Menu

Záhady a tajemná místa [Under construction]

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Ano je, ale jenom na tomhle území, přeci všichni drakobijci přišli z daleka. Taky myšlenka toho, že draci se neobjevili hodně dlouho je taky trochu nereálná, když těm drakobijcům je asi kolem 30-50 let a přece jen tak někdo se nemůže stát drakobijcem, to musí lovit draky ne? No a když jim je tolik let tak museli už na nějakém drakovi být, jinak by toto živobití asi brzy vyhynulo.
....a proto je Barcelona nejlepší! :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » čtv 18. srp 2011 7:53:30 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Proč by měli předtím lovit draky? Když o těch tvorech slyšeli, prostě obnovili "řemeslo" lovců draků a s vidinou velkého bohatsví je šli lovit. Se zbrojí z ještěrek. Samozřejmě :lol:
Reinmar
Uživatel

Mam taky záhadu :D Jak to že se všechny klacky co sem měl u sebe, v Jharkendaru změnili a vypadají jinak než předtím ?

Klacek.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Luklukas
Nováček

Příspěvekod Sibur » úte 20. pro 2011 16:55:20 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
ONDRAxSEDY píše:Ano je, ale jenom na tomhle území, přeci všichni drakobijci přišli z daleka. Taky myšlenka toho, že draci se neobjevili hodně dlouho je taky trochu nereálná, když těm drakobijcům je asi kolem 30-50 let a přece jen tak někdo se nemůže stát drakobijcem, to musí lovit draky ne? No a když jim je tolik let tak museli už na nějakém drakovi být, jinak by toto živobití asi brzy vyhynulo.

To se mi moc nezda. Vetsina tzv. drakobijcu jsou byvali zoldaci z farmy, ti ostatni taky nevypadaji na zrovna zkusene zabijaky draku, kdyz si s nimi promluvis (viz napr. ten vejtaha hned na zacatku HU nebo treba Ferros apod.), vetsinou to jsou takovi dobrodruzi na volne noze, co se o dracich (o kterych existuji zminky jen ve starych legendach, jak se pravi jinde) doslechli a vyrazili na ne.
Je to proste nove "povolani" vsech silencu, co se rozhodli zbohatnout na lovu draku. Ve hre neni ani slovo o tom, ze by se draci vyskytovali jinde. Tudiz je prave zahada, z ceho maji to brneni. Supiny to kazdopadne nejsou, takze jde o nejaky Adihash, Pilma nebo co.
Sibur
Uživatel

Příspěvekod Raynor » pát 23. pro 2011 17:14:34 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Nechci zakládat nový topic, tak se zeptám tady. Každý kdo datadisk hrál určitě prošel Adanův chrám. Jak ale zjistím přímo ve hře, bez návodu, jak zdolat první past? Čistě jen ze zvědavosti. Nějak jsem se to nedozvěděl z barevných tabulek, a přitom by mi měly "pomoct". U další pasti to stejné, každý ví že správná cesta je vpravo, ale proč? Znaky nad vchody se střídají a ten vpravo není nijak odlišen, jediné čím se to dá poznat je, že na konci jde vidět houba...černou propast beru, v tabulce se píše něco ve smyslu že si mám osvítit cestu, a desky jsou barevně odlišené. Přehlédl jsem něco? :)
Raynor
Uživatel

Příspěvekod Greg » pát 23. pro 2011 17:21:41 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Alfa » čtv 24. kvě 2012 16:23:20 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Další zajímavé místo je kousek od pyramidy, v jeskyni s důlními červi a gobliny, poté tam jsou golemové kteří leží na zemi a když do nich začnete sekat vstanou ale jakmile přestanete sekat zase lehnou.

Řešení: Na konci jeskyně je truhla s zámkem když ji otevřete golemové jakmile se k nim přiblížíte obživnou a už na vás útočí.
Alfa
Nováček

Příspěvekod Mike1 » čtv 24. kvě 2012 16:54:20 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Luklukas píše:Mam taky záhadu :D Jak to že se všechny klacky co sem měl u sebe, v Jharkendaru změnili a vypadají jinak než předtím ?

Klacek.jpg

Taky se mi to stalo. Nejspíše bug, či schválnost. Autoři možná zamýšleli "tropičtější" vzhled klacků v lokaci Jharkendar.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Snupy » čtv 09. srp 2012 8:35:57 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Myslím, že tohle tu nebylo, ale jestli jo, tak se omlouvám. Zkoušeli jste v G2A přeplaval hranice v Jhakendaru na ostrově pirátů? V G2 to jde v přístavu.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 02. kvě 2013 13:58:10 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
promazáno
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Snupy » pát 12. črc 2013 20:06:08 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Mike1 píše:
ClaritySence píše:
absinth píše:Mám tu jednu záhadu na kterou se chci zeptat když v G2A pokecáte s chlapíkem jménem Bartok (Lovec, učitel pro plížení a Luky (do 60%); úkol Kůže pro Bospera) řekne vám že se mu stratil jeho kamarád (jméno říkal ale já si ho už nepamatuju) nevíte jestli je to ukol co se da splnit neboj jen taková vsuvka a jeho kamaráda najít nemůžu :?: :?: :?: :?:

Dragomír je myslím ten kamarád. Možná se pletu a Dragomír je lovec, který se utábořil v táboře lovců, kteří si kákli a utekli do města (Bartok a jeho kamarád). Opravte mě, jestli se mýlím. :wink:

Dragomir neni kamarád,ale lovec,který se v jejich tabore usadil. Kaarada najit nemůžes :wink: To smrtonoš: zajímavá hypotéza :)

Jeho kamarád se jmenuje Tarok, myslím. V G2 Návratech ho najdeš v temném lese u skřetů:).
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Snupy » pát 12. črc 2013 21:47:47 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
A jakej to je sakra tulák, ten kterej vám říká, že jste šli do tý skřetí jeskyně spolu? Kde stojí? Je poblíž toho lovce s černým trolem? U toho černýho trola jsou totiž 2 tuláci. Tak se kterym mám mluvit? Prostě, kde se nachází, chtěl bych znát jeho polohu :).

A k tomu tulákovi u tý řeky: toho skřeta zabili ty 2 stínový šelmy, oni jsou tam totiž od 1. kapitoly:)).
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 13. črc 2013 18:30:11 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Sice se už trochu v tvých příspěvcích ztrácím, ale zkusme to ještě:

1) Co přesně ti ten tulák říká? (cituj)
2) Na co se vlastně ptáš?
Obrázek
Emperor
Moderátor

Mluví o tom ten týpek, co stojí poblíž jeskyně se dvěma stínovkama na cestě k pyramidě. Dřív to byl zřejmě novic Talas z Bratrstva. Asi mluví o goblinech.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Snupy » sob 13. črc 2013 18:36:30 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
:D Se ti nedivim, já mám vždycky bordel.
Promiň citovat to nemůžu, poněvadž bych toho tuláka chtěl najít.
Takže takhle: Psalo se tu o 3. kapitole (Dobytí Innosovo oka), prý se dá potkat tulák (nevím kde, ani nevím co říká) ale říká něco v tomhle smyslu: Byli jsme spolu ve skřetí jeskyni, vzpomeň si.
A pak se zde vedla diskuze, kdo ten dotyčný tulák je, a prý to je možná Talas.

"Toho tuláka jsme tu už kdysi řešili,sám jsem to téma zakládal.
Mám pár teorií o něm: 1.Je to známý z doby před bariérou
2.Je to novic Talas z jedničky,sice s váma tu gobliní jeskyni (ano,v originále je to gobliní jeskyně) neprolezl,ale byl před mostem,a postupem času si tu příhodu domyslí tak,že tam vlastně s váma byl
3.Je to jen brouk do hlavy od piraní"

A moje otázka: Kde toho tuláka můžu najít?
Snupy
Uživatel

PředchozíDalší