Menu

Problém s Q:Lov Draků

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod BladMan » pon 14. říj 2019 18:58:16 » Problém s Q:Lov Draků
Zdravím,
Nevím jestli to píšu do správné sekce, ale je těžké zařadit můj problém...
Mám takový “kuriózní” problém... Zabil jsem všechny draky, s pomocí innosova oka jsem se dozvěděl potřebné informace, ale u ledového draka se mi nezapsali do deníku...
Skrz Marvina jsem si opět vložil ledového draka do hry a s pomocí dobytého oka jsem z něj dostal poslední otázku, která mi zapsala informace do deníku o Pánu Draků, ale žádný zápis do Q:Lov Draků...
Nicméně díky tomu nemůžu Garondovi oznámit, že jsou draci mrtví a ani se mi nenačte 5. kapitola po příchodu do Khorinisu...
Nevíte někdo co s tím můžu dělat prosím?
BladMan
Nováček

Příspěvekod Emperor » pon 14. říj 2019 21:54:40 » Re: Problém s Q:Lov Draků
napadá mě vložit si přes konzoli Storyhelpera (insert sh), ten by tě měl do 5. kapitoly dostat ...

teda pokud nemáš save před tím, než ses k ledovámu drakovi vydal ... vím, že někdo zmiňoval bug ve hře, že nemusel zabít všechny draky a i tak mohl oznámit Garondovi splnění úkolu, ale tohle si není tvůj případ ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod BladMan » pon 14. říj 2019 22:22:47 » Re: Problém s Q:Lov Draků
Mám akorát save před zabitím Ravena, takže po vyvraždění Hornického údolí od všech creepů se mi do toho znovu dvakrát nechce...

Děkuji za radu, SH mě dostal do 5kapitoly, akorát jsem si musel ještě vyvolat Lestera, jelikož nestál u věže jako normálně a Xardas je stále ve věži a čte si... Uvidíme co se ještě vyskytne za problémy, když hra nespouští správně sekvence...
Je to steamová verze Gold Edition s fixem 2.6 a už jsem měl pár problémů...
Například jsem neubíral bažinnému drakovi HP, takže ho za mě zabil Biff...
BladMan
Nováček