Menu

Že bych si znova zahrál?

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod iwitrag » ned 15. kvě 2016 12:37:46 » Že bych si znova zahrál?
Ahoj lidi :)

Nedávno jsem si zakoupil komplet Gothic sérii na Steamu.
Můj nejoblíbenější díl - jedničku - jsem právě dohrál.

A přemýšlím, že bych si zahrál i G2A (tu jsem dohrál cca 3x).

Mám pár otázek, budu moc rád, pokud mi pomůžete:

- Existuje nějaký mód, který omezí inventář hrdiny? Rád bych, aby to bylo realističtější ... např. váhy předmětů nebo tak... bylo by to díky tomu taky o dost těžší. Můj problém je - sbírám úplně vše, taková pokročilejší fáze Diogenovy nemoci :D A takový mód by mě možná přinutil nesbírat úplně vše.

Běžně se mi stává, že sbírám fakt úplně vše na co narazím a časem jsem nejbohatší z celého ostrova a to i v brzkých fázích hry... rád bych si hru tedy takto ztížil :)

- Existuje nějaký mód, který ovlivňuje spawnování příšer? Rád bych chodil na pravidelný lov, takže ideální by byl třeba pravidelný respawn zvířat a příšer v lesích apod... existuje něco takového?

- Funguje grafický mód na Steam G2A s češtinou? Je kompatibilní např. s Návraty? A můžu k tomu dát ještě System mod ?

- Je lepší si dát Návraty 1.1 ? Nebo si počkat na češtinu do 2.0 ? Dá se ještě někde sehnat vůbec čeština pro 1.1 ? Vím, že tu byla nějaká hádka ale moc jsem to nesledoval...

Díky moc :)
Překladatel z EN do CZ
Neuznávám Arcanii jako Gothic hru
iwitrag
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 15. kvě 2016 15:42:55 » Re: Že bych si znova zahrál?
iwitrag píše: Je lepší si dát Návraty 1.1 ? Nebo si počkat na češtinu do 2.0 ? Dá se ještě někde sehnat vůbec čeština pro 1.1 ? Vím, že tu byla nějaká hádka ale moc jsem to nesledoval...

určitě bych si zahrál první verzi Návratů, na češtinu si ještě asi nějakou dobu počkáš a krom toho Návraty 2.0 vypadají dost zabugovaně ...

co se upravujících modů týče (respawn, inventář) - o žádném takovém nevím ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Milhaus » ned 15. kvě 2016 19:03:18 » Re: Že bych si znova zahrál?
Bych si raději zahrál čistý g2a, s neomezeným inventářem a pořádně to sbírání krámů rozjel :). Pak můžeš dávat zlato Innosovi, když bys měl špatné svědomí, žes to nakradl :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod iwitrag » ned 15. kvě 2016 21:00:57 » Re: Že bych si znova zahrál?
Emperor píše:určitě bych si zahrál první verzi Návratů, na češtinu si ještě asi nějakou dobu počkáš a krom toho Návraty 2.0 vypadají dost zabugovaně ...

Návraty jsem nikdy nehrál, dají se v pořádku dohrát ? Viděl jsem někde bug-list návratů 1.1 a bylo tam spoustu věcí, které mohou způsobit, že hra nejde dohrát. Nerad bych uprostřed hry zjistil, že jsem někde něco udělal špatně a hru musím rozehrát znova...

A jak je to s češtinou na tu starou verzi? Ono prý je několik verzí češtin? V topicu s češtinou je napsáno:
Češtinu stáhnete zde: ... a za tím nic není :D tak nevím
Překladatel z EN do CZ
Neuznávám Arcanii jako Gothic hru
iwitrag
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 15. kvě 2016 21:10:35 » Re: Že bych si znova zahrál?
Tak já ji dohrál několikrát, asi dvakrát jsem si jen musel vložit cheatem jednoho strážce, ale jinak v pohodě ... používám Gregovu instalačku a 92% češtinu a neměl jsem větší problém ...
Emperor
Templář

Příspěvekod george » pon 16. kvě 2016 6:50:37 » Re: Že bych si znova zahrál?
Jak jsem jiz jednou psal. tak ty nabraty 2.0 jsou podleme priserne....to je pomalu jak realita, naprosto prehnali s tim obsahem , ja momentalne znovujedu 1.1 a jsem celkem spokojeny, uz jenom ty nove aimace boje jsou priserne v 2.0...
george
Uživatel