Menu

Vaše statistiky, equip atd. na konci hry

Volný pokec o Gothic 2: The Night of the Raven.
Příspěvekod Emperor » úte 15. srp 2017 15:58:40 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
trochu jsme odběhli od původního účelu tohoto topicu, hoši :D ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Kroduk » úte 05. pro 2017 21:37:50 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Screen: https://ctrlv.cz/ILVK

[b]Lvl: 35
Kruh: 0
Drakobijec (tělem i duší xd)
--------------------------------------
Síla:143
Obratnost: 88
jednoručák: 60
obouručák: 25
luky: 25
kuše: 24

8 hrudek rudy a cca. 2000 zlatých na konci hry :D (drakobijecka zbroj taky něco stojí xd)
Hrál jsem: 20hodin a 48 minut

Meč: Magický Zabiják Draků (poš. 160)
Luk: Dlouhý luk (poš. 95)
Zbroj: Těžká zbroj drakobijce
Kovářství: El Bastardo
Zlatokop: Zatraceně dobrý kopáč (nebo nějak tak to bylo,když jsem si hodnotil kopáčské schopnosti :D)
Citát: "To není normální jakej jsi idiot, ty bojuješ s tímhle posraným skřetem hitneš ho jednou a pak stojíš jak k**ot a necháš se od něj zabít... LOGIC"
Gothic 1- Dohráno
Gothic 1-Temná Tajemství-Dohráno
Gothic 2- Dohráno
Gothic 2 - Noc Havrana- Dohráno
Gothic 2- Návraty - Dohráno
Gothic 2 Návraty 2.0- Jdu na to :D
Gothic 3 Velaya- Dohráno
Gothic 3- Dohráno
Gothic 3 FG- Dohráno
Gothic 4- Arcania - Dohráno
Risen - Dohráno

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kroduk
Nováček

Příspěvekod N0n3 » sob 03. bře 2018 16:36:10 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Tak jsem po pár letech znovu zahrál G2A :)

hodne bodu padlo do obratnosti, abych mohl vsechny okrast, proto jsem nevytah sílu na 200 a zbran na 100, ikdyz jsem k tomu měl k*rva blizko :D
obratnost a jednorucky jsem trenoval do 64, silu pak do 104, ale tam jsem si sehnal vsechny draci koreny co sly a elixiry udelali svoje, + jsem vyuzil jedeni jablek, modleni, tabulky atd a nakonec jsem tu silu docela urval
mastil jsem to neco pres 45 hodin a taky to podle toho vypadá, den 114. nikde ani zivacka :lol:
jediny co me prezilo tak bylo par nesmrtelnych NPC a parecek dracich chnapavcu v Jharkendaru (byl to jeden z tech odlehlejch chramu a nechtelo se mi tam zachazet pro par exp)

jinak Khorinis vymlacen v kazde kapitole, to same HU, tam jsem snad prosel kazdej metr ctverecni..
jeste mi zbyvalo zabit ty palachy co jsou v 5. kapitole v horni ctvrti (takova ta lodni posadka) a pak takove ty NPC co se skryvaji v lesich (Sagitta, ten lovec co sedi kousek od Jackova majaku, atd..)
myslim ze kdybych to chtel dodelat tak to jeste o 1-2 lvly vytahnu, (spis ten 1) ale uz jsem toho mel plnou prdel, chtel jsem to ukoncit at se muzu pustit do Navratu 2.0 :D tam ta herni doba bude asi o neco delsi..

jinak pri teto hre jsem zjistil jak moc jsou jednorucky lepsi nez obouruc, doted jsem hral vzdy obourucky ale beliaruv drap na maximalnim lvlu to kraji jak drak, sice nezabijete skreta na jednu ranu ale blesk ho dodela, to same jesterani, a potvory co se trochu umi kryt (nemrtvy paladinove, kostlivci) tak se o ten drap stejne sami zabijou.. nebyt Drapu tak to asi na jednoruc ale nehraju protoze to co ma palach k dispozici za jednorucky tak je fakt bida (Innosuv hnev a jeho 140 dmg me fakt neuspokojuje) a Drap ma i velkej range, takze to s nim byla prochazka ruzovym sadem..
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 03. bře 2018 22:47:53 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Dobrá práce, po těch všech modech, co jsem vyzkoušel, mě docela láká zahrát si klasiku, jen přemýšlím, jak to tentokrát hrát jinak a čím se překonat ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod N0n3 » ned 04. bře 2018 2:23:42 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Ja prave chtel trochu potrenovat nez se pustim do Navratu :D

Tady jsem se prekonal akorat tim ze jsem ve 4. kapitole navstivil cely Jharkendar a vymlatil ho (vetsinou se mi do toho vubec nechce a dojdu si tam akorat pro bandity v jejich tabore ale ted jsem to vzal docela vazne a nakonec jsem byl i u piratu :lol: )
Docela me pak prekvapilo moje (neexistujici) svedomi ve hre.. Nejdriv jsem si rekl ze nebudu zabijet nevinne NPC a o 15 minut pozdejc v Khorinisu ani noha :)
Thenns. I fucking hate Thenns.
N0n3
Uživatel

Příspěvekod Jarin Nostalgix » úte 20. bře 2018 20:37:16 » Re: Vaše statistiky, equip atd. na konci hry
Já se přiznám, že mám v devadesáti procentech případů velký problém zabít kohokoliv, jsem holt měkota no 8-) zmlátit, se zavřenýma očima ok, ale vraždit kvůli expům? já si dokonce když je někde defaultně přidané mrtvé NPC viz novicové, tak si je marvinem oživím a občas z nich dělám pomocí zbrojí třeba stráže :lol:
Jarin Nostalgix
Nováček

Předchozí