Menu

Fidel Castro

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Kennedy_R » pon 18. lis 2013 18:47:09 » Fidel Castro
Ahoj. Dokázal by mi někdo prosím poradit s úkolem od Fidela Castra? Experimentálně jsem si tento cheat (viz.: spawn FidelCastro) vložil v poušti u mágů vody v All Shedim, objevil se Fidel, bezejmený vykřikl Viva, la Revolucion!! a mně se v nabídce úkolů objevilo zadání: Zabít šéfa zkoušky. Fidel na rozhovory nereaguje a žádného šéfa zkoušky jsem poblíž nenašel.
Řešili jste někdo tento úkol? Předem děkuji.
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil

Příspěvekod Jémák » pon 18. lis 2013 19:06:53 » Re: Fidel Castro
nevím no, podle toho úkol nelze splnit http://forum.worldofplayers.de/forum/th ... ost2775907

třeba se to ale změnilo, přeci jen to je již delší dobu ..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Emperor » pon 18. lis 2013 20:31:46 » Re: Fidel Castro
podle tohoto jej máš prostě sejmout:

Viva la Revolucion!!
Wenn man den Marvin Modus aktiviert, kann man sich mit "spawn FidelCastro" Fidel Castro herbeicheaten. Spricht man ihn an, bekommt man eine kleine Quest. Haut man ihn einfach um, hat man immerhin noch 50 Erfahrungspunkte eingeheimst.

http://mondgesaenge.de/G3DB/guide_easteregg.htm
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Kennedy_R » pon 18. lis 2013 21:50:03 » Re: Fidel Castro
Tak vám děkuji. Už jsem Fidela sejmul a kubánci jsou bez vůdce. Škoda, že nešlo o nějaký úkol, aby se prodloužila herní doba. V podstatě tedy kravina. Přesto vám děkuji za váš čas s odpovědí. Zdar.

P.S. to Emperor

Ty tipy z německých stránek, co přikládáš jako odkaz, jsou povedené, zaujal mě regál na střeše Faringu. V běžné hře ale není, teď jsem to tam celé přeletěl. Zřejmě až po aktivaci určitého cheatu (německy neumím).
Jen jedna věc je jistá. Všechno bude v pořádku.
Kennedy_R
Uživatel

Bydliště: Khorinis, Horní čtvrť, U strejdy Ludvíka, který nikdy nežil