Menu

Prosím o vysvětlení co se týce jednotlivích "Táborů"

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Zdravím... Tak jsem se také konečně dostal ke Gothicu 3. Bohužel něják mi neleze do hlavy, jak se to má s přidáváním se do nějáké komunity. Pochopil jsem že v každé té zemi si asi musím vybrat mezi 2mi tábory. Jak se knim přidám a jak to teda přesně je? Jsem stoho zmatený jak prase :shock:
Filo95
Uživatel

k nim se nijak nepřidáš - jen pro ně plníš úkoly a tím si u nich zvedáš reputaci - díky ní pak můžeš nosit lepší zbroje té určité frakce anebo se dostat do míst, kam by jsi se jinak nedostal..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Jestli chceš tenhle podělanej g3 systém upravit a vylepšit, stáhni cm 2,2 a hqp4... Jsou kompatibilní jen s cp 1,74...
Obrázek
Algirion
Uživatel

Jasný chápu, ale musím si asi vybrat nějákou frakci pro kterou budu pracovat ne? Jak to tam je třeba i mezi těmi nomády a hashisiny?
Filo95
Uživatel

No, můžeš třeba vyhnat hasasíny z pouště nebo naopak vyhladit kmeny nomádů etc. Podle toho se k tobě také budou chovat ostatní obyvatelé pouště.
Obrázek
Algirion
Uživatel

O tom vlastně RPG je - nejdřív si zkus hru rozjet za rebely a nomády a pak zase druhou zkus za skřety a hashishiny - to je asi ten nejlepší způsob, jak vše objevit.. Jinak se také ještě můžeš podívat na tento odkaz:

viewtopic.php?f=110&t=117

kde uvidíš jaké úkoly se vztahují k té či oné frakci..
Jémák
Crysis fighter no. 1

takhle.. kdyz jsem na zacatku plnil ukoly v redocku pro rebely a splnil sjem i pro skrety, mam reputaci za rebely 11 a skrety 0. Je to tím, že jsem plnil prvni úkoly pro rebely? nebo muzu jeste ziskat reputaci u skretu? Ted si musim vybrat jestli s wenzlem vybit capedun od skretu, nebo reddock od rebelu. Kdyz vybiju reddock, dostanu reputaci skretu, nebo musim pokracovat za rebely (inose)?
Filo95
Uživatel

Filo95 píše:takhle.. kdyz jsem na zacatku plnil ukoly v redocku pro rebely a splnil sjem i pro skrety, mam reputaci za rebely 11 a skrety 0. Je to tím, že jsem plnil prvni úkoly pro rebely? nebo muzu jeste ziskat reputaci u skretu? Ted si musim vybrat jestli s wenzlem vybit capedun od skretu, nebo reddock od rebelu. Kdyz vybiju reddock, dostanu reputaci skretu, nebo musim pokracovat za rebely (inose)?

ano, jej to tím - jsou tam ale ještě body, které získáváš v samotném městě. Když se ale ptáš na tyhle úkoly, tak ty jsou čistě k frakcím - některé jdou splnit dvojím způsobem..

ono to je tak, že můžeš plnit jak ty, tak i ty úkoly - body se ti budou přidávat na obě strany, rozdíl ale bude v tom, že na určité věci pak zkrátka nedosáhneš..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Takže teď už musím jít za rebely, když jsem za ně začal? Jinak když mám nad skřety zelené jméno, znamená to že mam max reputaci ve městě nebo jak?
Filo95
Uživatel

ne, nemusíš jet dál za ně - záleží na tobě, kdy jaké úkoly za koho splníš.. a ano, pokud máš ve městě zelené jména, máš vyšší reputaci v tom městě..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Takže můžu jít cestou beliara a zároveň inose a adanose?
Filo95
Uživatel

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
To ne, můžeš si na konci hl. linie vybrat jen jednoho boha. Za Innose zabiješ Zubena a osvobodíš poušť a Myrtanu, za Adanose to samé, ale ještě zabiješ Rhobara a získáš Hůl jitřního poutníka a Žezlo Varantu. S tím pak budeš mít další úkoly... Je jedno, jestli hraješ za skřety nebo lidi - na konci se můžeš rozhodnout pro koho chceš. Ale třeba za vůdcem skřetů se dostaneš jen, když reputace u skřetů bude více jak 75, to samé Ishtar etc...
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Obrázek
Algirion
Uživatel

Jinak když chci hrát za skřety tak mám plnit úkoly jen za ně? Takže když jsem začal za rebely tak můsím od znova?
Filo95
Uživatel

Nemusíš, ale jakmile osvobodíš 3 města v Myrtaně, skřetí vůdci po tobě půjdou... Stejně tak v poušti.
Obrázek
Algirion
Uživatel

Už to chápu. Ještě jedna věc. Asi nemůžu získat 100 bodů reputace u rebelů a zároveň 100 bodu u skřetů že? Jinak 3 jaké města?
Filo95
Uživatel

Další