Menu

Žoldáci na najmutí

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Daniel324 » sob 30. srp 2014 21:32:55 » Re: Žoldáci na najmutí
Já bych to udělal stejně akorát potom by jsem paladiny vypudil z města v hornickým udolí a vybudoval obří impérium :D
Můžete se snažit sebevíc ale Bezejmenýho neporazíte :3
Daniel324
Uživatel

Příspěvekod Howky » úte 02. zář 2014 16:09:23 » Re: Žoldáci na najmutí
No já bych si od nich vzal toho nejošklivějšího a balil bych holky tak, že bych je nechal se na něj půl hodiny dívat a pak bych přišel já :D Ne asi bych s nima vymlátil všechny představitele tří bohů potom co by mi nevěřili, že jejich víra je falešná...
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » pát 19. zář 2014 20:12:54 » Re: Žoldáci na najmutí
Já osobně pro tu žoldáckou chátru nemám pochopení. Na ctihodného mága ohně, kazatele Innosova si trochu moc dovolujou. Radši si najmu skřety a vyvraždím Novej tábor a Onarovo farmu (a pak zabiju skřety ohnivým deštěm, ať jim nemusím platit :) ).
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Dragnhunter » ned 14. pro 2014 21:15:31 » Re: Žoldáci na najmutí
Mě se jednou povedl takový bug že mi několik mrtvol spadlo na sebe. To je při troše snahy normální ale když jsem po nich šel tak to bylo jak schody :D . Takže kdyby někdo nechtěl cheatovat tak by se ti mrtví žoldáci daly použít jako třeba most ke Spáčovu Chrámu v G2 :twisted: . Jen tak pro informaci zkoušel jste se v G2 dostat do Spáčova Chrámu ? Asi nejlépe cheatem protože mě to jinak nešlo. Plus minus jsem tak půl hodiny skákal po zybtkách mostu ale na ten poslední jsem se prostě nedostal :evil: .
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Lojza » úte 14. dub 2015 16:28:17 » Re: Žoldáci na najmutí
Dobrý den stalo se vám někomu že když ste řekli Biffovy(drakobijec 4.kapitola) že už nestojite o jeho služby že už vám nešel najmout? a místo u beranidla čekat kde stála původní skupina drakobijcu ale stoji tam sam...Nevíte jak bych ho mohl zase najmout?Díky za odpověd
Lojza
Nováček

Příspěvekod Emperor » úte 14. dub 2015 17:39:47 » Re: Žoldáci na najmutí
zkus ho zmlátit ...
Emperor
Templář

Předchozí