Menu

Vybití celé mapy v 1. kapitole

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod ld79 » sob 18. úno 2012 7:36:34 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
když jsem ještě hrál G2A a neměl jsem na mapě živáčka jediný lidé co přežily byly NPC ty jsem si nechal na později a v kolonii draci jejich ještěří ochranka to měla za sebou vše jsem pečlivě zkontroloval vše jako nezávislý tak to má správný říz jediné co mě nebavilo bylo že do J.. se člověk dostal až v druhé kapitole momentálně hraji návraty a to je jiná liga tam je to teprve o obtížnosti
ld79
Uživatel

Příspěvekod Aragorn465 » stř 14. říj 2015 19:59:21 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Dřív jsem to dělal kvůli expům, dnes už mě to ale nebaví. Při srovnání s realitou tohle není možné, i když je to jedna z podstat hry. Navíc mi přijde absurdní, když se rytíři na hradě v HÚ bojí vojska orků, které hlavní hrdina pobije s prstem v nose. A ten pohled na orčí obléhací tábor, kde není ani orčí pes a na paladiny, kteří se smiřují se smrtí je docela absurdní. V Návratech je to už vyřešené....možná i přehnané. :D Například dnes hraju Návraty, stylem, že tam doopravdy žiju...a ano svoji postavu expím pomocí cheatů...např. než se dostanu k Hagenovi, pracuji dlouho jako kovář v Khorinisu než jdu do armády...a do té doby málokdy vylézám z města, navíc hero je na začátku v takovém stavu, že by ho zabilo kdeco. Takže si sám zvyšuji (samozřejmě pomalu sílu a různá umění podle toho jak by to bylo asi v realitě). Hra je trochu jiná a mě kterej Gothica otočil an expy už asi 1000000000000krát to vůbec nevadí. :P
Aragorn465
Čas není skutečný...
Aragorn465
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 14. říj 2015 22:18:55 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Co tam probohavšivýho celej den děláš? :D

nicméně:

1)když píšeš, že to hraješ tak, aby to co nejvíce odpovídalo realitě, znamená to, že když umřeš, tak hra končí? To je v Návratech dost velké riziko, ale zase s pomocí čítů to asi tak těžké nebude ...

2) Gothic jsem taky hrál už asi 100x a nepředstavuje pro mě velkou výzvu, ty si musím tvořit sám, např. hraním na jeden život, bez učení se dovednostem, nejvyšší možná úroveň za nezávislého atd.

Chápu tedy, proč si to chceš ozvláštnit, nerozumím ale, proč zrovna tímto způsobem. Představuju si to správně, že ráno vstaneš, sníš chleba se sýrem, jdeš na 8 hodin bušit kovadliny (předpokládaná délka pracovní doby, započtena je samozřejmě pauza na oběd), pak jdeš domů a věnuješ se volnočasovým aktivitám (hra na honěnou s gobliny, plkání s trhovci, jednou měsíčně po výplatě návštěva bordelu ...), večer si upečeš flák masa a jdeš spát? A přes noc zesílíš o jeden bod síly a dva obratnosti? Docela mě to zajímá (ne že bych sám na to měl nervy a trpělivost) ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Aragorn465 » stř 14. říj 2015 22:35:30 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Emperor píše:Co tam probohavšivýho celej den děláš? :D

nicméně:

1)když píšeš, že to hraješ tak, aby to co nejvíce odpovídalo realitě, znamená to, že když umřeš, tak hra končí? To je v Návratech dost velké riziko, ale zase s pomocí čítů to asi tak těžké nebude ...

2) Gothic jsem taky hrál už asi 100x a nepředstavuje pro mě velkou výzvu, ty si musím tvořit sám, např. hraním na jeden život, bez učení se dovednostem, nejvyšší možná úroveň za nezávislého atd.

