Menu

videa v HÚ

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Aragorn465 » stř 14. říj 2015 20:16:07 » videa v HÚ
Zdravím, pokaždé když projíždím G2 napadne mě jedna věc při cestě do hradu v HÚ. A jedná se o obě videa, které se v této oblasti spustí. Zezačátku je to video jak hrad napadnou draci...i rytíři to potvrzují....no jo, ale v tom videu mají všichni vojáci lehkou zbroj stráží. Nevím jestli jsou tím myšleni vojáci Khorinisu, protože i oni mají v kasárnách lehké zbroje stráží z Old campu, přitom sami nosí jinou....asi chtěli autoři původně dát zbroj stráží z G1 i domobráncům, což by v podstatě bylo logický, protože tyto zbroje si trestanci vzali od pobitých vojáků. To je první věc co mě napadá, že vývojáři udělali video s vojáky se starými zbrojemi a tyto zbroje pak nakonec změnili. Další veze co mě napadla vychází z předpokladu, že vojáci na hradě ve videu jsou doopravdy trestanci, které napadli draci...na druhou stranu kdo z nich by ještě strašil na hradě když by padla bariéra...ovšem mnoho trestanců říká, že útěk byl šílený i Lester říká že skupinu trestanců spálil drak, tak nevím. Ve druhém videu, když otevřete bránu tak tábor napadnou orci, jde vidět, že sejmou vojáka co má zase těžkou zbroj stráží...to mě mate ještě víc. :D Že by měli vývojáři původně úplně jiné záměry??
Aragorn465
Čas není skutečný...
Aragorn465
Uživatel

Příspěvekod Snupy » pát 23. říj 2015 18:47:11 » Re: videa v HÚ
hele, z mýho pohledu je to jednoduchý.
když se koukneš https://www.youtube.com/watch?v=CLbck4zJEPU&list=PL89E561615685C881&index=5 třeba tady, tak už vidíš, že ten old camp nemá ten vnější tábor, kde žili kopáči a stíny. takže se jedná už nejspíš o domobránce, paladiny.. jen autoři byli asi líní a nahodili jim zbroje z G1.
edit: ještě tam ten strážce, když otevřeš tu bránu v tom těžkým brnění řve: "For the king!" takže silně pochybuju, že to jsou stráže z g1. ti by ti řekli "for Gomez!" kdyby žil :D
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Aragorn465 » pon 26. říj 2015 0:52:13 » Re: videa v HÚ
Jo fakt říká for the king...já mu předtím nerozumněl. :D Z toho vyplívá, že byli autoři líní, jak říkáš. :wink:
Aragorn465
Čas není skutečný...
Aragorn465
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pon 26. říj 2015 7:44:32 » Re: videa v HÚ
Videa byla spíše dělána v rané verzi hry a proto mají NPC staré zbroje... :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Snupy » stř 28. říj 2015 12:06:47 » Re: videa v HÚ
Aragorn465 píše:že útěk byl šílený i Lester říká že skupinu trestanců spálil drak, tak nevím.

Ještě k tomuhle. Pokud se nepletu, Lester mluví o Sektářským táboře. říkal, že utíkal z bratrstva a nějak za ním byl drak kterej udělal s novicema a spol svoje.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Golder » pon 18. zář 2017 2:22:39 » Re: videa v HÚ
Jak dnes víme o Gothic Sequel, mohlo jít o cutscénu vystřiženou ze zrušeného datadisku jedničky. Máme dalo by se říct potvrzené, že bychom znovu šli po Spáčovi, ale kdo by nechtěl takový pre-bossfight s drakem? Nebo třeba původní nápad byl, že ve dvojce se zbylé "stráže" stáhnou do hradu, protože se bojí/nemají kam utéct a Garondova posádka obsadí tu starou pevnost, kde jak dnes víme, měl být v Gothic Sequelu sám král Rhobar se svou armádou.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Sailem » pon 18. zář 2017 11:45:22 » Re: videa v HÚ
V tom videu o GSequel celkem jasně říkají, že ty videa JSOU z tohoto datadisku, pokud se nepletu.. Tedy skutečně jde o jejich lenost, kdy se jim nechtělo točit nová videa... :)
Sailem
Uživatel

Příspěvekod Golder » pon 18. zář 2017 15:39:10 » Re: videa v HÚ
A to se vyplatí.

Je to masakr kolik věcí se nachází a z nich vyplývá cca. 15 let po vydání. Rozjíždím tu HYPE snad na The History of Khorinis nebo možná že by Poláci už dodělali Gothic 1 Sequel. A co teprve Elex - myslím že už by se mohli rozjíždět nové topicy, protože to bude něco.

V jednom polském videu jsem viděl prvoplánový "skřety a draky zničený" Starý tábor. A to doslova i s ohořelým vnějším opevněním. Ne že by vše bylo již popelem, ale teprv "v rozkladu". Např. po vnějším kruhu jste mohli dále nacházet různé předměty v chatrčích či brutálně zavražděné kopáče co nestihli uniknout.
Fight with honor!
Golder
Uživatel