Menu

Lektvar pro posedlé

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod Wiliam21 » ned 10. úno 2013 15:57:32 » Lektvar pro posedlé
Jsem si jistý, že nemám v inventáři Lektvar pro posedlé, Pyrokar mi ale další nechce dát, že prej jeden ještě mam. Jednou už jsem si ho přidal marvinem, když mi ho nechtěl dát, ale nechce se mi to dělat pořád....nejde to nějak zresetovat? :D
Wiliam21
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 12. úno 2013 7:01:41 » Re: Lektvar pro posedlé
a neprodal si/neschoval si někam nějaký? Ačkoliv to by asi nemělo mít vliv. Zkus si jej namarvinovat a pak promluvit s Pyrokarem. Pak jej vypít a znovu promluvit. Jinak těžko říct.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Fallen Paladin » ned 07. zář 2014 0:37:32 » Re: Lektvar pro posedlé
Uz je to sice stare tema, ale prispeju svou troskou do mlyna :D
Kdyz jsem hrala za maga, stalo se mi ze jsem omylem po prokleti vypila oba ziskane lektvary naraz a Pyrokar mi uz take nechtel nic dat, kdyz me znovu prokleli. Rekla bych ze to bude bug.
Nicmene, to prokleti patracu nejak moc neresim. Sice se mi nedoplni pres noc mana a zivoty, ale to me nejak netrapi. Myslim ze jinak to neomezuje
Fallen Paladin
Nováček

Příspěvekod Martin Putzer » stř 10. zář 2014 18:08:13 » Re: Lektvar pro posedlé
Tohle je bug. Pyrokar si prostě pamatuje kolik lektvarů ti dal. Jestli vypiješ lektvar mimo posednutí, nebo ho ztratíš,
tak ti žádnej prostě nedá. Ale záleží jak jsi ho ztratil. Jestli jsi ho jenom vypil a nebyl jsi posedlej, tak se nech posednout nejbližším pátračem.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel