Menu

Vaše statistiky, equip atd. na konci hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod eXrate » ned 16. zář 2007 12:27:58 » Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Zdravim chtěl bych založi tenhle topic aby se tu uživatelé mohly měřit podle toho kdo byl lepší na konci hry, radit si jak udělat co nejvetší lvl atd.(prostě něco jako bylo dřív na webu). Dávam to do týdle sekce kvuli tomu že to platí pro G2+TNoR takže aby se někdo kdo sem dá screen z konce hry když nehrál TNoR nedivil že má menší statistiky než ostatní.

Pravidla:

1)Každý člověk musí vložit min.1 - max.3 screeny(z toho jeden se stats a další dva libovolné). Když sem někdo jen tak napíše co měl za staty a nedá screen bude to bráno jako spam.
2)Používání marvinu se asi nezamezí ale dávejte sem pls screeny bez použití. Editovat si tam statistiky umí každej.
3)Můžete napsat i co jste měli na konci za equip (zbroj, zbraně...)

To bude asi tak vše.(doufám že sem to zařadil správně a že mi to admini hned nesmáznou)
Pro ty co neví kam uploadovat obrázky - imageshack.us / ukažto.com / imagefap.com

Takže tady sou moje staty z posledního dokončení - - asi před 10 minutama :D

1)
Obrázek

2)
Obrázek

Equip: -Nevim přesně názvy teď už se mi do hry nechce
Na blízko: Beliarův Dráp (20 lvl)
Na Dálku: Magická Kuše
Zbroj: Těžká Paladinská Zbroj
Opasek: Asi opasek síly prostě +10 síly
Amulet: Innosovo Oko nebo Amulet Moci
Prsteny: Prsten Moci, Druhej nvm
Zlata sem měl přes 50 000,(sem trošku zabugoval s dračí krví a s Janem a s ocelema u Benneta :lol: ) kdo nevěří potom pošlu screen :)

Toť vše
eXrate
Nováček

Příspěvekod M!chal » pon 01. říj 2007 18:09:39 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
No tak ja mel trosku lepsi nez ty ale screen se mi nechce davat ale jestli mi neveris tak mi napis a ja ti to posli pres icq (ten screen) mel sem 50 lvl paladin obourucak 100% jednorucak 71% kuse 77% luk 46% brneni stejne zbran stejna ale mel sem tezkou kusi drakobijcu nechapu te ale asi si to tam dal aby to lip vypadalo co ? Ta tvoje kuse ma jenom 25 sipku (cca) .....takze nevim jak ji muzes jeste mit ja to uz vse vystrilel sili sem mel 77 obratnost 90 mana 154 zdravi 797.Vse naucene kruh 0 no a ja nevim asi vse .. :) tak se mej
M!chal
Nováček

Příspěvekod REX » úte 02. říj 2007 18:17:45 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Zbran:
Uroven 48, Sila 237, obratnost 46, mana 102, zivot 911, jednorucne 51%, oboj 95, luk 34, kusa 28, exp 595150
Naucene skilly: pacenie, alchymia (lektvar sily, zdravia), kovanie, trofeje (iba koza), pismlo I-III
Sekera Berserka - zranenie 200, sila 170
Darkobijecka kusa - zranenie 180
Zbroj: Tazka drakobijecka
Amulet: Sily +10 sila
Opasok: Moci +10 sila
Prsten: Sily +10 sila, nazov neviem +4 sila, obratnost
Zlato: okolo 17k

Na konci som dal jasterana na 1 ranu, elit skreta na 2, Temneho maga na 2, arachnola na 2, prizracneho valecnika na 2, jaskynneho trola na 2, nemrtveho draka som zabil asi za 20 sek (5-10 ran)

Mohol som mat 240 sily, lebo som si od Paladina co mi dal za ulohu zabit Ur-Shaka zabudol vypytat lektvar sily

Screen:
Obrázek
REX
Uživatel

Příspěvekod darker » ned 23. pro 2007 23:38:34 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Fuu ty voe to je hardcore.. to vam behalo ete nieco zive po svete ?:D
ja som v tretej kapitole mam len 23 uroven 73 sily a dakych 45 obratnost.. nechapem jak ste dosiahli taketo staty :D
darker
Nováček

Příspěvekod Servis » ned 27. led 2008 19:00:46 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Začal som hrať za mága, a chcel som sa len spýtať, do akej úrovne mám trénovať manu, čí sa to dá do 250, alebo sa oplatí napr. len do 200 a potom si ju už zvyšovať inak, a ešte jeden dotaz. Je v G2A menej královských šťovíkov? Lebo som nenašiel ani ten pri sekobovej, a ani pri Lobartovej farme, a chcem dosiahnuť čo najviac many, a nechcem zakladať nový topic...
Servis
Nováček

Příspěvekod Greg » úte 08. črc 2008 13:22:27 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
.:Tak tady jsou moje:.

Statistiky:Obrázek

Peníze: 127445 zlata a 32 hrudek magické rudy

Naučené schopnosti:
Runy - Ohnivý šíp, ohnivá koule, ohnivý déšť, vyvolání démona, dech smrti, strach (tu jsem ukradl), léčba středně těžkých zranění, pláč mrtvích, armáda temnot
Lovecké dovednosti - všechny
Kování - Prostý meč
Výroba lektvarů - Esence many, extrakt many, esence hojivé síly, lektvar na obnovu mysli, Loulovo kladivo, Loulovo dvojité kladivo, Embarla Firgasto
Jazyky - všechny
Úroveň kopáče - 92% = Guru kopáč
Ovládání bludičky - základní
Ostatní - Páčení zámků, vybírání kapes, plížení, akrobacie

Doba hraní:
V Gothic - 48 dní
V reálu - 53 hodin a 56 minut

Nejpoužívanější kouzla:
Pláč mrtvích, ohnivá koule, léčba středně těžkých zranění a vyvolání démona

Popis:
Tak jsem se rozhodl že se dostanu s mágem na co nejvyšší úroveň. Napřed jsem zabíjel jen zvířátka, pak skřety a skončilo to u vybíjení farem hradu a města Khorinis (měl sem problém s nesmrtelnýma :D ). Jediní živí tvorové co ve světě Gothicu zůstaly jsou nesmrtelné postavy, moji kamarádi, ryby a možná pár krys. Taky jsem splnil snad všechny úkoly, co se za mága daly. Napřed jsem vybil hrad a pak jsem tam pustil skřety, který sem pak taky posejmával (aby byli expi :D ). I tak nemám nějaký závratný statistiky :evil: . Je fakt že sem se vybodl na lektvary trvalých změn, ale jinak sem žral jabka, houby, četl kamenné desky a modlil u Innose jak jen to šlo. Ke konci hry už pro mě žádný protivník nepředstavoval větší hrozbu. Drtivou většinu nepřátel sejmulo kouzlo "pláč mrtvích" a když náhodou nezabralo, přišel na řadu můj démon :wink: . Jedinej větší problém mě dělal Černý mág, kterej mě sejmul na 2 rány. No, stačilo se schovat za sloup, pustit ohnivý déšť a i on si nakonec dobrovolně lehl :twisted: .

A můj hero:Obrázek
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Lucanus » úte 08. črc 2008 21:15:16 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Tak já jsem teď ještě v pátý kapitole a chybí mi toho ještě hodně vymláti, ale mám lvl.50 a dávám Ještěrana na jednu ránu a Trolla na dvě. Pozdějc sem hodim screeny.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Greg » úte 08. črc 2008 22:41:31 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Lord Smoug píše:Tak já jsem teď ještě v pátý kapitole a chybí mi toho ještě hodně vymláti, ale mám lvl.50 a dávám Ještěrana na jednu ránu a Trolla na dvě. Pozdějc sem hodim screeny.
Nějak ti nevěřím. Já sem vybil totálně všechno, co vybít šlo a na Khorinisu sem měl max. 49. lvl. To se teda těším na ten screen...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Freelancer » úte 08. črc 2008 23:38:00 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Kecy, co jinyho. :lol:
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod Estel » čtv 10. črc 2008 22:04:30 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Ja som dohral asi tak pred tyzdnom a tu je vysldok:
Statistiky:
Obrázek

Obrázek
Estel
Uživatel

Příspěvekod Freelancer » pát 11. črc 2008 6:13:58 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
- Ze je na tech fotkach neco videt, coz?
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod Greg » čtv 17. črc 2008 11:42:29 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Estel píše:Ja som dohral asi tak pred tyzdnom a tu je vysldok:

Máš dost velkej život... ale jinak z toho není moc vidět. :cry:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Freelancer » čtv 17. črc 2008 12:28:54 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Kecy, ocknul se do nejakyho NPC a odhadl zivoty.
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod pecha nuda » čtv 17. črc 2008 15:42:08 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Obrázek
zbran:beliaruv drap 2h
Kus:ta slabsi zluta
zbroj:tezka drakobijska
prsten1:cilosti(40zivot)
prsten2:valecniku
opasek:strazcu(7proti vsemu)
amulet:Innosovo oko

to co neni videt:2h 100%
1h 64%
kuse 24%
luk 22%
Estel píše:Ja som dohral asi tak pred tyzdnom a tu je vysldok

Ten zivot je podle me nacheatovanej
pecha nuda
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » sob 19. črc 2008 7:46:02 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry.
Greg píše:
Lord Smoug píše:Tak já jsem teď ještě v pátý kapitole a chybí mi toho ještě hodně vymláti, ale mám lvl.50 a dávám Ještěrana na jednu ránu a Trolla na dvě. Pozdějc sem hodim screeny.
Nějak ti nevěřím. Já sem vybil totálně všechno, co vybít šlo a na Khorinisu sem měl max. 49. lvl. To se teda těším na ten screen...

Do pytle sry. Já napsal 51? No tak to fakt sorry asi jsem se překlikl. 41.lvl, ale ještě nemám všechno vymlácený. Jinak všechny zkušenosti jsem narval do síly a boje s obouručkama.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Další