Menu

Obecná diskuze

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod rebelx1 » sob 13. úno 2016 8:23:28 » Re: Obecná diskuze
ve hre jsou mista kam te hra sama zavede - teda v prubehu hry te hra provede celou mapou a podle toho jak ses daleko tam jsou silny nestvury. takze by hra mela pocitat s tim ze treba zabijes jenom to na co stacis (kam te hra sama zavede) a ziskas podle toho urovne, ale ja jsem zabijel i dost navic a stejne jsem se dostal do fakt tezky situace s drakama. ta hra ma divnou obtiznost.

pocital jsem s tim, ze kdyz se ve ctvrty kapitole muzu naucit kouzla max. 4 urovne, tak ze jima budu schopnej draka zabit (myslim tema utocnejma)

zkusim sehnat naky ty svitky vyvolani demona, golema, zmenseni... ale chtel jsem si draky porazit na vlastni pest utocnejma kouzlama, jenze tyhle kouzla na ne neplati - to je fakt blby a divny.

jenom rikam, jak to vidim, ale stejne je to spolu s jednickou porad moje nejoblibenejsi pc hra : )
"You all try so hard to buy a ticket to heaven but, ask yourselves - do you want to spend your eternity in a place full of assholes?"
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod rebelx1 » ned 14. úno 2016 8:05:36 » Re: Obecná diskuze
tak jsem porazil uz tri draky s pomoci vyvolani demona kterej je odkrouh za me, ale v tu chvili co jsem to poprve udelal me hra prestala dost bavit
"You all try so hard to buy a ticket to heaven but, ask yourselves - do you want to spend your eternity in a place full of assholes?"
rebelx1
Uživatel

Příspěvekod Emperor » ned 14. úno 2016 10:00:50 » Re: Obecná diskuze
Celkem chápu tvé rozčarování z draků :D ...

Možná by se ti líbil mod Enhanced Edition, kterej přibližuje hru jedničce. Je tam dost posílená magie, ale zároveň zvýšena obtížnost. Tam jsou i draci mnohem větší výzva, zároveň se zde vyplatí používat kouzla jako čistý mág.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod rebelx1 » pon 15. úno 2016 8:56:45 » Re: Obecná diskuze
dik za tip. ja o mody moc nestojim. to si radsi zahraju znova G2TNoR ale az nekdy za delsi dobu. budu hrat za Drakobijce jako posledne protoze proti zoldakum bych nesel a tentokrat si tak vytunim postavu ze budu v prvni kapitole na levelu 20 a nebudu se ucit ani luky :P
rebelx1
Uživatel

Předchozí