Menu

Nejde rychlé pití many

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod JeffreeCombs » pon 29. pro 2014 17:02:27 » Nejde rychlé pití many
Zdravím Vás,
dnes jsem si znovu rozehrál G2 bez datasiku. Hned jsem si v Gothic.ini nastavil to rychlé pití lektvarů, jenže mi jdou pít jen lektvary na životy. Tak jsem si tu stáhl jeden program, kde se to dá taky nastavit, ale taky to nefunguje. Nevěděl by prosím někdo, co s tím? :)
Předem děkuji za každou radu
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod JeffreeCombs » pon 29. pro 2014 18:08:13 » Re: Nejde rychlé pití many
Problém vyřešen, bylo to pod klávesou "p" :) Ještě bych mel jeden dotaz, i kdyz to sem nepatří - kde všude mužů najít runové kameny? Jsem ve 2. kapitole a prodává je jen ten mag v klášteře, bohužel jen dvě, což je dost málo.. :)
Edit : ještě bych se chtěl zeptat, kde vezmu tel. runu na hrad a do prusmyku z khorinisu :) já už to úplně zapomněl :)
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 29. pro 2014 19:16:36 » Re: Nejde rychlé pití many
Jeden ti dá Milten v na hradě HÚ, další čistý je vtruhle pod mostem s bandity, klíč dostaneš od jednoho měšťana poté, co mu sdělíš, jak to vypadá v HÚ (jméno si teď nevzpomenu) ... další za mága dostaneš po odstranění několika číhavců v HÚ, jak tam sedí v jeskyňce ti dva uprchlí trestanci ... další vykopeš v Jharkendaru v pouštní oblasti z jednoho Xka ...

Teleport na hrad je přímo na hradě, v místnosti nad Miltenovou laborkou (v G1 tam jsou Corristo s dalšími mágy) ... teleport do průsmyku z Khorinisu najdeš ve 3. kap. u jednoho z mrtvých strážných u brány při vstupu ... pokud myslíš teleport, který tě vyhodí u průsmyku v HÚ, tak ten leží za mostkem kousek od vstupu, hlídají ho polní škůdci ... druhý je případně v ledové oblasti, kousek od draka na místě, jak stojí vedle sebe dva ledoví golemové ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod JeffreeCombs » pon 29. pro 2014 19:31:42 » Re: Nejde rychlé pití many
Moc, moc, moc a ještě jednou moc děkuju :)
Od měšťana v horní části jsem dostal nějakej úkol, v dialogu mi řekl, že za to dostanu runu, tak to bude asi ono :) Jen nevím, jakej most myslíš, já totiž gothic 2 teď hraju po dlouhé době :)
S těma trestancama taky moc nevím :/ Ale to snad najdu :)
Jo, a hraju bez datadisku, tak do Jharkendaru nemůžu :)
Ještě jednou díky! :)
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 29. pro 2014 20:07:20 » Re: Nejde rychlé pití many
ta truhla s runou je pod mostem kousek od hospody u Mrtvé harpyje, je tam pár krysokrtů a rozbitej vůz s harampádím

ti uprchlí trestanci jsou u řeky, když se za mostem nedáš k hradu, ale zahneš doprava, mineš jeskyni s goblinama, držíš se pořád podél řeky a dojdeš k takový chýši, kolem ní několik číhavců a za ní je ta jeskyně ...

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor

Příspěvekod JeffreeCombs » úte 30. pro 2014 13:51:45 » Re: Nejde rychlé pití many
Super, už jsem to našel! :)
Ještě bych měl poslední dotaz.. Jde nastavit to rychlé pití lektvarů i v G1? Já to v Gothic.ini nikde nenašel, tak třeba jestli není nějakej program na to, nebo tak něco :) Nechci zase zakládat další téma, tak to píšu sem :)
Edit - také by me zajímalo, jestli to jde i v G3, ne ze bych to nějak moc potřeboval, jen mi vadí, ze me kolikrát zabije i divocak, tak by se to občas hodilo :D
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 30. pro 2014 15:10:15 » Re: Nejde rychlé pití many
V G1 teď nevím, asi to nejde, pokud to není v ini, prográmek na to žádnej neznám ... v G3 by to snad mělo jít, když si lektvar/maso/kytku hodíš na lištu (stejně jako zbraň, kouzlo, teleport ...)

Emperor

Příspěvekod Scar » čtv 26. bře 2015 20:45:23 » Re: Nejde rychlé pití many
V G3 je to zbytečné, když si otevřeš inventář, tak na tebe nikdo neutočí.
Scar
Uživatel