Menu

Dotazy

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod george » pát 01. črc 2016 20:13:00 » Dotazy
Ahoj,
konecne muzu hrat gothic 3 ale samozdrejme jak to u me bývá, se spoustou věci si nevim rady :D
tak zacneme:
Chci se hlavne zeptat na rozjezd, me se vždy libili to strileni z luku a taky to hooodne praktikuji, ucim se hodne hunting a taky ty upgrady na lepšího strelce, občas i strenght a mam ten druhy level jednoruček a stit.
Jenomze ja s mecem nezabiju nic, nenavidim ten bojovy systém gothica 3 a chci se zeptat, co udelat ybch vůbec nekoho dokazal sundat třeba v arene? Když to je mimo (bandity atd, napr Ortegovu skupinu jsewm celpu vystrilel lukem :D )
ale v arénách nikomu neuberu ani pod pulku...další věc, jak mam postupovat po mestech? Nasel jsem cape dun, monteru a nevim co tak nejak dal, kam mam jit? Dále, mam quest od toho lovce kousíček od Adrei a chce maso toho jelena co ma pod kopcem, ale zabil jsem uz asi 4 a pokazde padlo normalni maso a to on nechce. Dále, ke komu se mam pridat jako někdo kdo to hraje poprvé? Jsem velmi mirumilovny :D pokud vim tak ta hodna strana jsem Rebelove ne?
zatím to je vse, budu urcite doplnovat :D
george
Uživatel

Příspěvekod kukopas » sob 02. črc 2016 12:24:56 » Re: Dotazy
Ahoj,
takze po poriadku: tu na fore je ohladom G3 zodpovedana snad kazda otazka vsetkych o comkolvek v tejto hre, takze treba citat.
Subojovy system v G3 s mecom je o nicom, ja osobne riesim vsetko lukom. Tym nemyslim, ze mec je nanic, hlavne v arenach je nevyhnutny. Tam s lukom nepochodis. Treba tam len trochu trpezlivosti. Nacvicit si uhybove kroky a odpovedat na ich utok a hned ustupit. Dost casto davaju silny utok a na ten treba hned odpovedat a ustupit. Ja osobne som sa vracal do areny v Cape Dun az s mecom Bastard SF a stitom, lenze ja hram Content mod s tym vsetkym co k nemu patri, a tam je to ovela tazsie.
Mesta neoslobodzuj, Rebel campy nenic, az na konci hry, inak prides o vela questov. Ja prejdem najprv celu Myrtanu, poplnim co sa da, idem dalej do Varantu a nakoniec do Nordmaru.
Magicku postavu som v G3 este neskusal, snad Ti poradi niekto skusenejsi. S dobrym lukom si vystacis celu hru.
Naposledy upravil kukopas dne sob 02. črc 2016 16:57:55, celkově upraveno 1
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 02. črc 2016 14:17:06 » Re: Dotazy
Co si pamatuju ze svého hraní:

- v G3 se nelze přidat k nějaké guildě jako v předchozích dílech, ale můžeš plnit úkoly pro všechny frakce
- neosvobozovat více než dvě města (Ardea je logicky první), nechat si to až na konec hry, kdy se rozhodneš, jestli chceš konec za Innose, Beliara či Adanose
- plnit co nejvíce vedlejších úkolů (všechny se dají najít zde
- osobně jsem v pohodě dohrál hru za mága s ohnivou koulí a max. výši AK (znalosti prastarých zvyšují dmg) a regenerací many
- meče (sekery, kopí) jsou podle mě dobrý tak akorát do arény, ale je to subjektivní pocit, mám dojem, že s nějakým pozdějším patchem se souboje nablízko, respektive inteligence nepřátel zlepšila (dá se to nějako nastavit, fakt nevím, hrál jsem G3 naposled někdy před 7 lety) ... s luky nevím, sám jsem je tolik nezkoušel, rozhodně je tam jiná technika střelby, než v předchozích dílech ...
- projdi si návod a některé topiky v sekci G3
Emperor
Templář

Příspěvekod Hellscream » ned 03. črc 2016 7:26:29 » Re: Dotazy
george píše: chci se zeptat, co udelat ybch vůbec nekoho dokazal sundat třeba v arene? Když to je mimo (bandity atd, napr Ortegovu skupinu jsewm celpu vystrilel lukem :D )

