Menu

Hra při načítání lokace spadne

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod woro » pát 06. dub 2018 17:00:12 » Hra při načítání lokace spadne
Ahoj, potřebuju poradit. Stáhl jsem si hru Gothic 2 a všechno jelo v pohodě. Hraju zrovna 4. kapitolu a mám všechny draky zabitý a chci se vrátit do Khorinisu. A tady nastává problém. Když dojdu do opuštěného dolu a začne se načítat lokace hra spadne. Zkoušel jsem to i přes průsmyk, ale stalo se to samé. Na hře mám nainstalovaný systempack a češtinu a nevím čím by to mohlo být. Prosím poraďte a předem díky za odpovědi. :wink:
woro
Nováček

Příspěvekod Velký lempl » pát 06. dub 2018 17:30:52 » Re: Hra při načítání lokace spadne
To bych si schoval savy (vyhodil je na plochu) a hru preinstaloval.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod woro » pát 06. dub 2018 17:33:54 » Re: Hra při načítání lokace spadne
díky zkusím
woro
Nováček

Příspěvekod woro » pát 06. dub 2018 17:46:42 » Re: Hra při načítání lokace spadne
Je mi líto ale nepomohlo to ...
woro
Nováček

Příspěvekod Velký lempl » úte 10. dub 2018 23:10:39 » Re: Hra při načítání lokace spadne
No jestli ti je lito savu tak je tady nahraj (idealne krok od vstupu do HU) a ja neco vyzkusim. Napada me takova zvracenost jak to osalit ale sance jsou malinke ovsem jsou tu.
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod woro » čtv 12. dub 2018 13:37:30 » Re: Hra při načítání lokace spadne
Zkouším to hrát celé od znova. Jestli se to znovu sekne na tom samém místě tak ti to pošlu.
woro
Nováček