Menu

Osvobození Trelisu

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Shagrath » pon 05. lis 2012 22:52:56 » Osvobození Trelisu
zdravíčko mám problém po osvobození Trelisu je ještě všechno v pohodě ale jakmile zabiju Vaka (i po osvobození neutek a bojoval s famářema), tak se na mě sesypou všichni rebelové z Nemory. Nechápu, jak je to možný, v průběhu boje jsem na žádnýho rebela nezaútočil. Před zabitím Vaka po mně nejdou. Nikde jsem stejnej problém nenašel.
Shagrath
Nováček

Příspěvekod Watty Watts » úte 06. lis 2012 9:40:21 » Re: Osvobození Trelisu
Jakou máš verzi hry? Původní 1.12 je dost zabugovaná (i když o tomhle jsem ještě neslyšel), tak zkus Community patche.

Teoreticky je možné že po tom, co si Trelis osvoboditl a vzdálil se dál od města, aniž bys Vaka dorazil, se automaticky stal občanem už osvobozeného hradu a tak i spojencem rebelů. Podobně to je i s assassinem před "bránou" Mora Sul.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Shagrath » úte 06. lis 2012 17:31:12 » Re: Osvobození Trelisu
community patch mám 1.74. To s tim občanem je možný od města jsem se vzdálil docela dost ale pořád jsem ho měl v červenym. Zkusim ho zpráskat ještě před osvobozením. Díky.
Shagrath
Nováček

Příspěvekod Watty Watts » úte 06. lis 2012 19:29:53 » Re: Osvobození Trelisu
Vůdce měst nemůže zmlátit do bezvědomí, vždycky je hned zabiješ, což navíc spouští revoluci. Prostě až Trelis osvobodíš, vrhni se hned na Vaka a vykašli se na utíkající skřety.
There is only one way to come into this world but so many ways to leave.
Watty Watts
Uživatel

Příspěvekod Shagrath » úte 06. lis 2012 20:18:45 » Re: Osvobození Trelisu
Já jí vždycky spouštim tak, že zabiju jednoho skřeta lukem. Zaútočit hned na vůdce obklopenýho většinou elitníma bojovnikama a šamanama je rychlá smrt :). Nicméně už jsem to udělal prostě jsem ho zabil těsně před osvobozením než začli utíkat a rebelové po mně nešli. Vypadá to, že s tim občanem jsi měl pravdu. Docela mě fascinuje, že rebelové považujou za spojence skřetího vůdce s kterým chvíli před tím bojovali :D.
Shagrath
Nováček