. čer 2017 10:36:57 » Re: Vlk Rufo
Aha, tak to bude možná ono. Zřejmě jsem ho oslovil předčasně (myslel jsem si, že když má jméno a je ochočený, tak to můžu zkusit) a teď už to nejde. Tak budu hledat bez něho. Díky!
zxretrosoft
Uživatel