Menu

Záhady a tajemná místa [Under construction]

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Deeny112 » stř 09. bře 2011 23:15:48 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Tak já vám přidám další záhadu :wink: co si myslíte o tomhle hrobě , který je v jeskyni pod Xardasovou věží ?? :shock: ->> http://img853.imageshack.us/i/vjeskynip ... ovouv.png/
♬ ♩ ♩♩ ♭♫ ♪♪ ♪♪ ♮♩ ♫ ♬
Deeny112
Uživatel

Příspěvekod Fini » čtv 10. bře 2011 0:16:10 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Vykopal (doslova) lidi kteři bydleli na mistě jeho "nove" věže :D pak jim vykopal jeskyni a pohřbil je.. a pak se tam nastehovali jesterani, nakladli tam drači vajo, ty si ho vezmeš a od te doby to je k ničemu :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod Deeny112 » čtv 10. bře 2011 10:48:47 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
no já teda myslim že zrovna Xardas by se s jejich chabejma tělíčkama nes.... vždyť on je přece černej mág ne :D a navíc je tam i jméno na tom kameni ale nevim nic s tim nejde udělat ... navíc sem zrovna hrál za Xardase a nic neřikal :D :D
♬ ♩ ♩♩ ♭♫ ♪♪ ♪♪ ♮♩ ♫ ♬
Deeny112
Uživatel

Příspěvekod Fini » čtv 10. bře 2011 11:33:53 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
omg jasně že Xardi jen stal a buzeroval kostlivce a zombie :D on mezitim 2 tydny privolaval hrdinu ze spacova chramu :D
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Příspěvekod absinth » ned 13. bře 2011 17:19:39 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Mám tu jednu záhadu na kterou se chci zeptat když v G2A pokecáte s chlapíkem jménem Bartok (Lovec, učitel pro plížení a Luky (do 60%); úkol Kůže pro Bospera) řekne vám že se mu stratil jeho kamarád (jméno říkal ale já si ho už nepamatuju) nevíte jestli je to ukol co se da splnit neboj jen taková vsuvka a jeho kamaráda najít nemůžu :?: :?: :?: :?:
absinth
Trvalý ban

absinth píše:Mám tu jednu záhadu na kterou se chci zeptat když v G2A pokecáte s chlapíkem jménem Bartok (Lovec, učitel pro plížení a Luky (do 60%); úkol Kůže pro Bospera) řekne vám že se mu stratil jeho kamarád (jméno říkal ale já si ho už nepamatuju) nevíte jestli je to ukol co se da splnit neboj jen taková vsuvka a jeho kamaráda najít nemůžu :?: :?: :?: :?:

Dragomír je myslím ten kamarád. Možná se pletu a Dragomír je lovec, který se utábořil v táboře lovců, kteří si kákli a utekli do města (Bartok a jeho kamarád). Opravte mě, jestli se mýlím. :wink:
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Sibur » stř 01. čer 2011 15:19:32 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Nechapu, proc tu resite toho tulaka a Talase. Podle me je "rekni, jakou goblini jeskyni jsme spolu prolezli" proste jenom takovy idiom... neco jako "kulicky jsme spolu nehrali", "kacera jsme spolu netahali", proste: nezname se, tak neprud...
Zahada ale je: Z ceho maji drakobijci brneni? Bennett na vyrobu brneni pro vas potrebuje nejaky draci supiny (konkretne supiny ze DVOU draku). Rod tvrdi, ze mu brneni udelal taky Bennett. Kde ale vzal supiny na jejich brneni, kdyz draci rozhodne nejsou nejaka bezna havet (existuji jen v pohadkach, pripadne jsou zmineni ve starych spisech, jak tvrdi Hagen)?
Nebo vas Bennett taha za nohu a brneni dela z nejakych kramu a supiny po vas chce jen tak?
Sibur
Uživatel

