Menu

Zážitky ze hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod draconian » stř 05. zář 2007 15:46:02 » Zážitky ze hry
Zde můžete napsat své zážitky ze hry... :wink:
draconian
Uživatel

Příspěvekod NiGOlas » pát 07. zář 2007 12:23:43 » Re: zážitki
Já si jen pamatuju, jak jsem se jednou ztratil v noci ve světě G1. No ale tenhle topic je asi o datadisku. No, tak já, protože datadik hraju těď poprvé, tak asi nejsilnější okamžik pro mne byl jak jsem poprvé vlezl do Jharkendaru a šel směrem do kopců a tam jsem si všechno prohlížel a užíval si té krasné grafiky. Osobně se mi nejvíce líbilo v roklině, kde jsem posléze pod vodou objevil hnízdo Lurkerů (tam, kde najdete Malcolma) - pozabíjel je a užíval si pohodičky, popíjel gin, který sem měl v batohu z Khorinisu a okusal kousek klobásky. Prostě parádička... :D

Nakonec jsem se zatoulal kdesi do kaňonu a tam jsem byl v jakési jeskyni s pokladem. Nebyla to ani tak jeskyně než spíš opuštěný důl. Potom jsem šel do malého údolíčka (pořád v kaňonu) tam samozřejmě hromada krvavejch psů, no ale co... chudáčci byli taky hned mrtví.

No a nakonec jsem se dostal až ke hnízdu důlních červů, který jsem vyzabíjel a prošel jím někam do bažin. Tam jsem se snažil vyhnout banditům a močálákům a nakonec došel k takové divné podložce, která mi hrozně připomínala podložkový kámen pro ohnisko. Pak jsem si vzpomněl, že jedno ohnisko mám, ale protože jsem nějak Merdariona moc neposlouchal jak mlel cosi o teleportačních kamenech, tak jsem nevěděl co s ním mám dělat.

Asi tak 10 minut jsem tam šachoval s ohniskem a tou divnou podložkou až jsem objevil "Podestál". Jen tak omylem jsem na něj zkusil kliknout a hele. Nameless hero tam položí ohnisko a tramtaradá - teleportační kámen funguje. Tam jsem ním prošel a šel jsem si znovu popovídat s mágy, abych vůbec věděl, co mám dělat :)

No... a pak už jsem na až pár výjimek pokračoval podle hlavní linie :wink:
NiGOlas
Uživatel

Příspěvekod Teron » sob 08. zář 2007 8:35:11 » Re: zážitki
Pro mě bylo asi největším zážitkem velet armádě pirátů. Někdy to ale nebyla jenom sranda, protože se mi ztráceli a sem tam umírali.
Teron
Uživatel

Příspěvekod Skynet88 » stř 12. zář 2007 13:37:49 » Re: zážitky
pre mna popijanie rumu u piratou :):P
Nevyhovující podpis byl odstraněn administrátorem!

V podpisu jsou povoleny obrázky a text. Max šířka obrázku: 500 px, max velikost: 150 kB. Max velikost písma: "velké" (size = 150). Kombinace textu a obrázků nesmí na výšku překročit 150 px. Nevyhovující podpisy mohou být bez varování smazány. Nahraď tuto zprávu upraveným podpisem.
Skynet88
Uživatel

Příspěvekod bazo » pát 14. zář 2007 19:47:22 » Re: zážitky
Popíšu Vám pár negativních a pár příznívých zážitků.

Začněme těmi horšími, ať to máme zasebou...

Tak hrozný zážitek byl, když jsem ve druhé kapitole při vyvádění Diega z Kolonie spíše Diega zabil, než mu pomohl (špatné zaměření lukem a pár skřetích sekanců na jeho chabou zbroj stačilo a já byl v háji!)

Dále na začátku 3. kapitoly mě nemile překvapila obrovská síla Pátračů, absolutně se to nedalo srovnat z G2. A já byl nucen použít Vyvolání démona (svitek, který jsem si tak šetřil...).

