Menu

Křemen z ledovce + runa středního léčení v Jharkendaru

Sem pište zákysy k datadisku Noc Havrana.
Zdravím Gothičáci,
nepamatujete si někdo z hlavy, kde sehnat křemen z ledovce? Hru jsem dohrál několikrát a vždy jsem ho v inventáři měl, akorád jsem ho nikdy nepotřeboval, takže si nepamatuju, kde je k sehnání. Ještě by mě zajímalo, kde je k nalezení runa středního léčení v Jharkendaru (opět paměť neslouží :-) ) Díky a Beliár s vámi!

EDIT: Runu už jsem našel ve vzdálenějším opuštěném dole v kaňonu (modrou září osvětlená kostra - kdyby se to někomu hodilo).
Hrabe_Beliar
Nováček

Nejsem si zcela jist, ale neleží nějaký křemeny u magického golema?
Obrázek
Emperor
Moderátor

Leží, popřípadě by je mělo jít koupit u některého alchymisty (Constantino, tuším), možná i u toho obchodníka v Horní čtvrti. Nebo u Goraxe, či Cronose.
Zuby
Delicius169
Uživatel

Ale pánové, já nemám na mysli klasický křemen, ten je všude ;-) Mám na mysli "Křemen z Ledovce" z datadisku NOTR. V originále se to jmenuje tuším "Glacial Quartz".
Hrabe_Beliar
Nováček

Jmenuje se Glacier Quartz, stojí 20 zlatých a nachází se už v původní hře. Prodávají ho tihle obchodníci:
  • Constantino (0+0+2+0+0)
  • Cronos (0+2+2+6+4)
  • Engor (0+2+0+0+0)
  • Gorax (0+2+2+6+4)
  • Isgaroth (0+3+5+6+4)
  • Lutero (1+1+0+0+0)
  • Sagitta (1+2+3+4+5)
Čísla znamenají, že Sagitta bude mít v 1. kapitole 1, ve 2. kapitole dostane další 2, ve 3. další 3...
Obrázek
helpo1
Uživatel

Jsem zmaten - hraju G2 bez datadisku jako mág. Naučil jsem se kouzlo blesk ze 4. kruhu. Dle webu na to potřebuji křemen a kamenný krystal, obojí mám, ale nemohu runu vytvořit. Dle deníku ve hře je potřeba "ledový křemen".a dle anglického návodu je to "Glacier Quartz" a helpo tady dal seznam obchodníků, kteří jej prodávají, ale ani jeden jej nemá, všichni mají klasický křemen... Přitom kouzla, na které je potřeba ten ledový křemen, jsem si již vytvořil (ledový blok), ale ta runa blesku nejde udělat ani za nic...
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

To neřeš, jsou to jen odchylky v překladu. Někde to byl ledový křemen, někde jen křemen. Každopádně ve hře jiný křemen než Glacier Quartz / Gletscher Quartz (ItMi_Quartz) není.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Jasný, ale i poté, co jsem si obě věci na výrobu runy čítl - dle anglického návodu a cheatů z WoG, runa vyrobit stejně nešla, tak jsem si ji teda čítl taky a je to... :D
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Runa nejde vyrobit, když u sebe nemáš svitek blesk.
Obrázek
Casper
Uživatel