Menu

Jak zabít nesmrtelné postavy

Přišli jste na nějaký fígl nebo bug? Pochlubte se.
Příspěvekod Martin Putzer » ned 21. pro 2014 14:03:09 » Jak zabít nesmrtelné postavy
Ahoj lidi, mám na "viz nadpis" 2 způsoby. :)

1-Zaměřte si postavu a dejte do Marvinu: EDIT FOCUS
-Napište do tabulky ATTRIBUTE a dejte ENTER
-Nyní editujte atributy 0 a 1 na číslo 1 (0=1, 1=1)
-Dejte Escape

Teď svalíte postavu na zem na 1 ránu. Sice bude mít plnej Health Bar, ale dostanete zkušenosti a postava normálně půjde probodnout. POZOR: Nefunguje na ženský !

2-Dejte na postavu EDIT FOCUS
-Dejte ATTRIBUTE
-Nastavte číslo 0 na 0 (0=0)

Funguje na ženský i na chlapy, ale nedostanete žádný zkušenosti samozřejmě. A i kdybyste měli dostat, ženský stejně ma jenom úroveň 1.

Doufám že vyvražďovačům táborů tohle hodně pomůže. :)
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 06. led 2015 12:51:06 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
já myslím, že to je zbytečné, krom několika málo výjimek (např. Diego, Gorn) nakonec můžeš zabít všechny postavy ve hře, těch pár zkušeností za zabití tímto způsobem tě už stejně nevytrhne ...
TD = BD + [(BDxMana)/Ec] + PID

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod xXBezejmenýXxCZ » úte 06. led 2015 16:26:19 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Tuto informaci beru jen jako pro srandu :) ale asi to nevyužiju
Obrázek
xXBezejmenýXxCZ
Uživatel

Příspěvekod pkudelaman » úte 06. led 2015 16:30:18 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Existuje i jednoduchší spůsob. Zaměřte si postavu a dejte do Marvinu: EDIT FOCUS Namísto ATTRIBUTE napište FLAGS a stiskněte enter. Žádné hodnoty netřeba zadávat ledaže by ste chtěli nějakou postavu (třeba i sebe) znesmrtelnit na věky. V tom pŘípade napište FLAGS = 2.
pkudelaman
Uživatel

Příspěvekod Martin Putzer » pát 30. led 2015 11:15:41 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Emperor píše:já myslím, že to je zbytečné, krom několika málo výjimek (např. Diego, Gorn) nakonec můžeš zabít všechny postavy ve hře, těch pár zkušeností za zabití tímto způsobem tě už stejně nevytrhne ...

Opravdu ? Mně teda funguje zabít na konci jenom mágy vody a rudobarony. Mě ale náhodou tyhle zkušenosti vytrhnou, zvlášť když jim nastavím level 500 (nemůžu odolat).
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 30. led 2015 11:24:14 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Martin Putzer píše:...zvlášť když jim nastavím level 500 (nemůžu odolat).

ale tak to se potom nebavíme o normálním hraní, to si můžeš rovnou přes konzoli vyvolávat a zabíjet královnu důlních červů, je to rychlejší ... spíš nepochopím, proč to dělat ... ale každého věc ...

TD - total damage, BD - basic damage, Ec - Emperorova konstanta, PID - damage per interval
Emperor

Příspěvekod Milhaus » pát 30. led 2015 12:41:05 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
spíš si může přes marvin nastavit postavu, jako u chce, přidat si exp a VB kolik chce atd. NAvíc todle není bug, ani fígl, to je jen využití marvinu :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Martin Putzer » pát 30. led 2015 21:10:18 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Emperor píše:
Martin Putzer píše:...zvlášť když jim nastavím level 500 (nemůžu odolat).

ale tak to se potom nebavíme o normálním hraní, to si můžeš rovnou přes konzoli vyvolávat a zabíjet královnu důlních červů, je to rychlejší ... spíš nepochopím, proč to dělat ... ale každého věc ...

To máš sice pravdu, ale tohle je jedinej okamžik ve hře kdy tomu už nemůžu odolat (královnu atd. nepoužívám). A když odolám, tak stejně ty zkušenosti chci. Je to podobný jako když lidi maj peněz strašně moc, ale stejně chtěj víc a víc prachů. Ale myslím že někteří naši vyvražďovači by to uvítali. Konečně nemusej utíkat před Cor Angarem...
<ŁÂ‡`ßQ·ť

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 30. led 2015 21:50:56 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
jak jsem psal, je to každého věc, jak si hraje, s kamarádem Marvinem se můžeš zabavit nadlouho ... taky jsem kdysi takhle blbnul (asi každej to zkoušel, a kdo tvrdí, že ne, tak kecá).
Teď už by mě to ale nebavilo, spíš mám tendence si hru co nejvíc ztížit ...

Emperor

Příspěvekod Martin Putzer » pát 30. led 2015 22:14:37 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Emperor píše: a kdo tvrdí, že ne, tak kecá).

Dovolím si nesouhlasit. Já třeba jsem furt nemohl pochopit jak to zaktivovat, že ty statistiky maj bejt zapnutý a nebejt toho že jsem se jednou nemohl dostat v G2A z chrámu a na Ravena jsem neměl, tak bych dodnes nevěděl ani jak to zapnout.
<ŁÂ‡`ßQ·ť

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 31. led 2015 2:17:29 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
já marvin k hraní jako takovému taky nikdy nevyužíval a ani s ním neblbnul (pokud nepočítám dělání screenů). A to ani v situacích, kdy by mi to pomohlo obejít nějaký bug hry :).

Ale nesmrtelné postavy se dají uspat a tedy před nimi není nutné utíkat.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Emperor » sob 31. led 2015 10:55:13 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Milhaus píše:já marvin k hraní jako takovému taky nikdy nevyužíval a ani s ním neblbnul .

Netvrď mi, že jsi nebyl zvědavý, co se stane, když si spawneš draka na hradě v HÚ, nebo kolik armád kostlivců zvládnou nebozí obyvatelé Khorinisu :D ... ale jo, asi se najdou tací herní puristé ...

Když jsem hrál gothic poprvé, myslím teď Havrana, tak jsem si občas i čítem pomohl - zdálo se mi to hrozně těžké, člověk neznal všechny ty fígle a možnosti (legální), které ve skutečnosti dělají hru strašně snadnou ...

Ale u jedničky jsem o čítech ještě ani netušil, tam bylo mým největším žertovným kouskem dostat trola až do Starého tábora ... a zabíjet některé NPC mě ani nenapadlo ... akorát později jednou, když jsem chtěl Diegův luk, tak jsem ho přes konzoli killnul ... v Temných Tajemstvích, když mi bugoval Thorus, tak to ani bez čítu nešlo ...

Emperor

Příspěvekod Milhaus » sob 31. led 2015 15:20:48 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
tak kostlive a vyvolávací obludy jsem zkoušel na město přes kouzla v gothic2 :), tam jsem marvin nepotřeboval. Já hlavně dlouho o marvinu vůbec nevěděl a i když se o něm vědělo, nikdo zde nevěděl, jak třeba vložit obludu, nebo jinou NPC (na to jsem náhodně přišel při hraní se skripty) a až pak se tu objevila ta webová stránka o marvinu. Tedy vložit do hry třeba draka tu tou dobou neuměl nikdo.

Pak, když už jsem to věděl, to zase nebylo potřebné a nějak mě to nelákalo. Spíš k tomu mohlo dojít omylem, když jsem třeba dělal komiks atd.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Martin Putzer » pon 09. úno 2015 20:59:27 » Re: Jak zabít nesmrtelné postavy
Nechápu co v tom vidíš za problém si tu armádu kostlivců vyvolat bez marvinu. To jde úplně v pohodě a do tý 6. kapitoly se dá počkat. Já jsem si jednou třeba vyvolal tolik kostlivců, že se mi sekl celej komp a musel jsem to restartovat. :)
<ŁÂ‡`ßQ·ť

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel