Menu

Dobytie oka

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod tomas__SVK » stř 01. črc 2015 16:28:46 » Dobytie oka
Zdravím všetkých fanúšikov série,
mám taký problém, že pred posledným drakom si chcem dobyť oko ale vždy mi vypíše že nemám potrebné suroviny. A k tomu tie suroviny mám. Mám oko, srdce ohnivého draka ale nemám ani jednu lahvičku tak neviem či to nebude tým. Skúšal som ju aj kúpiť ale nikto na lodi to v predaji nemá a ja neviem čo ďalej.

Ďakujem za každú odpoveď :)
tomas__SVK
Nováček

Příspěvekod Martin Putzer » stř 01. črc 2015 16:41:23 » Re: Dobytie oka
Rozumím tomu správně, že už jsi v 5. kapitole? Tak, to máš smůlu, budeš muset opakovat. :???:

Jestliže ti nebude vadit cheat, tak aktivuj Marvina a do konzole napiš:
Kód: Vybrat vše
insert itmi_flask

:wink:
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » stř 01. črc 2015 16:42:10 » Re: Dobytie oka
Cheatovat ani opakovat nemusí, protože ty lahvičky by na Irdorathu být měli. V místnosti s Vatrasem a v místnosti s receptem na Embarla Firgasto. Pokud nevíš, kde to je, tady jsou odkazy na obě místa (Vatras - mapa Irdorathu).

Mondgesänge píše:Question: I´m on Irdorath and will recharge the Eye of Innos. But i can´t it because i don´t have a lab water bottle. What can i do now and where can i find a lab water bottle?

Answer: You can find a lab water bottle in the shipping cargo of the Paladin Ship or on the alchemist´s bench where Vatras is or in the Room where you find the recipe for the dragonegg potion.
Last solution: Cheat - insert itmi_flask.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod tomas__SVK » stř 01. črc 2015 17:57:40 » Re: Dobytie oka
vďaka :D
našiel som to a hra je prejdená :D konečne sa môžem pustiť do mojej najobľúbenejšej hry zo série - Gothic 3 :)

ešte raz ďakujem :)
tomas__SVK
Nováček