Menu

Jednoduché dotazy

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod Emperor » ned 30. čer 2013 16:53:29 » Jednoduché dotazy
pište, volejte, mailujte ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Genessis » stř 10. črc 2013 18:30:27 » Re: Jednoduché dotazy
Ahoj nějak jsem nepobral to modlení u soch, takže můžu dostat 10x sílu i obratnost a 20x many a pak až půjdu na další frakci můžu si vymodlit zase 10x sílu i obratnost a 20x many? nebo jen jednou?

A také se mi neobjevují domobranci co ohrožují bengardův statek a jsem přitom nezávislý je to chyba nebo se objeví v nějakou dobu?
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 10. črc 2013 22:06:47 » Re: Jednoduché dotazy
Jako nezávislý se můžeš modlit tak jak jsi napsal, tedy 10 síly, 10 obratnosti a 10 many. Pak už jen za novice a mága pouze dalších 10 many. Pokud by ses modlil až po vstupu k nějaké frakci, je to trochu odlišné, třeba za novice a mága obdržíš jen 20 many, za žoldáky a drakobijce jen sílu a obratnost a za domobranu a paladiny rovněž tak, ale u toho si nejsem jistý.

Ti domobránci se ti objeví až když to dostaneš jako úkol od Torlofa (máš na výběr buď vybrání nájmu od Sekoba nebo zlikvidovat domobranu). Je to jeden z úkolů podmiňující vstup k žoldákům.
Emperor
Templář

Příspěvekod Genessis » stř 10. črc 2013 22:28:40 » Re: Jednoduché dotazy
Aha díky takže dohromady můžu 20x sily a obratnost a 20x many jako nezávisly a ve frakci? a v návodu psali, že i jako neávislý to můžu splnit to je vybrání najmu od sekoda nebo to druhé? a nějak jsem nemol najít tipy kde jsou thekliny polívky apod. mužeš mi dát prosím odkaz? děkuji :)
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Alucard » stř 10. črc 2013 22:31:52 » Re: Jednoduché dotazy
Genessis píše:a v návodu psali, že i jako neávislý to můžu splnit to je vybrání najmu od sekoda nebo to druhé? a nějak jsem nemol najít tipy kde jsou thekliny polívky apod. mužeš mi dát prosím odkaz? děkuji :)

Co si vybereš to můžeš splnit. - domoobrana lepší, těžší ale lepší
polívky ?
:D
Alucard
Trvalý ban

Příspěvekod Milhaus » stř 10. črc 2013 23:06:15 » Re: Jednoduché dotazy
hráč si může vymodlit jen 10x sílu, 10x obratnost a 20x manu + neomezeně životů.
Ovlivňuje to gilda.

Jako nezávislý nebo domobránce/paladin si můžeš vymodlit všechny tyto bonusy.
Jako žoldák/drakobijec jen 10x sílu a 10x obratnost
Jako novic/mág jen 20x manu.

hra generuje tuto věc následujícně:
nejprve vygeneruje náhodné číslo od 1-100.

Pokud vygenerované číslo je 1-50, pak se přeskočí na sílu
Pokud je číslo 51-100, přeskočí se na obratnost.

Následně se v podmínkách vyhodnotí, za jakou gildu hraješ. Pokud za novice/mága, přeskočí se o krok dál na manu. Za ostatní gildy se vyhodnotí, kolikrát si již bonus získal. (u každé vlastnosti se to počítá zvlášť). Pokud tedy hráč získal již 10x sílu, přeskočí se dál na manu (popřípadě pokud se náhodně vygenerovala obratnost a hráč jí již 10x získal, přeskočí se na manu). Pokud ne, přičte se k dané vlastnosti bonus a do proměnných, co to počítají se přičte 1.

Pokud tedy skript přeskočí na manu, nejprve se vyhodnotí gilda. Pokud hráč hraje za žoldáka/drakobijce, přeskočí skript dál na další krok (tj na životy). Pokud hraje za něco jiného, zkontroluje se, kolikrát hráč již bonus získal. Pokud víckrát, než 20x, přeskočí se na životy. Jinak se přičte bonus a +1 do proměnné, co to počítá.

Posledním krokem jsou životy, které nejsou nijak omezeny.

Jinými slovy, pokud chceš hrát za žoldáka, tak ještě jako nezávislý se musíš rozhodnout, jaká bude tvoje hlavní vlastnost. Tedy příklad budeš do budoucna chtít hrát za žoldáka - siláka. Pak jako neutrální si pomocí save/load musíš vymodlit 10x obratnost. (máš 50% šanci, že obratnost vyjde :)).Pokud padne síla, tak load. Jakmile získáš obratnost 10x, můžeš si ještě stejným způsobem vymodlit manu 20x. Opět máš 50% šanci, buď padne síla, nebo obratnost (kterou si již ale vyčerpal a tak se přeskočí na manu). Opět, pokud by při generování padla síla, tak load. Pak se tedy staneš žoldákem, budeš se učit sílu u učitelů jak dlouho to jen půjde a až tě to přestane bavit, tak si vymodlíš 10x sílu. Opět budeš mít 50% šanci, že padne síla nebo obratnost. Pokud by ale došlo na obratnost, bude již vyčerpána, přeskočí se na manu, ale jsi žoldák, takže nic a přeskočí se na životy. Tedy zde víceméně save/load používat nemusíš, jelikož když to prostě nevýjde, alespoň si zvedneš trvale životy.