Strašný zážitek nastal, když jsem dorazil v Jarkhendaru do kempu banditů (četl jsem, že tam potkám známe z G1), těšil jsem se, jak mě přivítají a akorát mě všichni zmasili...

Kecy Grega mě nabudily tak, že jsem na něj použil Ohnivý déšť (nevěděl jsem, že je nesmrtelný, takže load...)

Síla draků ve 4. kapitole mě taky psychicky zdeptala. Na ledového draka jsem dokonce potřeboval 5 pokusů. Co bych taky čekal, když jsem zabil Biffa, a load 2 dny starý semi nechtělo použít...

----------------------------------------------------------------------------

Teď to lepší.

Tak první zážitek bylo nové intro. Krásně zpracované. Nejlepší část je, když Cronos rozmetá toho strážce jednou trpnou koulí...

Dále lovec Cavalorn! To to pro mě znamenalo asi největší překvapení. Strašně jsem ho měl rád už v G1, ale ten nový hlas mu sluší. No, nevím, jestli ho dabuje někdo jiný, ale rozhodně lépe.

Pirát Greg je sice přítěž hry, ale dobré estetické zpestření :lol: . Tak jako piráti všeobecně (nej z nich je Aligator Jack).

Mágové Vody z G1? Taky dobrá pecka pod pás. Hlavně ta animace, myslel jsem si nejdřív, že budu muset utíkat. Taky Kruh vody je úžasný nápad.

A největší překvapení pro mě zaručeně byl svět Jarkhendaru, který ve spojení s tou hudbou a kecy A. Jacka byl neodolatelý a úžasný!!!

A zasmál jsem se, když mi na Nemrtvého draka nešlo použít zničení nemrtvého. No ale než se rozkoukal, bylo po něm tak co? :P
bazo
Trvalý ban

Příspěvekod Hunter Dragon » ned 16. zář 2007 19:48:04 » Re: zážitky
Promě nejvetší zažitek v datadisku bylo to instalovaní s nelegal. verzi :)
Jinak jse mi libilo taka mala bitva s pirati proti těm bestiim v kanonu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hunter Dragon
Nováček

Příspěvekod jax08 » stř 24. říj 2007 20:18:01 » Re: zážitky
u mna bol jeden smutny zazitok,a to bolo to,ze som hral G2+ datadisk za drakobijcu(je to frajer) a na konci hry som zabil draka necestnym sposobom a to tym silnym kuzlom,co je pri drakobijcovi dost necestne:D
jax08
Nováček

Příspěvekod Ongen » čtv 25. říj 2007 6:56:15 » Re: zážitky
Nejlepsi bylo kdyz sem vzal Bloodwynovu hlavu a pak zabil Ravena.Pak sem zbiral poklday v melkem mori u piratu a nasel lebku.Oboji jsem si vystavil ve svem pokojicku v klastere :D
¶▅c●▄███████||▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅||█~ ~:~:~ :~ :►
▄██ ▲  █ █ ██▅▄▃▂
███▲ ▲ █ █ ███████
███████████████████████►Imigrujte a zajištěte práci, dopravu, bezpečnost.
◥☼▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙☼◤
Ongen
Uživatel

Příspěvekod Jarin » ned 04. lis 2007 18:20:58 » Re: zážitky
bazo píše:Strašný zážitek nastal, když jsem dorazil v Jarkhendaru do kempu banditů (četl jsem, že tam potkám známe z G1), těšil jsem se, jak mě přivítají a akorát mě všichni zmasili...

jj, vůbec mě příjde, že těch lidí je tam hrozně málo, a který jsou, tak jsou úplně jiný snad kromě Thoruse
http://s1.bitefight.cz/c.php?uid=68821

