Menu

Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.

Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?

Lee
7
2%
Diego
3
1%
Lester
1
0%
Milten
4
1%
Gorn
4
1%
Lares
2
0%
Hagen
94
23%
Vatras
6
1%
Pyrokar
86
21%
Onar
196
49%

Celkem hlasů : 403

Příspěvekod Míra » pon 26. dub 2010 12:58:08 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Dicht píše:
PC_Hero píše:Gorn-podla mna je uplny haj...el, v g1 ma s..al celu hru v g2 je nafukany bastard KILL HIM!!
Onar-moze byt stastny ze ma cheat god
Pyrokar-stary hnusny dedek ktory si mysli ze ked je mag ze je dajaky boss ci co!!!

no co se tyka Gorna tak G1 mě taky štve vždy od doby co s nim jdu do svobodneho dolu, furt řika, ZASE SE MNOU CHCEŠ MÍT PROBLÉMY? to mě pěkně se.. :x

Gorn to neříká schválně je to spůsobeno bugem. :roll:
Vzkaz od Charlyho:
Komu se nelíbí pravidla fóra, může vypadnout. Komu se nelíbím já, nemusí se se mnou bavit.
Míra
Uživatel

Příspěvekod Mazuur » pon 26. dub 2010 15:33:56 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Pyrokar je taky pěkný číslo. :D Nejradši bych ho mučil v mučírně v Irdorathských síních. :D
Mazuur
Uživatel

Příspěvekod Ertai » úte 27. dub 2010 10:02:01 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Pyrokara mam celkem rád...
Onara i Hagena bych poslal do arény at si to rozdaj (myslím v souboji, nikoliv v... ehm... pohlavním styku)
Přeživší by pak byl zaplaven Gobliny...
Pyrokar je ale docela v pohodě... a ostatní? V jedničce možná Larese (ve dvojce už je ale v pohodě)
Příběhy rytíře Estragona - coming soon (alespoň jsem si to myslel před 3mi roky, od té doby jsem napsal 3 díly a nikdy je nikde nezveřejnil)
Ertai
Uživatel

Příspěvekod Mazuur » úte 27. dub 2010 10:24:16 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Vůbec nechápu jak někdo může mít rád Pyrokara.:?: Ten se stal vrchním mágem Ohně snad nedorozuměním. Kdyby v čele rady zasedl Serpentes, tak by se mágové měli mnohem líp. :)
Mazuur
Uživatel

Příspěvekod olafek » ned 02. kvě 2010 8:54:47 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
to Mazuur - to máš pravdu že se Pyrokar stal vrchním mágem ohně určitě nedorozuměním protože já bych ho zabil a mučil ale jenom kdyby neměl cheat god

no já bych zabil asi Onara protože to je takovej id.ot a hlavně je to takovej srab když si najímá žoldáky aby ho chránili
Největší metlou lidstva je Hip-Hop, proto tedy povstaňme, spojme proti němu síly A ZNIČME HO!
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop, pokud patříš mezi ostatních 8%, dej si tuto větu do podpisu
Co znamená zkratka Hip Hop: Hromada impotentních parchantů hopsajících okolo pódia
olafek
Nováček

Příspěvekod Míra » ned 02. kvě 2010 9:56:03 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
olafek píše:no já bych zabil asi Onara protože to je takovej id.ot a hlavně je to takovej srab když si najímá žoldáky aby ho chránili

Ty si myslíš že by se samotní farmáři ubránili před královskou domobranou? :roll:
Vzkaz od Charlyho:
Komu se nelíbí pravidla fóra, může vypadnout. Komu se nelíbím já, nemusí se se mnou bavit.
Míra
Uživatel

Příspěvekod Mazuur » ned 02. kvě 2010 12:27:19 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Moje řeč Míro. :D Kdyby Onar neměl najaté žoldáky, tak by stačili i dva domobránci na to, aby si z jeho farmy vzali to, co uznají za vhodné. :wink: Onar je podle mě sice chytrý, ale namyšlený a takový lidé jsou na zabití.
Mazuur
Uživatel

Příspěvekod zenista » stř 02. čer 2010 15:03:29 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Onara - namyšlenej chamtivej blbec :D ... ať ho sežerou polní škůdci :twisted:
Innos je věčný.
zenista
Nováček

Příspěvekod Kimnod » sob 26. čer 2010 16:27:40 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
ja by som upravil HAGENOV paladinsky ksicht ma štve len keď sa naňho pozrem.

Zabil by som ONARA nech majú žoldiaci kde stavať tábor :D :)

Ešte DIEGA :) 8-) NEVIEM PREČO. Už je v Gothicu dlho mal by ho niekdo odrovnať.
Kimnod
Uživatel

Příspěvekod Black Raven » úte 06. črc 2010 12:07:43 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Ten křupanskej onan Onar je jasná volba. A hned v závěsu za ním je Hagen.
Black Raven
Uživatel

Příspěvekod Saladin » úte 06. črc 2010 19:58:37 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Black Raven píše:Ten křupanskej onan Onar je jasná volba. A hned v závěsu za ním je Hagen.

proč Hagen?
Saladin
Uživatel

Příspěvekod Míra » úte 06. črc 2010 20:19:48 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Protože to je arogantní a namyšlenej zbabělec kterej umí jenom kecat ale nic nedokáže.
Vzkaz od Charlyho:
Míra
Uživatel

Příspěvekod Black Raven » stř 07. črc 2010 17:24:42 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Míra píše:Protože to je arogantní a namyšlenej zbabělec kterej umí jenom kecat ale nic nedokáže.

Přesně tak, stupidní namyšlenej paladin. Nesnáším ten spolek nabubřelých hošánků v železnejch trenkách, co si myslí jak moc jsou drsní, ale přitom v kolonii padají mrtví k zemi jedna báseň. Každopádně tahle anketa je dost stupidní, nebo přesněji, ten výběr jmen je dost stupidní. Vždyť kdo normální bych chtěl zabít někoho z Čtyřky, kdo by chtěl zabít Leeho, což je jeden z mála, kdo to se svými lidmi myslí opravdu dobře, kdo by chtěl zabít starýho kámoše Larese z Nového tábora? A co komu udělal Vatras? V anketě jsou zcela nepochopitelně uvedeny ty nejsympatičtější postavy z celé hry, místo toho tam mají být šmejdi typu Bullco, Sylvio, Valentino, Pedro, Soudce, Dexter, Sentenza ... tohle fakt nechápu.
Black Raven
Uživatel

Příspěvekod TYR » stř 11. srp 2010 23:49:23 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
black raven : proč dexter ?
TYR
Nováček

Příspěvekod Algirion » čtv 12. srp 2010 10:33:06 » Re: Kdybyste měli někoho zabít, kdo by to byl?
Je třeba zabít Onara.
Obrázek
Algirion
Uživatel

PředchozíDalší