Menu

Sigmorova truhla

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Pravidla fóra
  • Sekce Zákysy má pomoct uživatelům v případě, že mají nějaký herní problém, proto je nutné, aby byla přehledná - tak, aby se uživatelé hledající konkrétní radu nemuseli probírat hromadou nic neřešícího balastu (spamu).
  • Proto bude jakýkoliv spam bez varování smazán a každý spamující uživatel tvrdě postihován
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
Příspěvekod Rad » pát 25. kvě 2018 15:00:51 » Sigmorova truhla
U Bakareše je v jeskyni Sigmorova truhla, ve které je teleportační kámen pro Bakareš. Truhla je zamčená a vyžaduje klíč. Nemám nejmenší tušení kde bych ten klíč mohl najít nebo získat. Je to údajně jediný kámen pro Bakareš. :sad:
Rad
Uživatel

Příspěvekod Beowulf » pát 25. kvě 2018 17:19:23 » Re: Sigmorova truhla
Jsem velky laik na G3 ale mam pocit ze pro Bakaresh byli 2 jeden do mesta a jeden do chramu ale moje tvrzeni za moc nestoji hihi.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » sob 26. kvě 2018 16:15:18 » Re: Sigmorova truhla
Získáš ho až během úkolu pro Zubena.

Teleportační kameny do Bakareshe jsou (alespoň s CP 1.75) dokonce tři, dva vedou k Silviovi (jeden v Sigmorově truhle a druhý na studni nedaleko Silvia) a třetí k Sigmorovi (v chrámové pokladnici pod sochou válečníka).
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Rad » pon 28. kvě 2018 14:18:21 » Re: Sigmorova truhla
Díky, už ho mám, ten z pokladnice. Kámen leží na podstavci sochy válečníka. :wink:
Rad
Uživatel