Pokud hraješ za mága, musíš si pomocí load/save jako nezávislý vygenerovat 10x obratnost a 10x sílu. Jakmile jednu z možností vyčerpáš, začne se místo ní generovat mana. Takže v takovém případě musíš použít load. (tedy zde je to trochu rychlejší, než u žoldáka). Pak se tedy staneš mágem, budeš se učit manu jak dlouho tě to bude bavit a když už tě to bavit nebude, vymodlíš si 20x manu.

Pokud hraješ za domobranu/paladina, tak to nemusíš řešit, protože se ti vygenerují všechny bonusy. (je to stejné, jako nezávislý).

---------

co se týče úkolu přijetí. Když ještě nejsi žoldák, vybereš si jeden z těch úkolů (je jedno který, holdáš li hrát za žoldáka, vyber si ten lehčí, tedy výběr prachů od Sekoba). Jakmile se staneš žoldákem, dostaneš automaticky ten druhý úkol, takže jej splníš taky (tedy při hře za žoldáky nejspíše ty domobránce). Jako nezávislý ale oba úkoly získat nelze.

polívky:
1) pokud si žoldák/mág a dojdeš za ní, sama tě osloví a dá ti polívku.
2) po zbití Bullca
3) po donesení bylin od Sagitty
4) po osvobození Benneta z vězení
5) po zabití všech draků

Pokud chceš dostat polívky dřív, nebo pokud chceš hrát za domobranu a získat polévku za donešení bylin, můžeš jako nezávislý v rámci úkolů zmlátit Bullca, pak tě sama osloví a dá ti polévku.

Pokud ti polévku jednou sama dá (tj díky zmlácení Bullca, nebo díky gildě), máš možnost jí oslovit a říct jí, že máš hlad. Díky tomu tě pošle za Saggitou pro byliny. Jinak tento úkol nezískáš.

Za osvobození Benneta a zabití draků by si měl získat polívku vždy.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Genessis » stř 10. črc 2013 23:48:19 » Re: Jednoduché dotazy
Dík takže jde to jen jednou , ale já jen chtěl vědět jak splním úkol zakázaná pastvina jako nezávislý nechci být žoldák :)
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » čtv 11. črc 2013 6:09:10 » Re: Jednoduché dotazy
musíš si jej vybrat od Torlofa v rámci zkoušky žoldáků. Tam ti dává na výběr. Pak si promluvit s Bengarem. Ten úkol se vyplatí vybrat právě, pokud nehodláš hrát za žoldáka, jelikož je za něj myslím víc exp.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Genessis » čtv 11. črc 2013 7:51:09 » Re: Jednoduché dotazy
Aha díky :)
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Alucard » čtv 11. črc 2013 18:52:39 » Re: Jednoduché dotazy
Lepší domoobrana, můžeš je navíc okrást :D
+ splnit další kvest s ovcema :shock:
:D
Alucard
Trvalý ban

Příspěvekod Genessis » čtv 18. črc 2013 12:31:28 » Re: Jednoduché dotazy
Ahoj mám furt problém s úkolem až do dna. Vyměnil jsem mu vodu za gin, ale stejně jsem prohrál nevíte s tím něco? šel jsem, když byl venku.
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 18. črc 2013 13:18:38 » Re: Jednoduché dotazy
a zkoušel jsi ten gin vyměnit před tou soutěží? třeba se nahoře vyspat do půlnoci, seběhnout dolů, gin vyměnit (hlavně si nesplést gin s něčím jiným - třeba s mlékem nebo tak), pak opět nahorů dospat a druhý den to teprve rozjet..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Genessis » čtv 18. črc 2013 14:54:21 » Re: Jednoduché dotazy
No já to minule zkoušel ještě předtím, než jsem se s ním vsadil :)
Genessis
Uživatel

Příspěvekod Jémák » čtv 18. črc 2013 17:17:58 » Re: Jednoduché dotazy
spíše vsadit, vyměnit a pak dovézt Randolpha..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Genessis » čtv 18. črc 2013 17:27:58 » Re: Jednoduché dotazy
Ok díky :) jo a furt mi nešel úkol pátrači nevím jak ho vzít a vlastně jsem ho ani nedostal od xardase tak jak to je vlastně? nešel mi ani jak na základním G2 ani na G2A
Genessis
Uživatel

Další