Menu

Vaše statistiky, equip atd. na konci hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Zubak » pát 28. říj 2016 16:21:23 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Tak se přidávám také do této krásné galerie dohraných her :)

Na blízko: Beliaruv dráp (1h)
Na dálku: dračí luk
zbroj: težká zbroj drakobijců
amulet: obratnosti
opasek: obratnosti
prsteny oba obratnost
zlato okolo šesti tisíc :D
doba hraní 41 hod
mno nevím co víc napsat, snad jen že jsem použil celkem brzo věci na obratnost a mohlo jí být ještě víc. V druhé kapitole 36 lvl vše odpálené dračím lukem. Potom už to šlo jak po másle :D zůstali nám naživu jen nesmrtelní jinak vše kromě posádky mrtvé :-) teď se pokusím buď paladina nebo drakobijce na maximální sílu. Tak uvidíme co z toho vyleze.
Zubak
Nováček

Příspěvekod retro-active » pon 28. lis 2016 17:26:35 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Obrázek

Dohrál jsem potřetí, po HODNĚ dlouhé době.
Dost lektvarů na obratnost jsem vypil celkem brzy a já vůl jsem prodal před odplutím do Irdorathských síní všechny černé perly, co jsem měl, takže jsem promrhal možnost mít obratnost ještě dalších +15 (dračích vajec je celkem 23)..
Ale stejně se to dalo všechno v pohodě ustřílet.
NPC jsem skoro nekillil, až na paladiny a taky hrad v kolonii.
Nedokončil jsem questy Přístroj (v první kapitole cech zlodějů zničil Vyvolaný Démon :) ), Cloumák a ten, kdy mám namíchat lektvar pro Fortuna (sekl s ním :???: )...

Takže na konci hry meč Runová moc, Dračí luk a pouze opasek přidávající +10 obratnost.
retro-active
Uživatel

Příspěvekod Veron » úte 31. led 2017 23:27:44 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Dohráno za Drakobijce

https://postimg.org/image/6bdm4v7b1/

Lektvary: Esence zdraví, Elixír síly, Extrakt zdraví
Kovářství: Základní meč, Kvalitní meč, Magický obouruční meč, Velký magický obouruční meč, Velká magická obouruční čepel, Magický zabiják draků, Velký magický zabiják draků
Lovecké dovednosti: Kůže, Zuby, Drápy, Roh stínové šelmy, Dračí krev, Dračí šupiny
Jazyky prastarých: jazyk rolníků, jazyk stavitelů

Primární zbraň: Velký magický zabiják draků (+10 k obouručním zbraním)
Sekundární zbraň: Kuše drakobijců
Zbroj: Těžká drakobijecká zbroj
Amulety a prsteny: Amulet síly (+10 k síle), Prsten síly (+5 k síle), Prsten moci (+5 k síle, +5 k obratnosti)
Opasek: Opasek síly (+10 k síle)

Doba hraní v Gothicu: 197 dní
Zlato: 3215
Zaměstnavatel: Harad

Dohrál jsem to asi po dvou letech. Z počátku jsem všechny bod investoval rovnoměrně do síly a obratnosti kvůli kapsářstí, pak jsem se už ví zaměřil na sílu a boj s obouručními zbraněmi. později ve hře jsem se rozhodl využít i kuši, takže jsem v podstatě vrážel vědomostní body do více dovedností. Naučil jsem se všechny obouruční zbraně od Benneta, což mi pomáhalo vyvažovat z počátku nižší sílu i procento v obouručních zbraních. Draci mi dali zabrat, zejména ten poslední - nemrtvý, kterého jsem zabil asi až na pátý pokus, svitek zničení nemrtvého na něj nefungoval. Svitky jsem vůbec hodně využíval zejména ze začátku a následně na konci hry. Konec hry poznamenala menší nepříjemnost: Vatras mě varoval, že se mnou nebude mluvit, pokud spáchám nějaký další zločin, já ho neuposlechl, a pak jsem se mu v přístavu vyhýbal, takže se mnou jel do Idorathu, ale po celou dobu na lodi se mnou nemluvil. Jinak ovšem si myslím, že se mi postava podařila.
Veron
Uživatel

Příspěvekod Greg » stř 01. úno 2017 2:07:10 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
U takovýho levlu bych čekal přes 1000 hp. Nevařil jsi lektvary? :-o
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Veron » čtv 02. úno 2017 23:42:25 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Elixír života jsem si nevařil. Elixír síly ano. Je fakt, že něco mi zkonzumoval Beliarův dráp, byť jsem se snažil po každém vylepšení drápu doplnit HP u Innosovy svatyně. Ne vždy jsem si ale vzpomněl.
Veron
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 03. úno 2017 10:41:34 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Tabulky třetí úrovně přidají taky 105 životů. Velká chyba se to nenaučit. Lépe utratit 15 VB ve hře ani nelze.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Veron » pát 03. úno 2017 11:51:36 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Připouštím, že jazyk kněžích jsem se nenaučil. Právě mi přišlo lepší investovat vědomostní body jinde a oželet ten jazyk prastarých. Ale ke konci hry už jsem s nižším HP problém měl. Nemrtvý drak mě čtyřikrát zabil, než jsem zabil já jeho. Ostatně, šlo vám ho zničit svitky Zničení nemrtvého? Já jsem mu tím neubral ani trochu života.
Veron
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pát 03. úno 2017 12:27:06 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Z tabulek třetí úrovně lze získat +105 životů, +18 many, +12 síly, +6 obratnosti, +6% ke všem zbraním. To by se bohatě vyplatilo, i kdyby to stálo třeba 50 VB.

Nemrtvý drak šel zabít svitkem zničení nemrtvého v čistém G2, v datadisku už to (naštěstí) nejde.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Walterko » ned 12. úno 2017 11:16:08 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Ahojte. Máte tu nejakú tabuľku TOP postáv, kto z toho vyšťavil najviac do konca hry?
Walterko
Uživatel

Příspěvekod Greg » ned 12. úno 2017 12:37:04 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Nemáme. Můžeš projet tenhle topik a zhostit se z toho ;-) . Nicméně, problém těchto statistik je, že není jistota, že hráč nepodváděl...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Walterko » ned 12. úno 2017 12:46:24 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
áno, to ma tiež napadlo. Aj keď nechápem, kto by v tak dobrej hre ako je gothic mal potrebu používať cheaty.
Zaujímalo ma, kto tu vytiahol z postavy najviac, aký level. Keď budem mať čas, prezrem tento topic. Idem znova začať čisté G2A, tak chcem dať aspoň nejaký rekord keď už to hrám po 7 krát :D .
A som rád, že keď občas zájdem na toto fórum, tak vidím, že nie som jediný taký fanatik do gothicu.
Walterko
Uživatel

Příspěvekod Walterko » ned 12. úno 2017 14:55:28 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Tak som prebehol tento topic a zistil som, že väčšina končila na leveloch okolo 50 ... max tak 54 . Jeden hráč skončil 69, ale s použitím módu. Ja by som chcel aspoň 70 level skúsiť dosiahnuť bez použitia módu na čistom G2A. Vyčistiť každú kapitolu čo najviac, po dokončení questov vymlátiť aj mesto, farmy atd. Som zvedavý ako ďaleko sa dostanem.
Walterko
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 13. úno 2017 6:46:08 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Když vymlátíš vše a splníš vše a budeš hrát nejspíše za žoldáka (asi nejvíc exp), tak dosáhneš max 56 level. Víc by to nemělo jít. Pokud tedy nepoužiješ fígl s kostlivci, nebo starými minci, pak je level prakticky neomezený.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Veron » pon 13. úno 2017 14:14:38 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Milhaus píše:Když vymlátíš vše a splníš vše a budeš hrát nejspíše za žoldáka (asi nejvíc exp), tak dosáhneš max 56 level. Víc by to nemělo jít. Pokud tedy nepoužiješ fígl s kostlivci, nebo starými minci, pak je level prakticky neomezený.

Ty jsi tady jednou umístil statistiky z postavou z levelu 59 Milhausi. Nebo se pletu?
Veron
Uživatel

Příspěvekod Walterko » úte 14. úno 2017 8:56:04 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Milhaus píše:Když vymlátíš vše a splníš vše a budeš hrát nejspíše za žoldáka (asi nejvíc exp), tak dosáhneš max 56 level. Víc by to nemělo jít. Pokud tedy nepoužiješ fígl s kostlivci, nebo starými minci, pak je level prakticky neomezený.

:D trošku spoiler si mi zadelil , ale nevadí, aj tak tomu neverím. 55-56 level tu vidím bežne, a ludia píšu, že ani nepoužili kammené dosky, trvalé lektvary apod. , dokonca s takým herným časom ako je 40 hodín. Takže pochybujem že vyšťavili z každej kapitoly max.
No uvidím, zatial idem strašne pomaly (ako každú moju hru Gothica). A moja herná doba G2A sa pohybuje ďaleko cez 100 herných hodín väčšinou. A teraz to bude ešte viac určite.
Walterko
Uživatel

PředchozíDalší