Chápu tedy, proč si to chceš ozvláštnit, nerozumím ale, proč zrovna tímto způsobem. Představuju si to správně, že ráno vstaneš, sníš chleba se sýrem, jdeš na 8 hodin bušit kovadliny (předpokládaná délka pracovní doby, započtena je samozřejmě pauza na oběd), pak jdeš domů a věnuješ se volnočasovým aktivitám (hra na honěnou s gobliny, plkání s trhovci, jednou měsíčně po výplatě návštěva bordelu ...), večer si upečeš flák masa a jdeš spát? A přes noc zesílíš o jeden bod síly a dva obratnosti? Docela mě to zajímá (ne že bych sám na to měl nervy a trpělivost) ...

Jo četl jsem ty výzvy tady na fóru, některý mě zaujaly, ale teď zkouším tohle....no jako 8 hodin do kovadliny nebuším...mám to zkrácený... ale zas to nedělám tak jak dřív, stal jsem se učněm, vykoval jsem jeden meč tradá do armády. :) Ano používám hodně cheaty, trochu si upravuju příběh postavami...nevím jak se to jeví tobě. Mě se to docela líbí. :) Když umřu, dám load ok. :D No a dál, třeba jsem si řekl, že jakmile splním úkoly pro Andreho, tak až pak si budu moct překovat zbroj jako, že jsem povýšil. Taky jsem přestal hlídkovat v přístavu každou hodinu a až pak jsem šel za Hagenem...až jsem měl nějakou tu hodnost řekněme třeba seržant ať to není tak rychlý. S tím jídlem ses docela trefil :wink: . Taky často měním zbroje podle toho co dělám a respektuju třeba zbroj kruhu vody...nechodím s ní mezi lidi. Body si zvyšuju o víc, no zkrátka mi ta nevyváženost v Návratech nesedí. Sem tam zajdu do lesa kde dám animaci tréninku atd....Gothic hraju tak hodinu za den, jak kdy...no ano trvá mi to dýl. Někdo má třeba G2 otočený za 14 dní i s Návraty, ale na to ani nemám čas a chuť. Mě se ten styl hraní docela líbí...chápu někomu se to nemusí líbit skrz ty cheaty atd...ale mě pak nebaví sbírat např. 25 vědomostních bodů abych si mohl sílu zvýšit o 5. To už mám za sebou. :wink:
Aragorn465
Čas není skutečný...
Aragorn465
Uživatel

Příspěvekod Dolero » stř 14. říj 2015 22:44:26 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Někdo si tu z toho dělá reálný život jak vidím... :D
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 14. říj 2015 22:50:24 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Ale jo, svým způsobem tomu možná trošku rozumím, vytvořil sis vlastní systém, pravidla, kterýma se řídíš ... a má tvoje herní postava i nějaký profil - jméno, minulost, záliby, vyznání, specializaci - jestli jdeš v tom Role Play do hloubky a do detailu? To bych pak i chápal jisté zaujetí pro věc ..
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Aragorn465 » stř 14. říj 2015 23:37:42 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Emperor píše:Ale jo, svým způsobem tomu možná trošku rozumím, vytvořil sis vlastní systém, pravidla, kterýma se řídíš ... a má tvoje herní postava i nějaký profil - jméno, minulost, záliby, vyznání, specializaci - jestli jdeš v tom Role Play do hloubky a do detailu? To bych pak i chápal jisté zaujetí pro věc ..

Tak, každý hráč si v podstatě svými činy tvoří charakter své postavy...já samozřejmě vycházím z toho, že hrdina je prostě hrdina-bezejmenný...minulost viz G1 a co bylo předtím to je mi fuk. Záliby mám při každé hře jiné...čím se ho snažím udělat za každou hru je aby byl čestný, férový, spravedlivý...a je jedno jestli je Rytíř nebo Drakobijec či mág? no za mága mě to moc nebaví, takže tam nic. Momentálně jsem voják...takže má hrdina takový zápal do armády a jejich povinností, tzn. lumpové, vrazi atd. jsou pochytaní a pokud může, tak jako správný voják jde příkladem atd. atd. Mno za žoldáka k němu přidávám větší drsnost, chladnost, že si nebere servítky atd...ale pořád vycházím z toho aby byl čestný atd. viz výše. A samozřejmě na kamarády z G1 nezapomíná. :wink:
Aragorn465
Čas není skutečný...
Aragorn465
Uživatel

Předchozí