Zkus omračující šípy.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod TmavyCyklista » ned 03. črc 2016 15:00:14 » Re: Dotazy
Ono v těch soubojích taky záleží na tom, kolik máš síly, jakou máš zbraň a taky, jakou máš obtížnost. Já jsem to teď zkusil na těžkou se zapnutým Alternativním vyvážením a AI a to se fakt nedá, takže jedu klasiku, střední a všechna alternativa vypnuta.
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod george » ned 03. črc 2016 15:52:23 » Re: Dotazy
hm...napada me ještě, ono mam Windows 10 a prave ten patch 1,75 to pry opravuje, respektive jak neragovala mys a nekterym ani klavesnice, tak ja koupil complete gothic edition na steamu, a prave tam hend na foru byl odkaz na ten patch, stahl jsem ho a vse je v pohode, akorát dost často mi padaji FPSka :/
Taky další věc, v menu mam alternate balancing ON, mam to vypnout? nemam tuseni co to dela,jakoze třeba zbrane mají jinou damage?
george
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 03. črc 2016 16:04:08 » Re: Dotazy
Doporučuji si přečíst CP 1.75 manuál ke Gothicu 3. V něm je to vše vysvětlené.
Jinak naposledy jsem hrál na střední se zapnutým alternativním vyvážením a AI, za mága s ohnivou koulí. Pitomý příběh, bojový systém, špatné questy a bugy jsou tam furt, takže se nic nezměnilo :D

http://www.edisk.cz/stahni/00737/CP_1_7 ... .07MB.html
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod george » ned 03. črc 2016 19:52:21 » Re: Dotazy
Další problém, atenhle fakt nevim jak vyresit, v Sindenu mam pozbirat to ohnove drevo, jenomze jedno z nich je bugle....
vůbec mi ho to neoznacuje a nejde zvednout, někdo nejaky napad jak to splnit? :/
george
Uživatel

Příspěvekod george » pát 08. črc 2016 8:50:17 » Re: Dotazy
Dobra to předchozí jsem vyresil, slo o to ze tam bylo !kill the sky deer! tak jsem myslel ze staci jednoho...
ale zpatky k dalším vecem.
Na jaky armor si mam nasetrit jako první? Mam ten light rebel armor uz hodne dlouho a prijde mi celkem k nicemu, ktomu mam tu kozenou helmu, ale proste nevim na jaky armor si nasetrit.
Dále, jak mam osvobodit ten chram u trelisu od skretu? teda je to ten kde hrac zachrani toho samana a nad tim chramem je rebelsky tabor? Takze mam proste napadnout ty streky a zabit je? Neovlivni to nic? Jakoze jestli se to nepocita jako osvobozene město. Dále, mam uz vse splnene v Montere a silene me laka ji dobyt, mam to udelat? Vsichni rebelove cekaji na signal (pro predstavu mam projete asi skoro všechna města, ale pouze jenom v Myrtane, v ostatních castech světa jsem ještě vůbec nebyl tak nevim jestli mam tu Monteru dobyt).
Dále, mam vůbec zatím setrit na armor nebo si radsi koupit luk za 18k který dava 100 damage?
Dále, co do haje delaji ty sharp arrows? Nedela to nic, davaji uplne stejnou damage jako normalni sipy, zbytecne jsem vyodil 5k za uceni...a co se tyce luku, proc nekdy davam kritiky a nekdy ne? Od ceho se to odviji? Jako od sance na kritiku z gothica 2? Ale je divne ze nikde není nic napsane, s lukem jsem ten druhy level, ale nic o sanci na kritik tam není, hitbox to taky neovlivnuje, muzu davat headshoty furd a nic se nemeni, proste občas to da kritik a pak zas ne.

Edit: ještě něco, jak mam azchranit ty otroky ze Sildenu? Ono je nemusi clovek zabit, normalni jim jde pomoct, ale co s nimi? Dovedl jsem je zpatky do Sildenu ale nikdo je nechce a ani nemaj dialog typu "diky za záchranu" nebo něco ja fakt nevim.
george
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » ned 10. črc 2016 8:12:09 » Re: Dotazy
Tak zbroj bych koupil zbroj rebela je asi 2x silnější stojí asi 9000 ale je k ní potřeba 25% reputace u rebelů .
U toho chrámu sou možná dva nebo tři questy ale nijak to nic neovlivní.
Ale... to jestli se to počítá jako osvobození města si nejsem jistý.

