Menu

Kouzla Vysátí energie a Spletité kořeny

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod ardno » úte 26. čer 2012 21:10:04 » Kouzla Vysátí energie a Spletité kořeny
Zdravím,
dal jsem se na cestu mága ohně, a poté co jsem zabil Ravena tak jsem dostal u Beliarovy sochy na výběr mezi kouzly Spletité kořeny a Vysátí energie. Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jak funguje kouzlo Vysátí energie?? Nějak mi nefungovalo. Také bych chtěl poprosit, jestli se tato kouzla mohou sehnat obě najednou. Jestliže ne, poradíte mi které je lepší? Předem děkuji
ardno
Nováček

Příspěvekod Mike1 » úte 26. čer 2012 21:17:08 » Re: Kouzla Vysátí energie a Spletité kořeny
Vysátí energie vysaje z člověka vše krom 1 bodu života= omráčí ho. funguje pouze na lidi.

Ne, nemohou být ve tvém vlastnictví najednou.
Proč a další informace o této problematice se dočteš v tomto článku.

----
A kdybys nemohl najít nějaký důležitý článek, či téma, zkus použít Rozcestník fora či funkci Hledat.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod ardno » úte 26. čer 2012 21:36:58 » Re: Kouzla Vysátí energie a Spletité kořeny
Děkuji moc za radu
ardno
Nováček

Příspěvekod Martin Putzer » pát 19. zář 2014 20:26:22 » Re: Kouzla Vysátí energie a Spletité kořeny
Jo, tak to moc dobrý kouzla nejsou.
-Spletité kořeny (pouze na lidi): Vyrostou kořeny a nedovolí zasaženýmu se hýbat. Ale praštíš ho a kouzlo nefunguje.
Tudíž se hodí jenom na útěky před soubojem.
-Vysátí energie: Zasaženýmu po dobu 9 vteřin působí poškození a závoreň tebe léčí, ale použitelný jenom, když to
oběť nečeká , ptotože maj v programu se tomu vyhýbat.
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel