Menu

Bugy grafiky...

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod Dolero » úte 03. pro 2013 18:17:22 » Bugy grafiky...
Zdarec,
mám probléma.... Vždycky, když sem ve stokách Khorinisu, tak se mně bugují bedny... Prostě všecko, co je ve stokách za "nábytek" (truhly, police, i dřeva poházané atd.) ... To by nebyl zase takový problém, ale... V Jharkendaru se mně bugují kromě beden v interiérech (v ex je to OKAY) tak i obličeje postav .... Prostě jim zčerná celá hlava, a když chci třeba hru načíst, tak se prostě sekne a musím ji vypnout přes správcé úloh.... Měli jste někdo taky takový problém? Popřípadě jak ste ho řešili?

EDIT: Navíc se mi vždy při těch "negroksichtech" sekne hra .... Vždy když otevřu inventář....
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář

Příspěvekod Emperor » úte 03. pro 2013 19:35:57 » Re: Bugy grafiky...
S tím zčernáním obličejů se mi to stalo, když jsem dlouho hrál a počítač už toho měl plný zuby ... tady fakt je lepší preventivně hru vypnout, než se sama sekne ... prvním varováním je, když mi zmizí textury předmětů v inventáři - prostě zbělají, to už vím, že je zle, ale ještě stačím hru vypnout normálně. Párkrát se mi totiž stalo, že když se hra sama sekla, nešly mi potom načíst některý savy ...

Pokud se ti to děje často, tak bych zkusil přeinstalovat hru, nevím, jak to je u stažených her (pokud nemáš koupenou origo hru), tam se může neplecha dít častěji. Pak to může souviset i s grafikou a jejím nastavením, ale tady se už pouštím do temných vod technických problémů s hardwarem, kde by ti poradil někdo kompetentnější než já :) ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Dolero » úte 03. pro 2013 19:47:05 » Re: Bugy grafiky...
No tak v obchodě, kde jsem měl objednanou Complete Edition šeckých Gothiců, mně napsali, že "až bude skladem" (ano... Není skladem již 3 měsíce) Tak sem to nevydržel a stáhnul z torrentu Gothic 2 Gold (verze 2.7 - oficiální čeština je taková ehm "zajímavá" :D ) .... Tu objednávku stornuju, a kůpim to někde inde... Třeba ten reinstall fakt pomože ;) Kdyžtak napíšu jak sa zadařilo....

edit
Supr... Hra už vobec skoro nedělá ty "negrksichty" a jede to docela OKAY....

edit
No... Emperore měl si pravdy s těmi mizejícími věcmi.,... Po nějaké době ždycky zmizí (zbělají) položky v inventáři a hra se vypne.... :o
Naposledy upravil Emperor dne stř 04. pro 2013 19:24:47, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Templář