Já bych šel do nordmaru hledat xardase ... a pak do varantu .

Heh peněz je ve hře až příliž ale nejprve bych si koupil zbroj pak luk.

Sharp arrows tady na fóru sem se ptal kdo to učí....
Ale za boha si nemohu zpomenout jaký mají bonus...
Myslím si ale že by měli být minimálně o trošku silnější a také bys je mohl naostřit...

Ty krytiky by měli být headshoty ...

Ty otroky bys měl dovést k anogovi do tábora rebelů v sildenském lese .

A ejhle mám 200 příspěvků :D

:D
:D :D :D :D 8-)
Gotham City Impostors: ☜?☞ PIRATE☜!☞
Lee77
Uživatel

Příspěvekod kukopas » ned 10. črc 2016 8:49:51 » Re: Dotazy
S tym lukom je to asi tak, ze treba vzdy mierit na hlavu. S Hunting skill 200, Big Game Hunter perkom a lukom s dmg 130 s ostrymi sipmi ku mne Troll ani nestihne dobehnut a padne. Ohnive sipy si setrim na kostlivcov, omracujuce na golemov, vybusne na vela orkov pokope, otravene sipy nevyrabam.
Kupoval som vzdy najsilnejsi luk, aky sa objavil. Naco mi je kvalitna draha zbroj, ked sa ku mne aj tak nic nepriblizi, maximalne tak Snapperi, byva ich vela a tazko sa triafaju.
Chram pri Trelise kludne oslobod, nepocita sa k mestam. Kludne znic aj jeden Rebel Camp, nic sa nestane (doporucujem Nemoru). Ked oslobodis Myrtanu, orkovia vo Varante na teba budu stale utocit, tak pozor aj na to.
kukopas
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » ned 10. črc 2016 9:23:06 » Re: Dotazy
Já nevím ale já sem měl vždy problém s osvobozování měst ( s těmi luky ) větší skupina skřetů a bylo to v.... :D

Ačkoli mě to bavilo měl sem tichou smrt, lov 250 a všechny lov. Perky proti věčí skupině nepřátel mě to nešlo....

Peněz je vždy dostatek a zbroj za 9000 je v podstatě zadarmo :D
Ačkoli tuto cenu sem vzal z fóra a nějak se mi to nezdá ....
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » ned 10. črc 2016 11:51:35 » Re: Dotazy
Ačkoli mě to bavilo měl sem tichou smrt, lov 250 a všechny lov. Perky proti věčí skupině nepřátel mě to nešlo....

Zravím hoši - keď G3 nedávno dodusil bracho, tak to hral len pomocou meča a luku - bez akéhokoľvek používania kúziel. Mal tú hru ale nejako inak nastavenú (... použité CP1.75 + CM3.0 + MYNOA-mod). V dobytých mestách sa po čase zjavili rebeli - a stačilo prijsť za nimi a požiadať ich o pomoc. A normálne sa pridali k HRDINOVI, takže bežne útočil na mesto s 15-20 chlapmi, ktorí mu v bitke pomáhali. Akurát sa varil komp :lol: keď sa tam mlelo cca 40-50 NPC naraz (lebo niekde sa pridali aj otroci) Pri full detailoch hry a 1600x1200pix to miestami schádzalo k 8-15FPS :lol: (i7/3,4 + 8GB + GFX Ge-Force MSI GTX 970)
Ramesse
Uživatel

Příspěvekod george » ned 10. črc 2016 12:41:09 » Re: Dotazy
Ty kráso hustý :D Mam skoro stejny pocitac jako ty, a musim rict ze ta gothic 3ka je fakt divna....například jak jsem chtěl doprovodit uprchle otroky ze Sildenu za tim rebelem, tak se vyrhnuli na ripperbeasty a padlo mi to na 20 fps :D ale nechapu jak do haje muze ottok BEZE zbrane davat takovou damage, ze když ji vlepíl, tak ji to vzalo pulku zivotu a ještě k tomu odlitla :DDD
george
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » čtv 04. srp 2016 9:19:19 » Re: Dotazy
Tak co se týče dmg tak mám pravý opak chlápek s velkým mečem dává naprosto titěrnej dmg .... donedávna sem myslel že to tak má být ale pokud ne tak je chyba u mne :???:
Lee77
Uživatel