Menu

Mistrovský meč

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Hermis » ned 31. kvě 2015 16:48:03 » Mistrovský meč
Chtěl jsem se zeptat, když jsem nekoupil mistrovský meč v první kapitole u rytíře Martina, jestli se dá ve druhé kapitole někde koupit nebo sehnat.
Hermis
Nováček

Příspěvekod Rinceoir » ned 31. kvě 2015 17:06:31 » Re: Mistrovský meč
A můžeš ho mít dokonce i zadarmo!
Stačí, když budeš natolik talentovaný, aby si udolal Ramireze/Cassiu (pak ale nebudeš v zlodějským cechu, bez kterého se dá v pohodě hrát :wink: ).
Finta na ně? Lukem je přilákej (po jednom) a pak jdi na začátek stok, odkud si přišel. Pravidelně zastavuj, aby za tebou furt běželi! Pak, až budeš u dveří do stok (od moře), tak tam je schod. Nic neodcházej, prostě ho vyskoč, myslím, že oni to nedokážou, pak je udolej šípem. Savuj ale, mám takový pocit, že tenhle bug na ně nefunguje vždy :wink:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » ned 31. kvě 2015 17:16:52 » Re: Mistrovský meč
Nebo zmlat Martina, ten bojuje mistrovským mečem, pokud jej nemá ve zboží, co prodává. (nejlehčí varianta)
Popřípadě se můžeš vypravit do Xardasovy věže v Hornickém údolí, je v místnosti s pentagramem.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 31. kvě 2015 18:45:24 » Re: Mistrovský meč
Rinceoir píše:Stačí, když budeš natolik talentovaný, aby si udolal Ramireze/Cassiu (pak ale nebudeš v zlodějským cechu, bez kterého se dá v pohodě hrát :wink: ).

klidně se může stát členem cechu, naučit se třeba zlodějnu a pak je sejmout ... jinak stačí svitek přeměny v ohnivou ještěrku, která je zvládne oba, viz video, začátek 4. minuty, pochopitelně bez použití bugu s propadnutím do podzemí pomocí přeměny:

Obrázek
Emperor
Moderátor