Menu

Plížení

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod Emperor » úte 07. dub 2015 17:28:16 » Re: Plížení
Serza píše: jak se ten helpr dá pryč?

nijak, buď ho zabiješ, nebo zmizí sám, když se od něj vzdálíš ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Serza » úte 07. dub 2015 17:31:59 » Re: Plížení
Já vím, ale prostě jsem se to naučil i když jsem věděl že se dá plížit pomocí A D, no ale nevíte jak dát pryč to ho helpera?
Gothic is BEST
Serza
Uživatel

Příspěvekod Serza » úte 07. dub 2015 18:05:17 » Re: Plížení
Ok už to všechno mám hlepera jsem zabil pomocí příkazu kill, takže jsem nezískal zk navíc ani věci plížení umím a všechno je tak jak má být všem vám moc děkuji za rady můžete LOCK
Gothic is BEST
Serza
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 18:36:22 » Re: Plížení
Pokud si se mohl naučit plížení u učitelů, znamená to, že si se plížení nikdy nenaučil (v tom savu s tou konkrétní postavou). Hra si tudle věc pamatuje a ukládá ve skriptech a ví, jestli ti má nebo nemá nabídnout. (a ve hře není možné přijít o naučenou schopnost, aniž žádný známý bug takovou věc nedělá).

Jinak já se plížení učím vždy, příjde mi, že je to lepší, něž dělat úkroky (což je podvod a zneužívání bugu hry).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » úte 07. dub 2015 18:55:42 » Re: Plížení
Milhaus píše:Pokud si se mohl naučit plížení u učitelů, znamená to, že si se plížení nikdy nenaučil (v tom savu s tou konkrétní postavou). Hra si tudle věc pamatuje a ukládá ve skriptech a ví, jestli ti má nebo nemá nabídnout. (a ve hře není možné přijít o naučenou schopnost, aniž žádný známý bug takovou věc nedělá).

Jinak já se plížení učím vždy, příjde mi, že je to lepší, něž dělat úkroky (což je podvod a zneužívání bugu hry).

Taky si myslím, že se to prostě nenaučil, nikdy se mi nic takového nestalo.

A podvod... Kdysi si tu v topicu o nejlepším povolání v G2 psal, že "Bennetova ocel" není bug, protože hra potřebuje pro animaci nějaký nástroj, takže kovář má vždy ocel, voják zbraň atd... Tohle mi přijde podobné, spíše je to taková vtipná věc, podobně jako zaseknutí černého trolla ve skále atd. :D
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 19:03:04 » Re: Plížení
ne, to je jiné. Kovář opravdu potřebuje k práci materiál a je tedy i logické, že jej má. Ale používat úkroky místo plížení, je nahrazení technické věci k tomu určené, jinou technickou věcí, která tak ale fungovat nemá (a to, že tak funguje, je bug hry). Přitom se plížit ve hře je tak krásné :).

Škoda, že tu nefunguje kapsářství stejně, jako v jedničce, to by na vás podvodníky platilo :twisted:
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » úte 07. dub 2015 19:07:05 » Re: Plížení
Milhaus píše:Škoda, že tu nefunguje kapsářství stejně, jako v jedničce, to by na vás podvodníky platilo :twisted:

To bych se samozřejmě naučil plížení, že. Ale stejně bych používal pořád úkroky A/D, jelikož jsou mnohem rychlejší než klasické plížení... :D
Naposledy upravil Dolero dne úte 07. dub 2015 20:47:25, celkově upraveno 1
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 19:11:55 » Re: Plížení
Nenapravitelný podvodník. Nenapravitelný podvodník.

Přitom když si vzpomenu, jak jsem tajně po nocích vykrádal domy v horní čtvrti, jak jsem se celý chvěl a jak jediné, co jsem slyšel byl můj dech a chrápání místních lidí, když v tom, zrovna když jsem se přiblížil ke štítu v domě soudce, se jeho služebná probudila a já byl v háji :). (nebo když se soudce z ničeho nic objevil za mnou).

Plížení je prostě součást hry a neumím si hru bez něj představit :).
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Dolero » úte 07. dub 2015 19:17:19 » Re: Plížení
No dobře, tak příště ty body obětuji... :D Hlavně se nečerti chlape :lol:
Je pravda, že když sem vykrádal za pomoci plížení v G1 Starý hrad, tak to byl adrenalin jak sviňa. No, teď vím, že jako Stín se můžu po hradu a celkově Táboře toulat jak chci, takže ani to plížení v G1 není potřebné... :D
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 07. dub 2015 19:19:12 » Re: Plížení
za tu bídu, co maj ti chudáci v truhlách, je těch 5 LP škoda ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 19:20:12 » Re: Plížení
Dolero: V G1 bylo nejlepším způsobem, jak se plížit to, že si všechno zmlátil. :)

Ale já se nečertím, jen si dělám legraci :). (ale mě opravdu nikdy nenapadlo hrát gothic2, aniž bych se plížení nenaučil. O těch úkrocích vím, ale nikdy jsem je tak nějak nepoužíval :) )
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 07. dub 2015 19:27:26 » Re: Plížení
Milhaus píše:Dolero: V G1 bylo nejlepším způsobem, jak se plížit to, že si všechno zmlátil. :)

zrovna včera jsem koukal na tvůj OLOG, tam si skutečně nebereš servítky ...

ale když už tu schopnost plížení do hry dali, tak by mohla mít smysluplnější využití ... i když teď mě zrovna žádný nenapadá ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 19:36:40 » Re: Plížení
mě to doplňuje atmosféru hry a tedy to pro mě ve hře smysl má. Neumím si představit, že bych v rámci plnění úkolů pro cech zlodějů naběhl do domů pomocí úkroků a sebral prsten Constantinovi, nebo ty krvavé kalichy. To bych to raději nedělal, protože to by nemělo prostě smysl. Škoda, že plížení nefunguje na obludy.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » úte 07. dub 2015 19:39:28 » Re: Plížení
jak to, že ne? Když se přískoky dostanu stínovce až pod čumák, musí to jít i plížením .
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Milhaus » úte 07. dub 2015 19:44:27 » Re: Plížení
ne, to nejde. Při ukrocích obludy a NPC postavy hrdinu nevnímají chybou, při plížení je to naopak úmysl a je to nastaveno skriptem, ale jen u lidí. U oblud je obecně jejich pozornost nastavená jinak. (jsou různé verze, jak obludy vnímají a pak ještě vzdálenost, na jak velkou vnímají). Tedy buď vnímají vše (před i za sebou), nebo jen to před sebou a pak je ještě nějaká další. Tedy skřetí bojovník si tě všimne vždy a můžeš se k němu přibližovat jak chceš. Naopak skřetí šaman nebo elitní skřet je ignorant a pokud k nim jdeš ze zadu a není okolo nikdo jiný, tak si tě nevšimne. Klidě můžeš dát sedícímu šamanovi pusu na pleš.). Ale plížení zde na to vliv nemá.

Úkroky naopak, například se pomocí nich dají odlákávat skřetí psi po jednom. Stačí, když jednoho vyprovokuješ a v momentě, kdy by se na tebe rozběhla celá smečka, uděláš úkrok. Tím na teb běží jen ten jeden a ostatní na tebe prdí (vůbec tě nevnímají). Prostě je zde chyba hry.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší