Menu

Nadávky a vulgarity

Oznámení o globálních změnách na fóru.
Příspěvekod Admin » pát 14. říj 2011 6:45:59 » Nadávky a vulgarity
V poslední době se zde vyskytlo několik nedorozumění, které se týkalo používání vulgárních slov, popř. nadávek - proto jsme se rozhodli vytvořit tento zjednodušený návod, podle kterého jsou povinni se chovat všichni uživatelé tohoto fóra:


  • Vulgarizmy (sra*ka, pos*al, pí*a atd.) - ty jsou zakázány v jakékoliv podobě !!
  • Nadávky mezi uživateli (kreténe, ty jsi takový debil, magore atd.) - opět jsou tyto výrazy zde na fóru zakázány !!
  • Nadávky třetí osobě - ne vulgarity (naši hokejisti jsou takový debilové, XY politik je takový kretén atd.) - pokud se nebude moderátorovi sekce zdát, že právě tyto slova nepřerostla do vulgarizmů, přejde je bez povšimnutí. Opět ale i zde platí, že moderátor má poslední slovo a jakkoliv mu odporovat (krom míst k tomu určených - Kniha přání a stížností), se trestá !!
  • Citace z filmů, RP hry atd - opět bude záležet na vkusnosti a významu věty - moderátor má i zde poslední slovo, podle kterého jsou všichni uživatelé povinni se zařídit. Samozřejmě je i zde důrazně doporučeno se jakýmkoliv vulgarizmům vyhnout, ušetříte si zbytečné komplikace !!
Pravidla fóra | Důležité informace | Poslat zprávu vedení fóra

Tento účet slouží čistě k potřebám vedení zdejšího fóra a nepředstavuje žádnou konkrétní osobu. Pokud máte jakékoliv dotazy či jiné problémy, obraťte se na patřičné administrátory a moderátory z našeho týmu.
Admin
Obecný účet vedení fóra
 
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:08:56

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé