Menu

Uložení hry

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod ClaritySence » pát 05. dub 2019 11:42:31 » Uložení hry
Zdravím, chci se zeptat jestli jde nastavit, aby pri zapnutí hlavního menu byla jako první označená možnost na uložení hry místo načtení hry. Nedávno jsem hrál Gothic 2 bez datadisku a tam to tak bylo, šlo uložit hru rychle přes esc a dvě kliknutí myší protože bylo uložení hry vždy označeno. Teď když hraju NOTR tak je místo toho označeno načtení hry, celý proces ted déle trva a párkrát se mi stalo že jsem místo uložení hru načetl. Nevíte někdo jestli se to dá nějak přenastavit? Mám 2.7 eng verzi s češtinou z gothicz.
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 05. dub 2019 16:50:50 » Re: Uložení hry
To nevím, ale doporučuji zapnout v ini rychlé uložení/načtení F5/F9. Takto můžeš snadno ukládat co minutu a stejně tak načítat :)
Dolero
Templář

Příspěvekod ClaritySence » sob 06. dub 2019 9:28:30 » Re: Uložení hry
O tom vím, děkuju za tip. Nikdy jsem to ale nepoužíval, hrál jsem gothic 2 nesčetněkrát a pamatuju si že vždy jsem to dělal přes menu (esc + lmb + lmb). Zkoušel jsem NOTR bez češtiny a tam to funguje dobře, při zapnutí menu se automaticky zvýrazní uložení hry. S tou češtinou přibyl v menu nový řádek "Autoři českého modu", tak je možné, že tím se to nějakým způsobem posunulo. Vypadá to že si budu muset zvyknout na quicksave a quickload, který jsem nikdy nepoužíval. :D Každopádně díky za radu Dolero. :)
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » sob 06. dub 2019 10:48:13 » Re: Uložení hry
Menu se da predelat, tedy ty radky prehodit. To je menu.dat
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod ClaritySence » ned 07. dub 2019 17:40:51 » Re: Uložení hry
Tak to nevím absolutně netuším jak to udělat přes to menu.dat, na to je moje it znalost krátká. :lol:
ClaritySence
Uživatel