Menu

Osvobodit nordmar

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Mettaxa » stř 13. bře 2013 11:38:55 » Osvobodit nordmar
Zdravím, potřebuju poradit s úkolem osvobodit nordmar..podle mapky na vaší stránce sem vše vyčistil, ale poslední tábor, který se podle mapky nachází východně až severovýchodně od klanu ohně, tak tam sem našel jen malou skupinku skřetů...asi 4 válečníky, šamana a vůdce..a nic víc sem tam ani v okolí nenašel, úkol se samozřejmě nesplnil...tak prosím jestli je to bug a nebo je někde zbytek té skupiny...už vážně nevím kde by se mohli schovávat :shock:
Mettaxa
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. bře 2013 11:24:44

Příspěvekod Watty Watts » stř 13. bře 2013 12:47:30 » Re: Osvobodit nordmar
Tady máš mapku - skřetí tábory potřebné k osvobození Nordmaru jsou světle modré (cyan).

- jeden je na jihu u Osmunda, cca 42 skřetů
- druhý je na východní cestě, cca 40 skřetů
- třetí je na severu na křižovatce mezi hrobkami Baldara a Akaschi, cca 36 skřetů
- čtvrtý je na severu naproti hrobce Baldara, cca 16 skřetů - pokud řekneš Mortovi aby tě dovedl do Fire clanu, tak půjde přes něj
- pátý je těsně u Hammer clanu (cca 24 skřetů) a dost schovaný, takže počítám, že asi hledáš tenhle. Jdi od Vibalda směrem na Fire clan - projdeš pod skalním převisem, cestou potkáš vlky a ledové golemy. Jak projdeš, tak nalevo budeš mít skryté údolí s magickou rudou a dvěma válečníky důlních červů, vpravo malý tábor goblinů. Skřetí tábor je hned za ním, kousek dál je i postranní vchod do dolu Hammer clanu s Tajemnou truhlou.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Uživatelský avatar
Watty Watts
Uživatel
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 25. led 2009 12:56:03


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron