Menu

Jednoduché dotazy SEM

Nespustí se? Padá? Pište sem.
Příspěvekod helpo1 » ned 27. srp 2017 21:58:04 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Potřebuješ svěcenou vodu, ne Innosovy slzy.

Jinak tohle je technické subfórum, tyhle dotazy směruj spíš do zákysů nebo obecné diskuze.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod kuky55 » ned 27. srp 2017 22:18:32 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Aha tak asi tady byla chyba :D . Díky moc!
kuky55
Nováček

Příspěvekod Emperor » ned 27. srp 2017 23:00:03 » Re: Jednoduché dotazy SEM
hm ... v tom případě to je blbě i v návodu na netu :???: ... díky za upřesnění ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod helpo1 » pon 28. srp 2017 12:55:28 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Problém je ve špatném zápisu do deníku v neoficiální češtině. Samotný pulpit poskytuje správné informace.

Ofic.:
Kód: Vybrat vše
         B_LogEntry(TOPIC_TalentRunes,"Ingredience pro runu 'tajný teleport': 1 svęcená voda");
         Doc_SetMargins(nDocID,-1,30,20,275,20,1);
         Doc_PrintLine(nDocID,1,"");
         Doc_PrintLines(nDocID,1,"Pro každé z tajných míst musíš pomocí prázdného runového kamene a lahvičky svęcené vody vytvoâit teleportační runu, která tę pak pâenese do zvolené místnosti.");
         Doc_PrintLines(nDocID,1,"Teë už jsem si skoro jist, že právę Innosovy slzy používali za dávných časů paladinové pâi dnes již zapomenutím rituálu svęcení meče. Takže tahle malá lahvička, co jsem našel, by męla posvęcené zbrani propůjčit další sílu.");
         Doc_Show(nDocID);

Neof.:
Kód: Vybrat vše
         B_LogEntry(TOPIC_TalentRunes,"Pâísady pro runu 'tajného teleportu' jsou: 1 Innosova slza");
         Doc_SetMargins(nDocID,-1,30,20,275,20,1);
         Doc_PrintLines(nDocID,1,"Pro každé z tajných míst musíš pomocí prázdného runového kamene a lahvičky svęcené vody vytvoâit teleportační runu, která tę pak pâenese do zvolené místnosti.");
         Doc_PrintLines(nDocID,1,"Teë už jsem si skoro jist, že právę Innosovy slzy používali za dávných časů paladinové pâi dnes již zapomenutím rituálu svęcení meče. Takže tahle malá lahvička, co jsem našel, by męla posvęcené zbrani pâidat ještę další sílu.");
         Doc_Show(nDocID);
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Bell » stř 18. říj 2017 11:40:55 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Ahoj, nevím kam to napsat, tak to píšu sem, hraju Gothic 2 Noc Havrana+ Návraty, ale mám problém se získáním ornamentů, ty dva z lesa a z té farmy u Velkostatkáře už mám, ale když mám získat ten ornament u Lobartovy farmy, tak tam není a Cavalorn mi řekne, že ten ornament mají paladinové, což tak má být, jenže když mluvím s Hagenem, tak nemám možnost říct něco o tom ornamentu, což mi znemožňuje postup ve hře, je to ale poprvé co se mi tenhle bug stal, hru jsem už dohrála několikrát i s Návratama a tohle se mi ještě nestalo, tak nevím co s tím. Hlavně jsem už i zkoušela starší save a taky to nepomohlo.
Bell
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 18. říj 2017 14:15:28 » Re: Jednoduché dotazy SEM
mám pocit, jestli ti ho v Návratech nedá ten otravnej paladin, co stojí na náměstí (ten co tě zastaví po vstupu do města a vysvětluje ti zákony, nevybavím si jeho jméno) ...
Emperor

Příspěvekod Bell » stř 18. říj 2017 17:58:28 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Jo super, díky funguje to, mám ještě problém s Cordem, vyspala jsem se v žoldácký posteli a bylo to jako krádež, tak jsem Leemu zaplatila pokutu ale Cord mi pořad říká, špinavý zloději a nechce se se mnou bavit, ale učí mě jednoruční zbraně, tak by se hodilo s ním mluvit
Bell
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 18. říj 2017 18:51:09 » Re: Jednoduché dotazy SEM
zkus svitek zapomnění, popř. v hospodě u Mrtvé harpyje je jeden týpek, kterej za poplatek řeší problémy tohoto typu (když si pokazíš reputaci tak, že nejde zaplatit pokuta a jdou všichni po tobě) ...

někdy taky pomůže změna herního světa (Jharkendar nebo HÚ a zpět) ...
Emperor

Příspěvekod Bell » stř 18. říj 2017 20:41:50 » Re: Jednoduché dotazy SEM
A jak se ten týpek jmenoval?? Mluvila jsem u Mrtvé harpyje se všemi a nikdo mi to nenabídnul a kde seženu ten svitek zapomnění?? Nemůžu ho najít
Bell
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » stř 18. říj 2017 20:49:25 » Re: Jednoduché dotazy SEM
V tomhle případě ti Gravo asi moc nepomůže. Opravdu bude stačit svitek zapomnění. Ten můžeš koupit od Ignaze v přístavní čtvrti.

Případné další podobné dotazy, prosím, směřuj do příslušné sekce o Návratech - zde.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Bell » sob 21. říj 2017 22:08:35 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Ahoj, tak mám další dotaz, jsem v táboře banditů v Jharkendaru a mám ten úkol "kalamitní situace" kdy mě poznal jeden bandita a vydíral mě, šla jsem za Estebanem, vzala si od něj úkol šla za tím banditou a nesouhlasila jsem a zabila ho, splnila všechny úkoly v táboře, jenže ten úkol mám pořád aktivní, nevíte co s tím?? Už mám odejít z Jharkendaru, ale nechci odejít s nesplněným úkolem
Bell
Uživatel

Příspěvekod Bell » pon 23. říj 2017 19:32:03 » Re: Jednoduché dotazy SEM
No, super mám další problém :lol: Vrátila jsem se z HÚ a šla za Leem a on začal kecat něco o tom, že nemám krást a že je už pozdě a zabije mě. Nějaká rada co s tím? I když se oživím pomocí Marvin modu, stejně mě zase zabije :D
Bell
Uživatel

Příspěvekod Hellscream » pon 23. říj 2017 19:40:24 » Re: Jednoduché dotazy SEM
No, tak teď už se bez pomoci Grava neobejdeš. Pokud hraješ Návraty 1.1, tak je Gravo v hostinci U Mrtvé harpyje. V Návratech 2.0 se pohybuje všude možně (ve městě, na farmě, u kláštera, v hostinci, v táboře Bratrstva ...). Budeš mu muset zaplatit pořádnou sumu a on problémy urovná.
facts don't care about your feelings
Hellscream
Moderátor

Příspěvekod Bell » stř 25. říj 2017 8:48:48 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Tak jo, už to je v pohodě, můžu už jenom radu, k tomu úkolu "Kalamitní situace"? :D
Bell
Uživatel

Příspěvekod kloudici » čtv 23. srp 2018 16:10:33 » Re: Jednoduché dotazy SEM
Ahoj.
Po letech jsem se rozhodla, že si znovu zahraju Gothic2 s datadiskem, mám Gothic II s datadiskem z Levelu (official Expansion Pack) v. 2.7, (je to gold verze?) instalace proběhla v pořádku, hra jde i spustit, ale na webu (i na fóru) jsem se dočetla, že na tuto edici musím mít jinou verzi češtiny (v. 2.6 ?), ale nevím, odkud se dá stáhnout. Zkoušela jsem to tady v tématech najít, ale je toho hodně a nenašla jsem to. Díky za radu.
Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší