Menu

Zážitky ze hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Trol » sob 13. črc 2013 6:04:19 » Re: Zážitky ze hry
Nevím jak je to v Návratech, ale co vám drak může udělat ? :D mě občas jenom odhodil, tak sem do sebe kopl lektvar a sekal do něj dál... za chvilku bylo po něm... a to mě na Gothicu trošku vadí, ocenil bych draky, kteří jsou rychlí a a šlehaj oheň, aby to byl pořádný bossfight :(
Obrázek
Trol
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 13. črc 2013 10:54:42 » Re: Zážitky ze hry
Draci jsou skutečně lehcí, boj s nimi není v podstatě žádná výzva, stačí je z dálky odstřílet kuší či lukem popř. použít svitky s kouzly, která se o draky postarají (ohniv déšť, vyvolání démona ...), ale i mečem, kde je to poněkud stíženo tím odhozením ... v Návratech to je myslím trochu obtížnější, ale žádný epický boj to není ... nejtěžší byl, alespoň co si pamatuju, Azgalor v údolí stínů (myslím, že se tak jmenoval).
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » sob 13. črc 2013 17:36:29 » Re: Zážitky ze hry
návratech je to naopak jednoduší, jelikož hrdina má již takové odolnosti, že je ohněm nezranitelný. Tedy klidně může stát uprostřed toho ohnivého fuku a nic mu to neudělá (stejně jako dech ohnivé ještěrky). On celkově závěr Návratů se moc nepovedl. Tedy vlastně+ od třetí kapitoly je již hra velmi snadná, díky vyvážení.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » sob 02. srp 2014 20:24:37 » Re: Zážitky ze hry
G2NH je od piranha bites asi nejlepší díl
nejvíce se mi na něm líbí krásný příběh a nové věci co v G1 nejsou
bez datadisku toho tolik chybí: moje nejoblíbenější postava Havran, krásný svět Jherkendar který má krásný obsah, staří známí vodní mágové,piráti, nová zvěř a hlavně zajímavá minulost tohoto místa. Pak je tu ještě má nejoblíbenější zbraň beliarův dráp, který mě doprovázel od druhé kapitoli až do konce hry. Ještě nesmím zapomenout nové a skvělé aliance, zbraně a kouzla. V tomto díle je taky hezké od tvůrců, že jen podtrhli starou hezkou grafiku jedničky a udělali s toho slavnou RPG hru Gothic kterou tu všichni známe. Tak jak to má být. Prostě :D Gothic je nej RPG hra co jsem kdy hrál :)

Co se týče draků tak stačí si najmout biffa a nemusíš plácat drahocené spelly jako démony nebo déšť. Když máš sílu v obouručáku nebo v jednoručné zbraňi tak se to hodí :)

Spojeny dva po sobě jdoucí příspěvky - příště použij funkci Upravit původní příspěvek. Jémák
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod NemamNick » pát 20. lis 2015 22:25:55 » Re: Zážitky ze hry
Můj největší zážitek..?

Gothic 1

Asi když jsem odmítal zaplatit bloodwynovi ochranu. A ten kopáč tuším Grimes? Mě tak sprostě nachytal. Popřípadě v nočních hodinách tábor sektářů.

Gothic 2

Rozhodně návrat do kolonie. Vzpomínám si na to procházení každyho koutu. Čekal sem tam teda zašitýho.... toho kopáče co byl za starým táborem. Jak se lezlo po těch přírodních schodech.
NemamNick
Nováček

Příspěvekod Vera » úte 22. pro 2015 20:48:01 » Re: Zážitky ze hry
Hmm... Moje zážitky...
Nejlepší rozhodně bylo, když jsem do toho šla podruhé, ale vlastně poprvé s fungujícími repráky. Boha! Ten dabing je fakt úžasnej! :3

A nejhorší? Když jsem se vracela z Hornickýho údolí na začátku třetí kapitoly stylem "like a boss" a naběhla jsem přímo na pátrače :D Jak já se šíleně lekla... :D
Já neutíkám.
Tomu se říká "zrychlený přesun na strategicky výhodnější pozice"
Vera
Uživatel

Příspěvekod Foxiczek » úte 29. bře 2016 19:09:07 » Re: Zážitky ze hry
Hrál jsem G2 bez i s datadiskem, a u obou jsem získal jen skvělý zážitek ze hry. Samozřejmě sem začínal bez datadisku, a hru sem si velmi užil, vyzkoušel jsem hru za všechny, domobrana,žoldák,mág. A jelikož ve hrách vždy raději hraji za klaďase určitě to u mě vyhrála právě ta domobrana a mágové. U první volby se mi líbilo být nejdřív ochránce města, a pak jako paladin innosův bojovník. U mágu jsem si oblíbil zas ten respekt, který k němu dost lidí mělo. Navíc některá kouzla byla velmi vydařena. Také se mi líbilo že zezačátku než dostane hráč runy na porty, se tam dost naběhá, takže se dá narazit na zajímavá místa.Hru jsem dohrál několikrát, a vždy se po nějaké době k ní velmi rád vracím.

Také jsem nedávno zkusil hrát s datadiskem. Nejdřív jsem si o něm moc nečetl takže jsem vlastně neznal jaké změny objevím, a rozhodně mě potěšila obtížnost hry, stížení nepřátel a rozdělování bodu mě nadchla. už to nebylo jen o tom nacpat lehce někam body a hurá na ty nejtěžší nepřátelé. Přidání většího množství vodních mágů a kruhu vody, moji radost ze hry jen zvýšil. A nejvíc mě potěšila nová část země.Přidané některé nové potvory a konečně využitý potenciál banditů. Samozřejmě se nedá zapomenou na piráty, u kterých při každém vstupu do jejich tábora začala hrát skvělá hudba.

Rozhodně je to hra, která se dá hrát dokola, i když už člověk ví co přijde. Mám rád RPG hry a gothic je jedna z mojich nejoblíbenějších.
Foxiczek
Uživatel

Předchozí