Menu

Ke komu se pridáváte?

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.

Ke komu se nejčastěji přidáváte?

Paladinům
76
32%
Mágům
76
32%
Drakobijcům
88
37%

Celkem hlasů : 240

Příspěvekod Saladin » úte 29. čer 2010 7:56:37 » Re: Ke komu se pridavate?
Mágové ohně...
Pak žoldáci...
Za paladina se mi nějak nechce hrát... :D
Saladin
Uživatel

Příspěvekod Black Raven » pon 05. črc 2010 22:32:47 » Re: Ke komu se pridavate?
U mě vedou žoldáci/drakobijci, mám v sobě něco co mě vždycky tak nějak přirozeně táhne na stranu vzbouřenců :D Stejně tak v G1 byli Nový tábor jasná volba. Navíc se mi moc líbí drakobijecké brnění a vůbec Lee je fajn chlap. Hrál jsem samozřejmě i za paladina, ale to mě nějak moc nebralo, nemám rád pánbíčkáře a vůbec všechny tyhlety namyšlený paladinský pakáky. Za mága jsem to kdysi rozehrál, ale nedohrál, vím že v kláštěře to bylo hodně zajímavý, možná je čas znova nainstalovat Gothic a pořádně to za ně ozkoušet :)
Black Raven
Uživatel

Příspěvekod Lares » čtv 08. črc 2010 9:32:18 » Re: Ke komu se pridavate?
Drakobijec protože je lepší bejt takovej tvrdák a má dobrou zbroj ale i předtím za žoldáka to byla taky slast. :D
život je krutý alespon za gothic dik.
Lares
Uživatel

Příspěvekod Ferdinand II. » pát 06. srp 2010 23:48:49 » Re: Ke komu se pridavate?
Žoldák,protože radši hraju za někoho svobodnýho,co vydělává bojem,než za patolízala lorda Andreho.
Ferdinand II.
Uživatel

Příspěvekod Maras8 » stř 11. srp 2010 22:53:11 » Re: Ke komu se pridavate?
Každá frakce má něco do sebe. Za domoobránce/paladina se stane kde kdo. Za žoldáka/drakobijce se musíte vybojovat. Za mága je ze začátku těžké vydělat si 1000 zlatých (pokud někdo neví o úkolu s Daronem :wink: )

Ale na konci to mají nejlehčí mágové. Ti zabijou cokoliv kdekoliv a čímkoliv.
Paladini a drakobijci to mají asi na stejno. Musí se prosekat protivníkama.

Jelikož jsem to dohrál za všechny frakce hodněkrát tak moje pořadí je takové:

Novic/Mág
Žoldák/drakobijec
Domoobrana/paladin
Maras8
Uživatel

Příspěvekod Rodney » pon 23. srp 2010 18:01:30 » Re: Ke komu se pridavate?
Já se přidám vždy ke každému, proto mám uložených pozic asi 6 u každé frakce. Takže 3x6=18 uložených pozic za 3 frakce.
Hero:Za co tu jsi?
Mud:Víš měl jsem rád zvířátka a ostatní to nepochopili.
Snaf:Chceš dostat najíst, nebo po hubě?

díky za gothicz.net
Rodney
Uživatel

Příspěvekod metius » čtv 07. říj 2010 16:41:49 » Re: Ke komu se pridavate?
Ja sa pridavam k drakobicom lebo su best a moju pekne zbroje
metius
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » ned 09. pro 2012 20:19:20 » Re: Ke komu se pridáváte?
Já za silové charaktery v každé hře ale za žoldáky jsem se nepřidal baví mě totiž vojenský život a uniformy. A za žoldáka/drakobijce to taky neni špatný. Kouzla a mági jsou blbosti a za paladiny dává zkušenosti do síly a do šermířského umění.

Mágové se většinou schovávají za bojovnik. Kdybi jsi dal silový charkter s mágem souboj tak by bylo po mágovi za 1 minutu.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 10. pro 2012 1:42:54 » Re: Ke komu se pridáváte?
ondralukas1010 píše:Mágové se většinou schovávají za bojovnik. Kdybi jsi dal silový charkter s mágem souboj tak by bylo po mágovi za 1 minutu.

gothicu2a bych na to moc nespoléhal a to v žádné fázi hry :wink: . On mág může být stejně dobrý bojovník, jako žoldák/drakobijec, má jen horší zbroj a zbraň, ale zase má kouzla. Tedy například takové kouzlo ledového bloku, následného vyvolání 3-4 kostlivců, popřípadě některého ničivého kouzla, nebo na nejvyšších levelech Vlny smrti, demona atd, by bojovníka docela rozhodilo. A přitom stále platí, že mág umí máchat mečem stejně dobře, jako bojovník, pokud chce.

Já většinou hraji za mágy, nebo žoldáky, pravda, paladini jsou skoro stejní (co se herního stylu týče, jako žoldáci), ale jsou více nudní, proto za ně jsem hrál nejméněkrát. Při hře za mága vždy splním všechny úkoly pro žoldáky, které splnit lze a tak jsou úkoly za novice takříkajíc navíc a hra je delší. Většinou hraji v g2a za bojového mága, tedy umím bojovat na blízko a kouzla využívám až v pozdějších fázích hry. Tento styl mi přijde nejlepší.

Žoldák je čistě bojový styl, který je také dobrý. Navíc postavení žoldáka a mága ve světě se dost značně liší.

Paladin je tedy až na třetím místě mé oblíbenosti, jelikož za něj hrát prostě není důvod. Herním stylem je stejný jako žoldák/drakobijec, postavením ve společnosti se více podobá mágům.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Garvell » stř 12. pro 2012 11:09:15 » Re: Ke komu se pridáváte?
Já nejraději hraji za drakobijce...ta zbroj je fakt dobrá ... :)
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » pát 26. úno 2016 9:02:46 » Re: Ke komu se pridáváte?
Mágové, líbí se mi jak maj ke mně ty plechovky respekt.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Předchozí