Menu

Hra mi nenajde vysokovýkonnou grafiku

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod snowpalmer » ned 02. bře 2014 14:18:59 » Hra mi nenajde vysokovýkonnou grafiku
Zdravím chlapi
Už druhý den se pídím po informaci,která by mi pomohla vyřešit problémek.Na internetu ve světě nikde nic.
Mám Noťas a je v něm integrovaná grafika Intel HD 4000 a pak mám ještě GeForce GT650M ... hra vidí pouze grafiku od intelu,což mě trochu štve,jelikož to sice hrát jde,ale s velkým omezením co se týče kvality obrazu (malá viditelná vzdálenost,nic moc detajly).Zkoušel jsem si hrát s Gothic.ini o kterém jsem se na netu dočetl,ale krom pár úprav s rozlišením jsem se nedostal nikam.
Je mi trochu divé,že za ty roky co ta hra existuje není na netu řešení,jak upravit nastavení aby mi to grafárnu přijalo...
Pomůže někdo?
snowpalmer
Nováček

Příspěvekod Milhaus » ned 02. bře 2014 16:01:09 » Re: Hra mi nenajde vysokovýkonnou grafiku
Možná ti pomůže todle
viewtopic.php?p=470992#p470992

Taky můžeš zkusit v ovladačích grafické karty nVidia nastavit konkrétní aplikaci konkrétní nastavení. Tedy vybrat gothic2 v možnostech ovladačích a nic mu víceméně nenastavovat, jen zajistit, aby byl v seznamu aplikací.

Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod snowpalmer » pon 03. bře 2014 21:06:37 » Re: Hra mi nenajde vysokovýkonnou grafiku
Zdary.
Díky za tip...musím podotknout,že jsem obě varianty zkoušel už před tím,ale nepocítil jsem žádnou změnu....ALE... našel jsem kompromis,který není až tak špatný.Nevím čím to je,ale vysokovýkonná grafika mi při full screenu (když hra byla přes celou obrazovku) sice jela,ale s grafikou ve hře mi to nic nedělalo,ale až tehdy,když jsem hru dal do okna,tak mi to začalo jet krásně :-).

Takže pro mě jediné možné řešení je mít hru v okně a nastavení rozlišení na takovou hodnotu ve které je i plocha.Tudíž u mě je to 1920x1080x32 ....grafika jede pěkně :-)
Má to sice 2 drobné chybičky: První je,že jde vidět nahoře a v levo okraj okna a druhá,že mi nereaguje nastavení dohledu v menu.Můžu tam mít nastaveno 20% nebo 300% a furt nic.Vyřešil jsem to jednoduše klávesami F1,F2,F3,F4 kde F1 udává malou viditelnost do dálky a F4 je už solidní rozhled :-) .
Takže tak....přeju příjemné hraní a díky
snowpalmer
Nováček