Menu

Varování

Oznámení o globálních změnách na fóru.
Příspěvekod Admin » ned 08. bře 2009 18:59:17 » Varování
Krucinál už dost! Odteď jakékoliv ad-hominem narážky od kohokoliv na kohokoliv kdekoliv = týden ban jak pro provokatéra, tak pro toho, kdo se nechal vyprovokovat :!: Názorně nám to předvedou Shoggot, Pivl, Eridor a Saphiron jakožto první průkopníci.

Kdo má být zvědavý na to, že si vždycky najdete někoho, do koho se dobře rejpe a pak se bavíte tím, jakej vznikl svinčík.
______________________

Vypadá to, že velké množství uživatelů stále ještě toto už hodně staré varování nečetlo. Je na čase jej tedy připomenout.

A když někdo, kdo má týdenní ban za napadání jiného uživatele se bude snažit mi vysvětlit, že "debil" či "krysa" vlastně nejsou nadávky a že je úplně v pořádku se takovýmto stylem na fóru bavit, tak dostane automaticky trvalý ban. To budiž i zprávou pro prostředníky, kteří mi takovéto vzkazy přeposílají - fakt tím svému kamarádovi neděláte dobrou službu. Lépe uděláte, když mu řeknete, aby ten týden v klidu vydržel a vychladl.

Ani nebudu s nikým debatovat o tom, jestli je týdenní trest za takovéto nadávky "spravedlivý".
Pravidla fóra | Důležité informace | Poslat zprávu vedení fóra

Tento účet slouží čistě k potřebám vedení zdejšího fóra a nepředstavuje žádnou konkrétní osobu. Pokud máte jakékoliv dotazy či jiné problémy, obraťte se na patřičné administrátory a moderátory z našeho týmu.
Admin
Obecný účet vedení fóra
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:08:56

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé