Menu

Prosím o vysvětlení co se týce jednotlivích "Táborů"

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
k těm městům viewtopic.php?p=142823#p142823

jinak pravdou je, že 100 % nedosáhneš, některé úkoly se kříží a dají se splnit jen jednou stranou - ale tobě většinou bude stašit 75 (?).. a k ověření si těch úkolů slouží ten můj odkaz nahoře - tam když si to projdeš, určitě hned poznáš, které jsou ty, co jdou splnit jen jednou stranou.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Ještě jeden dotaz. Jak je to stím osvobozováním vesnic. Jako když chci jet hru za skřety a vybiju 3 tábory rebelů, tak po mne rebelové půjdou? Nebo to platí jen naopak když osvobodím 3 vesnice od skřetů tak po mě půjdou skřeti?
Filo95
Uživatel

Platí to u všeho, ale u rebelů je to u druhého města...
Obrázek
Algirion
Uživatel

Lze dosáhnout tu potřebnou reputaci 75 bodů u všech frakcí zároveň?
zelinho
Uživatel

Ano. Já měl u všech tuším dokonce nad 90%. Jenže to už pak nejsou ve hře kromě Nordmaru skoro žádné postavy se jménem, takže je to víceméně k ničemu.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Předchozí