Menu

Vybití celé mapy v 1. kapitole

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Lord Smoug píše:Tak na první kapitole bych to asi nedal. Já si většinou pamatuju co kde je, ale jak je tam něco silnějšího než asi 4 mrchožrouti, tak už se tomu vyhnu. Jinak v 5. kapitole už zabíjim, co najdu.

:) da sa to v pohode,len na skreta a ich psov nemam este ani v 3. kapitole,no co uz beliars claw to isti :)
Fireous
Uživatel

Fireous píše:
Lord Smoug píše:Tak na první kapitole bych to asi nedal. Já si většinou pamatuju co kde je, ale jak je tam něco silnějšího než asi 4 mrchožrouti, tak už se tomu vyhnu. Jinak v 5. kapitole už zabíjim, co najdu.

:) da sa to v pohode,len na skreta a ich psov nemam este ani v 3. kapitole,no co uz beliars claw to isti :)

Tak ono jednoho skřeta dám na nějaký 8 úrovni, ale trvá to dlouho.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Lord Smoug píše:
Fireous píše:

Tak ono jednoho skřeta dám na nějaký 8 úrovni, ale trvá to dlouho.

tak to si dobry :) ja na to nemam nervy po chvili,stale ked uz sa mi dari seknut prave ked on da protiutok,alebo vykrit tak sa zvysuje napetie a nakoneic to pose*em :)
Fireous
Uživatel

Příspěvekod Dzanek » úte 31. bře 2009 11:15:17 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Fireous píše:Ahoj,tak uz od viacerych ludim som pocul ze v 1. kapitole vyzabijali vsetko,co sa daloado 2. uz sli ako 19,20 .. lvl,tak by som sa chcel spytat ako ste na to sli,lebo podla mna je nemozne skolit orca,alebo ich psov na takom lvl,iba ak by som pouzil magiu,alebo premenu v dracieho chnapavca,ale nechcem pozit tento figl.Hram sa paladina a idem len 2h.

Jo, taky mě napadlo vybit celou mapu v první kapitole. Udělal sem to ještě jako nezávislej s lukem(nablízko bych neměl šancu s chabou koženou zbrojí) a mistrovským mečem. A ne jenom nový svět, ale aji důlní koloniu, kam sem se dostal cestou přes skálu u Xardasovy věže (dá se dostat i odtamtud v podobných místech). Díky katapultu, kde na mě skřeti nemohli, sem vybil všechno kolem hradu a pak už sem byl tak silnej, že sem byl schopnej dat skřety a ještěrany aji bez "katapultu". Všechno sem dal do obratnosti a do luku. Využíval sem taktiku zaútoč a rychle zdrhni. A na spoustu potvor typu golem nebo troll existije taktika, jak je dat bez ztráty života.
No a teď mně zbývá ještě projít průsmyk a dat přízračný vánečníky kousek od kruhu slunce. Draky v první kapitole porazit nemůžu.
Ale je to pojeb, náročný a loadoval sem se tak tisíckrát :-D
Dzanek
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » stř 01. dub 2009 7:07:08 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
na skřetího psa existuje taktika jak na dračího chňapavce: Tedy stát, nehýbat se - počkat až za útočí a v momentě jeho útoku udělat malý úkrok v zad- zaútočit - odstoupit - on odskočí dozadu a znovu zaútočí - malý krok vzad atd.

Taktéž je možné vylákat jednoho pomocí úkroků. Stačí dojít do jejich blízkosti tak, aby jeden vyhrožoval (a ti ostatní na to kašlali) a v omentě, kdy se rozhodne vyrazit do útoku, udělat úkrok doleva/doprava. Díky tomu doběhne jen jeden, jinak by zaútočila celá smečka.

Co se úkolů týče, tak pochopitelně já také plním nejprve naprosto všechny úkoly, co jsou. To je snad jasné. Líbí se mi naivní myšlenka některých zdejších pistaelů, že buď to, nebo ono.

Já nejprve dojdu do města a splním všechny úkoly. Zústanu nezávislý a jdu na farmu. Tam splním všechny úkoly pro přijetí a všechny okolní úkoly, takže mi už zbývá jen odejít do další části. Pak prostě dosekám zbytek nestvůr, které ještě žijí. Na stínové bojovníky je nejlepší použít svitky zničení nemrtvých. Nejnáročnější je boj se 2 skřety současně, já je dal na 18 levelu :). Taktéž jsem v první kapitole prosekal úplně všechno, včetně hornického údolí a všech skřetů (díky 2xlektvaru rychlosti, 2xohnivého deště (dvě strany hradu) a zbytek díky beranidlu).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Leonidasss » pon 08. čer 2009 16:14:44 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Já jsem nedávno začal zase hrát G2:A a v první kapitole jsem zabil opravdu všechno. Od žravých štěnic až po černého trolla a Inubisovu hrobku. Neměl jsem vůbec problém - Mistrovský meč stačil na všechno. Skřetí psi jsem si dával i ve skupinách, ale raději jsem je vždy odklákal po jednom. Skončil jsem na 20. lvlu a půl.
Také jsem samozřejmě splnil všechny questy. Zůstaly mi jen ty, které se dají splnit v pozdějších kapitolách.
Těch pár skřetu v Severním lesu jsem skolil v pohodě a toho skřeta za městem dokonce na 3. levelu s vlčím nožem (ale trvalo to strašně dlouho). Trolla jsem skolik tak, že jsem jsem pořád běhal za něho a dal mu vždy tak 2-3 rány do zad. Na skřetího psa jsem postupoval s lehkou taktikou - počkal jsem až zautočí - úkrok - 2-3 seky a to samé pořád dokola. Stínová šelma nebyla problém - stejná taktika jako na skřetího psa. Největší problém jsem měl s Inubisovou hrobkou. Nakonec jsem to dal tak tak se svitkem ohnivého deště.
Leonidasss
Uživatel

Příspěvekod Wolfgang » ned 14. čer 2009 8:31:01 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Tak to jo no. Ja to vybil taky , ale pouzival sem u toho trochu bugů :D takze sem mel v 1. Kapitole na 10 levlu 100 sily (asi tak nejak) zivotu .... no to sem radsi nebudu psat :wink: a obratnosti taky hodne!
Wolfgang
Uživatel

Příspěvekod Kristi » pon 15. čer 2009 13:34:31 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Úprimne obdivujem každého, kto vybije celú mapu v 1. kapitole. Ja by som to nedokázala z dôvodov takých, že nemám trpezlivosť a určite by na to nestačili moje hráčske schopnosti (myslím ťukať do toho, no možno hej, ale cca. 500 loadov a možno aj viac :) ). V hĺbke duše sa mi však vynára otázka: Keď mal Leonidasss keď vybil Khorinis lvl 20, tak aký mal Dzanek lvl, keď vybil aj VoM :?: (Leonidasss: keď si vybil aj VoM tak sorry)
if i hadn't buried my feelings so deep that they only come up when i watch stepmom, i would totally be tearing up right now
Kristi
Uživatel

Příspěvekod Leonidasss » pon 15. čer 2009 17:06:23 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Nn, já v 1.kapitole ve VoM vůbec nebyl.
Leonidasss
Uživatel

Příspěvekod rosi007 » čtv 23. črc 2009 16:57:16 » Re: Vyzabijanie celej mapy v 1. kapitole - ako na to?
Robik píše:ja sem vyděl video ,kde zabil na prvnim levelu TROLA

A je od Milhause... :wink:
rosi007
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » čtv 23. črc 2009 19:49:11 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Vybití všeho v první kapitoloe ti sice ulehčí hru ale je to na dlouho a je to i těžký,,
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod Lord Devil » sob 22. srp 2009 14:04:35 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
No asi v 1. kapitole bych to asi nezvlád .
Lord Devil
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » pát 28. srp 2009 15:03:38 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Tak dnes jsem to zkusil a můžu říct, že to opravdu de pomocí svitku proměny na dračího chňapavce. ( Ten se ale schání blbě. Líp spíš na chňapavce) . Problém mi dělal snad jen černý troll a použil jsem asi 7 x loading. Je to teď snažší ale je divný nepotkat na cestě mrchožrouta nebo krysu.
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod mistr1 » čtv 03. zář 2009 8:53:02 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Já věřím tomu, že technicky je možné vybít to v 1 lvl, ale o to vůbec nejde... Pro mě (a myslím, že i pro toho, kdo hrál G1 tehdy pořádně) má kolonie jakousi moc, nenapadlo by mě jít to tam vybít abych měl exp. Je to vstup do starého světa, kde se to všechno odehrálo a kde na mě každý kout dýchá tehdejším příběhem :roll:
Takže do kolonie jsem vstoupil až později, skoro na konci a byl to úžasný zážitek! (Předpokládám, že rozhodně větší, než využít pár děr, vybít kolonii, získat exp a jít neohroženě do Khorinisu atd. :) Takové hře bych nevěnoval ani minutu svýho času :wink: )
mistr1
Uživatel

Příspěvekod Rodney » pon 29. bře 2010 18:06:07 » Re: Vybití celé mapy v 1. kapitole
Těžko by někdo dal Přízračného pána Inubise a hromadu těch zmetku co tam je s ním. Ale ta atmosféra je tam úžasná :-D
Hero:Za co tu jsi?
Mud:Víš měl jsem rád zvířátka a ostatní to nepochopili.
Snaf:Chceš dostat najíst, nebo po hubě?

díky za gothicz.net
Rodney
Uživatel

PředchozíDalší