Menu

Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Lancelot8 » čtv 03. črc 2014 21:27:26 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
čau čau mám takový dotaz :) podle těchto stránek jsem zjistil že v Akschově hrobce byl měl být nejlepší luk ve hře (luk démona) :) bohužel ho zde nemohu najít tak se chci zeptat zda nevíte kde by mohl být, předem díky za odpověď :)
Lancelot8
Nováček

Příspěvekod Huro » čtv 03. črc 2014 21:54:38 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Ten luk sa nachadza v zapomenutej truhle č 44 ale podla toho čo pišeš si si pravdepodobne na mape zistil kde sa nachadza zapomenuta truhla č 44 a šiel si priamo k nej. Už to tu niekolko krat bolo a hrači sa nato tiež pytali ohladne inych predmetov.

Zaleži na tom v akom poradi truhli otvaraš čiže ak otvoril 44 zapomenutu truhlu ako prvu a bol tušim haššinsky nuž tak je to spravne. Musiš najprv otvorit prvych 43 zapomenutych truhile a potom tam ten luk bude. Ako vravim každy si mysli že ked chce Inosuv hnev tak si na mape najde 48 zapomenutu truhlu a otvori ju ako prvu čuduje sa že tam je niečo uplne ine a potom sa tu pyta takže najdi si ostatnych 43 zapomenutych truhiel a potom tam ten luk bude.
Huro
Uživatel

Příspěvekod Dolero » čtv 03. črc 2014 21:55:10 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Myslíš věci ze Zapomenutých truhel? Ty se spawnují dle toho, kdy je otevřeš (ne dle toho kde)...

Když otevřeš truhlu číslo 20 (u nápisu Okara) ve chvíli, kdy jsi ještě žádnou neotevřel, tak nedostaneš meč Ledové ostří, ale Hashishinský nůž...
Stejně tak, když bys to udělal s tou truhlou u Akashy, pokud si otevřel truhel zatím 30, tak nedostaneš Luk démona, ale Inkvizitor...
Já osobně, abych věděl, kde jsem byl a co jsem otevřel, napsal sem si na první papír čísla truhel a ty jsem škrtal a na druhý sem si napsal kde byla a kolikátá byla... Samozřejmě za pomoci map z Gcz.net :)
Stejně to funguje i s Tajemnými truhlami (ale těch je více, tak se po otevření poslední ze seznamu generují věci, z nichž je nejzajímavější Ingot čistě magické rudy :wink: )
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Lancelot8 » čtv 03. črc 2014 22:42:26 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
aha aha :D takže když teď najdu truhlu např. č. 20 a otevřu jí jako 44. v pořadí tak tam najdu ten luk pokud to chápu správně :D problémem je, že teď nevím kde jsem byl a kde ne ale to už je mým problémem :) ale super díky moc :) no je vidět, že se toho o Gothicu musím ještě hodně naučit ;)
Lancelot8
Nováček

Příspěvekod Huro » pát 18. črc 2014 18:18:09 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Ludia hladam zapomenutu truhlu č. 34. Podla vašich stranok by sa mala vraj nachadzat Kousek od skřetího tábora východní pobřeží Varantu ale hladam u orkov u Mora sul a nič ani za boha ju neviem najst. Pls mohli by ste sem hodit presnejši popis kde sa ta truhla nachadza?
Huro
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 18. črc 2014 18:32:26 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
https://www.youtube.com/watch?v=fRKtc5w4UI0

Najdi si ve videu tu, co hledáš :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Huro » pát 18. črc 2014 19:57:22 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Vdaka snad to najdem.
Huro
Uživatel

Příspěvekod Huro » úte 22. črc 2014 18:45:34 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Sory že s tym znova otrbujem ale mam problem teraz s hladanim tajemnych truhel. Jedna tajeman truhla by som podla gothicz mala nachadzat u černeho trola naf gothou akrat tam som našiel len masivni truhlu a kovovu truhlu ale tajemnu vôbec kde je pls ta truhla? Je tam tušim aj priesmyk do nordamru a dvaja kamenni golemovia.
Huro
Uživatel

Příspěvekod TmavyCyklista » stř 23. črc 2014 14:34:27 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
http://www.gothicz.net/gothic-3/tipy-a-triky/truhly-mag/ Viz Myrtana - truhly s pokladem, to jsou ty Masivní :)
TmavyCyklista
Uživatel

Příspěvekod SIMIREK1984 » čtv 08. led 2015 17:31:30 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Dobrý den, mám prosbu, potřebuji radu. Hraji G3, a měla jsem doprovodit kováře Kliffa do Redcocku, ale místo toho, abych ho tam dovedla ,jsem se teleportovala. Zmizel mi, a od té doby mi to píše, KLIFF ČEKÁ......Nemá někdo tušení, kde čeká, jak ho najdu??? Děkuji za odpověď
SIMIREK1984
Nováček

Příspěvekod Emperor » čtv 08. led 2015 17:36:15 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
špatná sekce, přesunuto ...

Zkus do zapnuté konzole napsat "goto Kliff", mělo by tě to hodit k němu ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Skiper » ned 08. úno 2015 12:32:43 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Revoluce v Monteře.
Vše už je dohodnuté ale když zajdu za tím skladníkem v Monteře a řeknu mu že revoluce muže začít tak vytáhne zbraň a jde bojovat. Problém je že mu nikdo nepomůže a skřeti na mě útočí jenom když do nich sekám. To samé u rebelů mimo město. když jim řeknu aby šli bojovat zvedne se jenom Mason a jde solo. Bez pomoci nemám žádnou šanci :(
:?: Pomoc prosím :?:

PS: Když řeknu "osvoboďme město" tak zaútočí jenom Mason , Salandr (nebo jak se ten chlap ve měste jmenuje), a Orik ? (rebel ze skupiny). Skřeti si všímaj jenom jich a když na ně zaútočím pouze mě omráčí. To samé když útočim já. když zaútočím na skřeta a poblíž jsou otroci jdou mi pomoct ale jen s pěstmi... skřeti jenom omračují i otroky. Nevím si rady....

PS2: Problém je vyřešen další problém nastal když jsem začal bojovat. Je jich strašně moc... Nejde abych přivolal Okaru do boje ? Protože mě nebaví bojovat o město s 5 otroky :D
Skiper
Uživatel

Příspěvekod aburkus » ned 24. kvě 2015 10:50:22 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
U zlatého dolu nemůžu najít posledního horlivého otroka....nevíte kde by mohl být?
Víte proč Xardas poslal Bezejmenného osvobodit Myrtanu samotného? Nebyl očkovaný....
aburkus
Nováček

Příspěvekod Rinceoir » ned 24. kvě 2015 20:35:17 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Hledej vždy přes den, ať tam jsou všichni. Jeden bývá u chatrčí a další je schovaný v jedné šachtě. Nevím jak bych ti to popsal, snad jen, že hledej horlivěji.

1. otrok bývá u chatrčí
2. a 3. otrok, potkáš normálně v dole, žádné extra hledání
4. otrok je schovaný v jedné z šachet, když chceš dojít na úplný konec dolu v Geldernu. Rozhodně se stačí dívat pořádněji a kdekoliv můžeš v dole zatočit, zatoč. Nedávno jsem ho též hledal :wink:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod kukopas » ned 07. srp 2016 10:44:37 » Re: Jednoduché dotazy / zákysy Gothic 3
Potrebujem poradit, ako sa co najjednoduchsie vysporiadat s 2 Nemrtvymi magmi v Al Shedim. Neviem ich zlikvidovat, co ako sa snazim. Jeden osamote nie je problem. Finty typu vylakat jedneho po druhom ma nebavia, hlavne v tych temnych tuneloch.
Vopred vdaka.
kukopas
Uživatel

PředchozíDalší