Menu

Zážitky ze hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Iggy » pon 29. říj 2012 19:13:53 » Re: Zážitky ze hry
Těch zážitků již bylo.
Nejvěčší z nich byl samotné instalování hry. Byl to první Gothic, který jsem hrál, až pak bylo zjištěno, že vono to ještě je první díl :D
Pěkný zážitek bylo, když jsem zabil vlka při Xardasové věži. Bože, to byl pocit. Pak ještě jistý moment, kdy mi přeběhla druhá kapitola. (V tomhle období jsem instaloval jedničku)
Ale téže výborný zážitek bylo dohrání hry. Na starém počítači jsem udělal screenshot statistik, ale bohužel se nedochoval :sad:
Iggy
Uživatel

Příspěvekod Dadanek » ned 04. lis 2012 16:29:15 » Re: Zážitky ze hry
Me mozna trochu nastvalo ze kdyz uz se tvurci rozhodli tam dat stare zname z G1 tak tam mohli nekoho dat i z tabora bazin.
Dadanek
Uživatel

Příspěvekod dragonranger » ned 04. lis 2012 21:11:17 » Re: Zážitky ze hry
Dali tam jednoho Fortuna ale podle mě jich tam opravdu mohli dát víc.
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 05. lis 2012 10:38:39 » Re: Zážitky ze hry
Byli by v konfliktu s příběhem a pátrači a jejich původem. Proto jich tam moc nedali a ti, kteří tam jsou (Angar, Lester a Fortuno) mají své problémy. Fortuno je defakto z nich na tom nejlépe.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod PhoenixFlame » pát 04. led 2013 0:01:56 » Re: Zážitky ze hry
G2 jsem hrál už jako menší, a teď jsem si koupil nedávno přes steam gothic universe a nostalgie se dostavila v opravdu silné míře :D Takže jsem si řekl, že si ten příběh komplet střihnu znova. Už jsem u G2 a ty vzpomínky u toho se vrací, jak jsem se u toho vztekal :D a navíc už znám pořádně zase G1 tak si vesele potkám pár známých :)
Jinak opět mě uchvátila (navzdory grafických možností) krajina v kaňonu. Žasnul jsem nad tím i tehdy :D
Hey you!
PhoenixFlame
Uživatel

Příspěvekod Snupy » čtv 04. dub 2013 12:18:09 » Re: Zážitky ze hry
Jo no, tak když jsem přišel do HÚ tak to bylo úplně jiné (před příchodem do HU jsem začal G1 tak nějak). Hned jsem viděl těch pár rozdílů, hudba byla úplně jiná, smutná. Všichni tam poumírali, nikdo nepřežil (například ti 2 chlapíci na záčatku G1, když sejdete ten kopec, jeden byl myslím Ratford) tak tam na mě nikdo nečekal, jen nějaký bandita a já si myslel, že to je on. V hradě mi došlo, že zbyli paladinové a ozbrojenci. Pak mi došlo, že většina mých přátel je pryč. Narazil jsem na Gornův měšec před hradem, tak jsem si řekl, tady umřel. Nakonec jsem na něj narazil v cele.
Hlavně mi bylo líto Muda, né, že nebylo koho mlátit. Ale chyběl mi tam. Kolonie bývávala veselejší. No smířil jsem se s tím. Teď hraju G1 TT, docela ranec, co se člověk dozví, jak to bylo :)
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 04. dub 2013 16:18:08 » Re: Zážitky ze hry
Když už tu je řeč o Temných Tajemstvích, musím si připomenout na pěkné (a pěkně perné) chvíle v tom podzemním světě, jak jsem ohnivou bouří zabíjel ty tlupy nestvůr a pak ještě souložil s Eli, nebo jak se jmenovala. až do zemdlení. Hezká je taky vzpomínka na to, jak jsem šel s lovci a myslím ještě s templáři vybít skřetí město a jak jsem se musel furt vracet a hlídat je, protože se mi cestou zasekávali nebo ztráceli. Povedená taškařice, tenhle mod.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Genessis » čtv 02. kvě 2013 8:13:46 » Re: Zážitky ze hry
Můj zážitek byl už na začátku jsem sprostě koukal jak ten datadisk je těžký a už si nedovedu představit jak těžký je návrat. :shock:
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 02. kvě 2013 8:37:29 » Re: Zážitky ze hry
no vidíš, mě datadisk přijde lehký :). Ono když si to párkrát zahraješ a vychytáš některé chyby, tak ti to nepřijde.

Návraty nejsou těžké, oni se tak jen tváří na začátku hry, dokud nezískáš solidnější zbroj. Pak už díky nesmyslnému vyvážení je to vcelku lehké a čím dál jsi, tím lehčí to je.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » čtv 02. kvě 2013 10:06:17 » Re: Zážitky ze hry
datadisk je relativně snadný, když ho hraješ poněkolikátý a víš co a jak. Je tam spousta triků, který se dají ve hře využít. Ale při prvním hraní se mi to zdálo taky nedohratelný.

Návraty jsou trochu obtížnější pro čistě bojové postavy, hra za mágy ohně nebo nekromanty je od třetí kapitoly skoro nuda, tedy když to hraješ podruhý, protože máš k dispozici tak silná kouzla, že už jenom všechno zabíjíš dřív, než se to k tobě stačí přiblížit.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Genessis » sob 04. kvě 2013 16:18:15 » Re: Zážitky ze hry
Hraju datadisk a co to vidím? vedlejší hlavní padouch slabý jak větev :D to i kostlivec byl silnější, kdybych to věděl tak bych ho už sejmul v 2. kapitole :D
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. kvě 2013 13:47:38 » Re: Zážitky ze hry
Raven moc silný není, právě proto, aby jej hráč mohl sejmout jak v kapitole druhé, tak v kapitole třetí. Složitější je se k němu dostat, než jej zabít. To draci v kapitole 4 docela přitvrdili.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 07. kvě 2013 17:14:47 » Re: Zážitky ze hry
A to zase mě přijdou draci lehcí, buď se v pohodě dají ustřílet z dálky lukem, nebo použiješ svitky (ohnivý déšť, vyvolání démona, zmenšení, ledová vlna ...), prostě žádná výzva ... stejně jako u Ravena, nejtěžší je se k nim dostat. Na to, že to jsou bossové hry, celkem slabota, pro mě je 4. kapitola jen nutná rutina s cílem dostat se do 5. kapitoly.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » úte 07. kvě 2013 22:29:44 » Re: Zážitky ze hry
tak s použitím fint samozřejmě těžcí nejsou (stačí svitek démona), ale to není ani těžké s k nim dostat, stačí svitek proměny v jakékoliv zvíře. Nicméně přituhli, o proti g2 a rozhodně jsou silnější, než Raven. Hráč se na ně musí připravit a pokud pokazí rozvoj hrdiny, má s nimi problémy (pokud nezná ty finty).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jespi » pát 12. črc 2013 19:05:28 » Re: Zážitky ze hry
Můj nejhorší zážitek se mi stal teď, po roce a půl pauzy, jsem zjistil, že mi Gothic nechce rozchodit můj novej pc. Tak jsem na zvláští HDD musel nainstalovat staré XPčka a vyměnit grafickou kartu. :D
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

PředchozíDalší