Menu

Vybití celé mapy v 1. kapitole

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Holy Arrow » stř 06. črc 2011 21:18:19 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
[quote="Kristi"]Úprimne obdivujem každého, kto vybije celú mapu v 1. kapitole. Ja by som to nedokázala z dôvodov takých, že nemám trpezlivosť a určite by na to nestačili moje hráčske schopnosti (myslím ťukať do toho, no možno hej, ale cca. 500 loadov a možno aj viac :) ).

Absolutně souhlasím (i když musím přiznat, že ty hráčské schopnosti na tom mají největší podíl :| )
If you will repent, you may be redeemed.
- The Emperor -
Holy Arrow
Uživatel

Příspěvekod Pajco » ned 17. črc 2011 22:10:15 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
ja som vyzabíjal celú mapu v 1. kapitole a mal som 19- ty level. Začal som mestom, kláštorom(dá sa tam normálne dostať), onarovou farmou a potom som vyzabíjal príšry okolo ciest (slabé) potomsi zohnal nejakú zbraň (napr. Sekáč drakov) a išiel na lesy a ostatné veci... ešte sa dá v 1.kapitole dostať do katakômb kláštora ale nič tam terat nie je ale aj tak máš 1000 exp. za objavnie vchodu... G2 je plný takýchto fíglov, stačí si poriadne popozerať gothicz.net a ide to :D
_less is more_
Pajco
Uživatel

Příspěvekod Ufon » pon 18. črc 2011 20:01:16 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Taká věc mě také napadla..ale vybil jsem vše slabé..a už nebylo co zabíjet..jelikož jsem nedal Skřetího psa...a nic slabšího už nebylo..nebo možná ano ale než bych to všechno našel..:D....
Ufon
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 18. črc 2011 21:19:43 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
pokud na nic silnějšího nemáš, tak hoď očkem po milhausově youtube kanálu, kde má hodně dobrých tipu - zároveň se také vyplatí si vždy najít nějaké dobré místečko, kam vše silnější vodíš a odstřeluješ z luku / kuše - tam pak jdou ody také dobře nahoru..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Milhaus » stř 20. črc 2011 11:31:00 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
v normálním gothicu2 bez datadisku se vyplatí "odskočit" si do hornického údolí a promluvit si s tím lovcem v brnění s důlních červů. Pak si jej nechat udělat už v první kapitole, což bude na dlouho nejlepší brnění, které člověk sežene. (obzvláště při hře za mága). toto brnění člověk mže mít už jako neutrální, stejně tak lze opravdu vyzabíjet všechno na obou mapách, krom draků.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pajco » pát 22. črc 2011 10:14:08 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
ja som si to brnenie beriem v 1. kapitole keď idem vybiť celú mapu, ale inak si ho beriem iba za žoldáka alebo mága v 2. kapitole = hneď na začiatku si dám lektvar rýchlosti, idem za Gesathom a hneď naspäť do Khorinisu pre zbroj a zase napäť :D
_less is more_
Pajco
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pát 22. črc 2011 19:17:10 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
tak v druhé kapitole už čistíš mapu v kolonii, né? akže tam nemusíš utíkat, ale stačí se tam probojovat. Těch skřetů tam není mnoho :). (ve dbojce s klasickm mágem všechno usmahneš ohnivou koulí). G2a to musíš dělat mečem.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Pajco » sob 23. črc 2011 15:28:42 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
hej už kolóniu... ja tam utekám preto aby som mal tú zbroj od začiatku kapitoly :D to nie ale ja si mapu rozdelím na časti a zabíjam postupne, lebo tak mi to lepšie ide, ale máš pravdu, keby chcem tak tam nemusím utekať (ja mám iba G2, nemám datadisk, takže to mám jedno :D )
_less is more_
Pajco
Uživatel

Příspěvekod Pajco » pon 25. črc 2011 15:03:38 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
a inak bojovať proti škretom nie je ťažké... jeden je v pohode aj na 5-tom leveli= stačí vedieť kedy sa brániť (to je môj základ :D ) a dať protiútok. Niekedy je to zdĺhavé ale stačí si zohnať lepšiu zbraň a ide to :D Síce proti viacerým škretom je to ťažšie ale neskôr, keď máte viac životou tak sa to dá...
_less is more_
Pajco
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 25. črc 2011 15:33:38 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
u více skřetů se dají dost dobře využít různé překážky - beranidlo, díra v mostu, různé vyvýšeniny - prostě tam, kam oni nemůžou.. já jich tam pár mám a celé okolí hradu dávám za chvíli :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Emperor » čtv 16. úno 2012 16:37:23 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Mně se podařilo vybít v první kapitole skoro vše krom trolů a lidí. Stačilo využít svitky přeměn a doprovod Larese, ale tak, aby tě doprovodil kam potřebuješ, tedy občas jej popostrčit (lukem či mečem). Je to ale srabárna, takto využívat jeho nesmrtelného ducha. :D
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » čtv 16. úno 2012 16:39:43 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
proč ne trole? Trolla je snadné zabít, je to nejtupější potvora v celé hře. Pokud si netroufáš sám, a hraješ g2a, pak na trole většinou stačí 1 kostlivec. Tedy ty dva nedaleko Onara jeden kostlivec zvládne. Černého ale nedá, toho musíš ručně umlátit.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » čtv 16. úno 2012 16:45:18 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Milhaus píše:proč ne trole? Trolla je snadné zabít, je to nejtupější potvora v celé hře. Pokud si netroufáš sám, a hraješ g2a, pak na trole většinou stačí 1 kostlivec. Tedy ty dva nedaleko Onara jeden kostlivec zvládne. Černého ale nedá, toho musíš ručně umlátit.

Zapomněl jsem dodat, že jsem to hrál za nezávislého a bez učení jakékoli dovednosti. A troly jsem si šetřil na později, jsou to přece jen 2000 exp a jejich kůže se vyplatí prodat.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » čtv 16. úno 2012 16:49:32 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
já je kuchám, kvůli rapíru a taky právě kvůli zkušenostem. Ty 2000 se dost hodí :). Nicméně pokud neumíš ani stahování kůží, tak bych do černého nešel, jelikož jeho kůži potřebuješ pro jeden úkol.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » čtv 16. úno 2012 16:55:10 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Milhaus píše:já je kuchám, kvůli rapíru a taky právě kvůli zkušenostem. Ty 2000 se dost hodí :). Nicméně pokud neumíš ani stahování kůží, tak bych do černého nešel, jelikož jeho kůži potřebuješ pro jeden úkol.

No já tu černou taky napřed dám tomu žoldákovi (nevím teď jméno), ale pak ho zmydlím a seberu si ji zpět.

Pro rapír a šťovík si prokličkuju. Já vlastně ani nevím, proč ty trolly nechávám, asi i proto, aby ten ostrov nebyl tak prázdný. :D A se silou 18 (opasek a prsten) bych je pižlal déle, než by mi trpělivost dovolila. I tak jsem měl 16. level.
Obrázek
Emperor
Moderátor

PředchozíDalší