Menu

Obouruční zbraně

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod rexar » čtv 02. úno 2012 22:03:29 » Re: Obouruční zbraně
jednou jsem skusil dávat jen do obouručáků a viplatilose skoro všechno dávám na 2 až 3 rány :D
rexar
Uživatel

Příspěvekod SPiRiTT23 » čtv 09. úno 2012 21:53:13 » Re: Obouruční zbraně
Já mám taky radši obouručky, je to takový víc na efekt bych řekl, prostě se mi víc líběj ty machrovinky co hrdina dělá na úrovni mistra, nicméně ta zručnost na bojovníka je otřes, takže to taky vždycky dělám tak, že se ve 1H vytrénuju na bojovníka, a pak to cpu komplet do síly a 2H skillu dokud se nedostanu na obstojnou úroveň...což je po vymydlení kolonie pomocí Beliarova drápu možný natřískat během 2. kapitoly.

Nejvíc mě, co se 2H mečů týče, ale štve to, že Velký magický zabiják drakůmenší damage jak Sekáč draků a Sekyra Berserkera, má to bejt přecejc ta nejvíc nejvymakanější zbraň co spatřila svět, jak řekne ledový dráček, navíc je to poslední meč, který ve hře můžete získat, tak musí mít sakryš úroveň, ale je mi to jedno, stejně ho ve finále používám, jednak z důvodu nostalgie - je stejnej jako Uriziel, a prostě se mi mnohem moc víc líbí...
SPiRiTT23
Uživatel

Příspěvekod Freelancer » úte 08. říj 2013 17:25:18 » Re: Obouruční zbraně
Chlapi, potrebuju NUTNE poradit. Rozehral jsem tedka znovu gotaka a jedu bojovy charakter s obourucnima zbranema. Prvni zbran byla jasna "Hůlka vodních mágů". Ma velky dosah (120), dobrym dmg (65) plus dava bonus na ovladani zbrane. Ted jsem se vysplhal na silu 45 a mam Tajfun s jeste vetsim dosahem (130), vybornym dmg (70) a taky pridava bonus na ovladani zbrane.

No ale co ted??? Jakou dalsi zbran? Pokud si nebudu kovat zbrane, coz nebudu, protoze je to zbytecne ztrata LP, tak dalsi aspon trochu dlouha obourucni zbran se slusnym dmg je Rune Power nebo Runová moc.

To jako ted, kdyz mam silu 45 budu cekat pulku hry, nez moje sila bude 115? To tam opravdu neni zadna aspon trochu kvalitni zbran?
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 08. říj 2013 17:46:41 » Re: Obouruční zbraně
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Freelancer » úte 08. říj 2013 22:44:23 » Re: Obouruční zbraně
Bohuzel drap je velmi slaba zbran. pokud mas treba 30 uroven, tak davas 110 dmg + 32% na dalsich 100 dmg, tedy dohromady 142 dmg na uder. sila se nepocita. u normalni zbrane se sila zapocitava do uderu, tedy ja mam tajfun (70dmg) a staci mi 72 bodu sily a jsem na stejnem dmg. slaba zbran, opravdu.
Freelancer
Uživatel

Příspěvekod unnamed user » stř 09. říj 2013 11:41:15 » Re: Obouruční zbraně
S tím beliárovým drápem máš částečně pravdu - je slabý, ale ne slabší než tajfun (kvůli magickému útoku). O dost jednodušší bys to měl učit se od začátku jednoručáky - v G2a jsou o dost lepší, ale 2HW líp vypadají a postup zbraněmi je zajímavější (s 1HW za celou hru vystřídám asi jen čtyři jednoručáky). K tvému dotazu - v jeskyni se zombíkama u krčmy je paladinský obouručák (80,80) - oproti tajfunu si moc nepolepšíš no. A pak velká obouruční mačeta (100,105,+3). Pak je ještě jakási sekera (110,110), a pak až tebou zmiňovaný meč. Zkus sehnat amulety, opasky a podovné hovadiny a dostat se na těch 100 - to by mělo být celkem brzo.
unnamed user
Uživatel

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » pon 05. led 2015 21:02:00 » Re: Obouruční zbraně
První byla u mě soudcova hůl, rezavý obouručný meč a čtvrteční hůl kruhu vody.
A pak to pokračovalo podle toho co jsem našel. Ke konci hry to byl jasné, že drakobij, který byl pro mne lepší volba kvůli dosahu a podle toho, že meč je první na mém žebříčku zbraní :)

Ovšem podle toho jestli hraji datadisk NH. Určitě pak boduje beliarův dráp kvůli beskům , které dávají ohromný DMG. Také pak je na něm bombastické: vzhled, vylepšování a to, že se přispůsobý podle to co hraju za specializaci ohledně jednoručné zbraně a obouručné.

Příspěvky sloučeny, dej si na to prosím pozor. EMP
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Předchozí