Menu

Kovařina u žoldáků

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Foxiczek » sob 09. dub 2016 17:21:29 » Re: Kovařina u žoldáků
jj nějak tak ten lvl mám. ale nevim mám docela problém bez svitku zabít větši množství skřetu.A jelikož mi ohnivej déšt už došel tak to je špatný.Dnes sem pozabíjel co šlo a zvedl jsem sílu na 140 a pak použil tabulky,lektvary,jablka,inosse takže ua pak ještě nějaké učení do síly a mám asi 200 síly...ale i tak celý hu neni vymlacený a stále když na mě nabehnout 3 skřeti tak sem v problému.Dám je celkem rychle ale oni mě taky.
Foxiczek
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 09. dub 2016 18:26:37 » Re: Kovařina u žoldáků
200 síly je myslím dost, ono až budeš mít v 5. kapitole těžkou drakobijeckou zbroj, tak bys měl těch pár normálních skřetů bez větší újmy dát, ale elitní budou při větším množství vždycky problém, lepší je vylákávat je po jednom ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Foxiczek » sob 09. dub 2016 19:14:57 » Re: Kovařina u žoldáků
no tak jsem před chvilkou hru dohrál :D nebylo to moc lehké ale dalo se to :D drakům se nějak divně rychle doplňovali životy takže jsem měl menší problémy s nima ale už jsou pod drnem :D a pak už to celkem šlo. Takže hlavní drak zabit, xardas mě pěkně využil :D a chystám se na 3 :D i když tam mám nějakej problém dostat češtinu..jelikož jsem hru dřív koupil ale nvm kde mám dvd tak jsem to stáhnul s verzí 1.6 dokud tam nedostanu češtinu tak to hrát nebudu :D ale sad to bude dobrý jak dvojka :D
Foxiczek
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 09. dub 2016 21:21:33 » Re: Kovařina u žoldáků
Tak se nestyď a pochlub se tady: viewtopic.php?f=26&t=303

Trojka je dle mého názoru prakticky nehratelná kravina. Každopádně názory na to se liší, jisté je, že je to úplně jiné, než první dva díly a to v naprosto všem, včetně rozvoje hrdinů, stylu, jak je tvořen svět atd. Ale zase je to hodně velké.

Mám pocit, že nejnovější patche je 1.75 a ten již obsahuje i češtinu.
viz zde: http://www.gothicz.net/gothic-3/optimalizace/
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » sob 09. dub 2016 21:35:17 » Re: Kovařina u žoldáků
trojka se dobře hraje za ohnivýho mága ... pěkná atmosféra na některých místech, nádherná hudba ... ale už to nemá ten šmrnc předchozích dílů ...

předpokládám, že můžu zamknout ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Foxiczek » sob 09. dub 2016 21:37:28 » Re: Kovařina u žoldáků
jo pak mrknu jak jsem na to byl na konci a pochlubím se tam ...a s tím patchem zkoušel jsem ho 3x stáhnout a nvm proč vždy někdy u 1gb se to přestalo stahovat...s mojí rychlostí internetu je peklo to stahovat několikrát :D No doufám že ta 3neni uplně nehratelná kravina to by mě po 1 a 2 celkem zklamalo...a jelikož si chci pak zahrát i další díl tak snad nestrávím tolik hodin u blbé hry :D

Možná bych mohl zkusit ten gothic : návraty i když nevím, když pro mě byla dvojka s daťákem těžká tipuju že toto bude ještě těžší :D

jojo můžeš zamknout.
Foxiczek
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 09. dub 2016 21:40:59 » Re: Kovařina u žoldáků
G2 NOR ti po padesátým dohrání přijde jako pro předškoláky :D ... Návraty jsou větší výzva a rozhodně jsou díky spoustě novinek zábavnější než G3 ... ale je to na tobě ...

zamykám
Obrázek
Emperor
Moderátor

Předchozí