Menu

Postavy se nepřemísťují na své místo - Všechno sem!

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Tak přišel jsem, jak tento nepříjemný bug alespon trochu napravit.
Dělám to tak, že dojdu k postavě, kterou chci přemístit, zapnu si MARVIN mod, zaměřím postavu, zmáčknu C (postava na vás začne útočit) a utíkám k místu, kde má být. Až tam doběhneme, tak postavu zaměřím (pozor bude na vás stále útočit) a zmáčknu O (převtělíte se), pak se převtělím zpět do svého těla (postava už na vás nebude útočit) a promluvím si s tou postavu, kterou jsem chtěl přemístit. Teď už některé postavy na svém místě zůstanou, ale některé se vrátí, tam odkud jsem s ní běžel.

např. Erol mi po promluvení zůstal v té svoji chatce, ale třeba Cord (po vstupu do KV zůstal v hospodě) na Onarově farmě nezůstal ani po tom, co jsem mu oznámil, že se vrátil Patrick (quest Zmizelí lidé).

Doufám, že to někomu pomůže :)
duchda
Nováček

uz nekdo prisel na neco
nezlepsi se to nahodou po zmene na verzi 2.6
Cursed
Trvalý ban

Mike1
Trvalý ban

mám podobný problém, ve třetí kapitole jsem opravil inossovo oko u kováře, promluvil s mágy a všichni odešli ke kruhu. avšak když jsem se tam dostavil já(obešel jsem všechny kamené kruhy ale zdá se mi že to má být ten v lese, nejdál od jakékoli civilizace), nikde nikdo nebyl, a ani na místech kde byli předtím mágové nejsou, jako by se propadli :D nevíte někdo jak je aspon najít, lépe zařídit aby byli tam kde být mají?
awen
Nováček

Taky mám Gothic 2 Gold z XZone, a mám tam bugy s nepřemisťováním se postav. Erol, členové Kruhu vody po přijetí, aj.

Pořád nikdo nepřišel na nějaký patch? Ale takový co opraví JEN ty bugy, ale nezmění hru. Modifikace, co zvýší odolnost monster nechci.
Gilandhel
Uživatel

Mam uplně ty stejný problémy co tu píšete

Nenašel někdo nějaký patch nebo návod na opravu.....?????
Snad mi někdo pomuže
WhistlerCz
Uživatel

Je to celkem prosté, stačí do složky se hrou (např: C:\Program Files\Gothic 2\_Work\Data\Scripts\_Compiled) vložit soubor GOTHIC.DAT z neoficiální češtiny (viz http://www.gothicz.net/gothic-2-noc-havrana/cestina/) a nahradit ho stávajícím. Některé texty budou ve výběru odpovědí změněny (kamenné tabulky na desky atd..), ale problém s postavami se vyřeší.
Drazerak
Nováček

Ten odkaz na download češtiny mi nefunguje.
Gilandhel
Uživatel

Drazerak má pravdu, jeho rada mi pomohla. U Gothic II: Gold prostě nainstalujte Češtinu, kterou dělali chlapi odtud na tu mizernou, kterou dělal CD Projekt, a vše poběží v pohodě, i na již uložených pozicích, které si ale během instalace musíte!!!!!! zalohovat, jinak zmizí.

Funkční odkaz na Češtinu od El Kamila a spol.: http://www.gothic.herniweb.cz/tnotr-cestina-addon

P.S.: Aktualizujte odkaz na Gothicz.net, protože nefunguje.
Lupiči od tebe chtějí peníze, nebo život. Ženy chtějí obojí.
Fathis
Uživatel

Tak to je super :) po dlouhé době jsem se vrátil k mojí milované serií Gothic předchvílí jsem hrál Gothic 1 ale už je to tak ohrané že mě to nebaví :X....Tak jsem si řekl že si zahraju Gothic 2 Notr ale pak jsme si vzpomněl na ten bug že se postavy nepřemístují a ted když tady vidím řešení mam radost :D...Dík za pomoc
WhistlerCz
Uživatel

Fathis píše:P.S.: Aktualizujte odkaz na Gothicz.net, protože nefunguje.

odkaz jsem opravil již hodně hodně dávno, měl by fungovat :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

češtinu mi po nainštalovaní zmenilo,ale problém s postavami sa vobec nevyriešil.Erol stále sedí na lavičke a nepohne sa,Cord postáva v krčme atd.

čo mám spraviť?
TruePaladin
Nováček

Tak hrajte anglickou verzi - ta ten bug nemá. Pokud to není vaše první hra, budete rozumět ikdyž neumíte moc anglicky - já hraju hry už jenom v angličtině. Díky tomu taky dobře rozumím. Navíc se nemusím kašlat s instalací češtiny a můžu mít různá fanouškovská rozšíření, které jsou většinou v angličtině, popřípadě fixpacky opravující chyby v textech... Taky u her nemusím čekat než se vytvoří čeština, která u některých her může být dosti rozsáhlá.
unnamed user
Uživatel

Těm co nemají hluboko do kapsy bych na tenhle problém doporučil koupit si Gothica z gog. V jejich verzi tenhle problém není. Akorát to hold nebudete mít v češtině. :???:
urráá....uráá za baťušku Stalina!
Kdo četl pochopil, kdo nečetl pochopil špatně.
Truhlář
Uživatel

Já jsem tenhle problém řešil tím, že jsem dotyčnou postavu přes Marvin zabil a pak naspawnoval na místě, kde by údajně měla být. Tady je odkaz na databanku: http://www.gothicz.net/MDB.cz/
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

PředchozíDalší