Příspěvekod Smrtonoš » stř 15. čer 2011 19:38:27 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Ahoj všem,vím,že se tady už řešil ten dopis od Ivana co je v Inubisově hrobce.Podle mého názoru je-teda byl- přítel Inubise.Sám píše v dopise,že se ho snažil udržet na straně dobra ale marně.Možná ,že v Dexterově táboře dřív žil právě Ivan a jeho přítel Inubis,ale nakonec Inubis přešel na stranu Beliara.A když zemřel tak mu Beliar dal život v té kryptě.Ivan ale nevedel že je v té hrobce a tak tam šel a Inubis a jeho kostlivci Ivana zabili když se snažil Ivan utect .Co myslíte vy??
Smrtonoš
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » stř 15. čer 2011 19:46:49 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
ClaritySence píše:
absinth píše:Mám tu jednu záhadu na kterou se chci zeptat když v G2A pokecáte s chlapíkem jménem Bartok (Lovec, učitel pro plížení a Luky (do 60%); úkol Kůže pro Bospera) řekne vám že se mu stratil jeho kamarád (jméno říkal ale já si ho už nepamatuju) nevíte jestli je to ukol co se da splnit neboj jen taková vsuvka a jeho kamaráda najít nemůžu :?: :?: :?: :?:

Dragomír je myslím ten kamarád. Možná se pletu a Dragomír je lovec, který se utábořil v táboře lovců, kteří si kákli a utekli do města (Bartok a jeho kamarád). Opravte mě, jestli se mýlím. :wink:

Dragomir neni kamarád,ale lovec,který se v jejich tabore usadil. Kaarada najit nemůžes :wink: To smrtonoš: zajímavá hypotéza :)
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Smrtonoš » stř 15. čer 2011 20:05:27 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Zajímavá je,ale když si dáš ten dopis a tu kostru vedle toho dopisu dohromady tak z toho mě prostě vyplývá,že ta kostra je toho Ivana.Takže je to i možné.
Smrtonoš
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » stř 15. čer 2011 20:25:53 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
jj, možné to je, a řekl bych, že to tak má být-je to tam schvalne..asi :wink:
Mike1
Trvalý ban

Jo celkem zajímavé místo.A silný bojovník si přijde na celkem dost zkušeností.
Smrtonoš
Uživatel

Sibur píše:Nechapu, proc tu resite toho tulaka a Talase. Podle me je "rekni, jakou goblini jeskyni jsme spolu prolezli" proste jenom takovy idiom... neco jako "kulicky jsme spolu nehrali", "kacera jsme spolu netahali", proste: nezname se, tak neprud...
Zahada ale je: Z ceho maji drakobijci brneni? Bennett na vyrobu brneni pro vas potrebuje nejaky draci supiny (konkretne supiny ze DVOU draku). Rod tvrdi, ze mu brneni udelal taky Bennett. Kde ale vzal supiny na jejich brneni, kdyz draci rozhodne nejsou nejaka bezna havet (existuji jen v pohadkach, pripadne jsou zmineni ve starych spisech, jak tvrdi Hagen)?
Nebo vas Bennett taha za nohu a brneni dela z nejakych kramu a supiny po vas chce jen tak?

Většina drakobijců přišla odjinud, takže to brnění neudělal jen Bennett, ale i někdo jiný hodně vzdálený, avšak zbytek žoldáků z Onarovy farmy je záhadou, to nevím jak jej získali.
....a proto je Barcelona nejlepší! :D
ONDRAxSEDY
Uživatel

Podle veřejného mínění jsou draci jen pohádky. Takže už je pár let nikdo neviděl. Tedy nemohli sehnat šupiny.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » stř 17. srp 2011 14:17:56 » Re: Záhady a tajemná místa [Under construction]
Co když jde o kůži z ohnivých ještěrek? Mají velkou odolnost proti ohni a jsou to docela tuhé příšery (sice ne takové, jako draci, ale brnění z nich by bylo určitě kvalitní).
Reinmar
Uživatel

PředchozíDalší