Proti králi: Vyšel 6. díl: viewtopic.php?f=51&t=12381url

VMC (icq) Celkom sa mi pacil. Bol to fajn bukvica

Podpis upraven administrátorem, nevyhovoval pravidlům fóra.
Jarin
Uživatel

Příspěvekod Diego_NM » stř 07. lis 2007 6:51:59 » Re: zážitky
Keď som v GII vysiel v 2 kapitole ako domobranca z hradu, a necakal som tam orkov(som to totiz prebezal do vnutra ale nic som tam nevidel len zopar orkov. Tak som sa teda vydal hladat tie doly, ked zrazu pocujem obrovske rincanie. to asi 20 skretov vytahovalo mece :D :D :D tak som sa rozbehol prrec, az som sa dostal do hradu, kde som ich vsetkch z baranidla odkragloval.
Nevyhovující podpis odstraněn administrátorem.
Diego_NM
Uživatel

Příspěvekod darker » úte 25. pro 2007 3:13:25 » Re: zážitky
vela peknych aj zlych zazitkov mrezelo ma parkratt ze som vyESCpoval texty a nekedy tak odmietol dobry Q :( a jedna vec co milujem ( Prave to prechadzam druhy krat a mam ho zas :P ) je Beliars Clow... nadhera... ked mate skill v obojrucnych Mistr alias Master (snad :D) a pouzijete to kombo ( Hold CTRL ---> W ---> W ---> W ... musi byt spravne nacasovane:D ) a k tomu ujebu do nepriatela ete 3 blesky... tak to je premna zazitok :D Inac to davaju do setkych podobnych hier taketo krajiny ale ja fakt velmi neznasam (nie len v G2--A) bazinate kraje a hnusne dzungle huste kde nieje prehlad... proste to nemamm rad... a tez ete sa mi nepacilo jak v hornickem udoli bolo stale zamracene... mi to kazilo chut hrat nvm preco.
darker
Nováček

Příspěvekod Diego_NM » ned 30. pro 2007 17:48:45 » Re: zážitky
este 1 pekny zazitok. to tak ze stojite niekde v lese kde ste vyzabijali SKORO VSETKY prisery ale je tam skovana nejaka. myslite si ze ste v bezpeci, ale mam vas zavola na obed, a vy si to ani nesavnete ani nepuznete, dojdete, a ste mrtvy :D no nesere vas to? :D
Nevyhovující podpis odstraněn administrátorem.
Diego_NM
Uživatel

Příspěvekod Ongen » ned 30. pro 2007 18:35:28 » Re: zážitky
Diego_NM píše:este 1 pekny zazitok. to tak ze stojite niekde v lese kde ste vyzabijali SKORO VSETKY prisery ale je tam skovana nejaka. myslite si ze ste v bezpeci, ale mam vas zavola na obed, a vy si to ani nesavnete ani nepuznete, dojdete, a ste mrtvy :D no nesere vas to? :D

JJ mama me se*e abych porad chodil jist, se pak divy ze mi roste brich :D
¶▅c●▄███████||▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅||█~ ~:~:~ :~ :►
▄██ ▲  █ █ ██▅▄▃▂
███▲ ▲ █ █ ███████
███████████████████████►Imigrujte a zajištěte práci, dopravu, bezpečnost.
◥☼▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙☼◤
Ongen
Uživatel

Příspěvekod Morrisst » ned 30. pro 2007 22:51:22 » Re: zážitky
Zážitků mám docela dost až se mi je nechce vypisovat, protože by mi to dlouho trvalo a stejnak bych si na všechny nevzpomněl. Ale jak na tím přemýšlím, některé pěkné zážitky mám když jsem v noci někam dlouho šel, to se vždycky něco semele :D Tak mě napadá, že bych mohl zkusit projít celou hru v noci. To bude vzrůšo :lol:
Morrisst
Uživatel

Příspěvekod Der Pinky » pon 31. pro 2007 11:12:55 » Re: zážitky
pro me je nejlepsi zazitek kdyz chodim s tremi atrefakty "od adanose-magická kuš nebo luk,od innose-innosovo oko,od BELIARA-beliarův dráp"
Beliar je všude, v každém z nás.
BELIAR NAVŽDY!!!!!!!!!
Der Pinky
Nováček

Další